Norsk Orientering

KRETSRANKING HORDALAND 2016 - Sluttstilling

Skriv ut

Sluttstilling etter 6 delarrangementer

D11-12

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Guro Femsteinevik Varegg Fleridrett 1000 1000 1000 3000
2 Hedda Erica Eikanger Gneist, IL 1000 1000 2000
3 Mari Fitjar Hjelle Fitjar IL 1000 850 1850
4 Agnes Lehmann Varegg Fleridrett 590 590
5 Iris Skage Gneist, IL 499 499

H11-12

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Brage Bell Lysaker Fana IL 1000 1000 1000 1000 4000
2 Jørgen Skram Isdahl Fitjar IL 835 1000 1835
3 Olve Hekland IL Gular 402 349 751

D13-14

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Mari Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1000 (916) 1000 1000 1000 (863) 4000
2 Eirunn Husby Nordstad Varegg Fleridrett 954 1000 (899) 926 1000 3880
3 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 897 959 924 979 3759
4 Andrea Skage Gneist, IL 876 421 1297
5 Kristine Bog Vikane Fana IL 972 972
6 Mathea Patterson Møklebust Gneist, IL 929 929
7 Oda Kjellevold Malde IL Gular 0 0 919 919
8 Anny Patterson Møklebust Gneist, IL 888 888
9 Kristine Vikane Fana IL 881 881
10 Tuva Lilletvedt Fana IL 876 876

H13-14

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Birk Bell Lysaker Fana IL 1000 (976) 1000 1000 1000 (1000) 4000
2 Andreas Dale Bergens TF 997 974 (687) 966 (930) 988 3925
3 Ulrik Hellen TIF Viking 1000 936 916 873 (768) 3725
4 Matias Døsen Pontoppidan Os Orienteringsklubb 631 733 792 709 2865
5 Erik Bohne Varegg Fleridrett 959 974 929 2862
6 Oskar Madslien Steinhaug Varegg Fleridrett 817 712 583 2112
7 Kristoffer Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 642 0 794 628 2064
8 Jens Øien Kloster Fitjar IL 590 823 1413
9 Jon Erik Doppelhofer Ervik Varegg Fleridrett 323 1 (1) 647 411 (1) 1382
10 Jørgen Westerheim Stord Orientering 541 0 500 1041
11 Magnus Strømme Lid TIF Viking 168 0 0 822 990
12 Martin Stautland Stord Orientering 896 896
13 Lars Evensen Gneist, IL 596 202 798
14 Ivan Krutikov Stord Orientering 762 762
15 Jakob Rolfsnes Fitjar IL 759 759
16 Aksel Mjelstad TIF Viking 710 710
16 Sindre Haaland Westerbø Gneist, IL 710 0 0 710
18 Magnus Lehmann Varegg Fleridrett 592 0 592
19 Tage Rosenlund Varegg Fleridrett 438 0 438

D15-16

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Mari Strømme Lid TIF Viking 994 (962) 1000 1000 1000 (926) 3994
2 Tora Aasheim Nymark TIF Viking 992 1000 950 (879) 1000 3942
3 Ingunn Torød Buset Gneist, IL (712) 938 924 891 998 3751
4 Eli Fjellbirkeland Johannesen IL Gular 1000 981 (0) 921 (750) 801 3703
5 Marie Oen-Sivertsen TIF Viking 988 932 866 910 (811) 3696
6 Ragnhild Vrålstad Løvås Varegg Fleridrett 877 889 1766
7 Annie Myhre Stord Orientering 772 645 1417
8 Ragnhild Bohne Varegg Fleridrett 723 723
9 Sofie Ystebø TIF Viking 645 645

H15-16

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 1000 (0) 973 1000 1000 3973
2 Stian Rykkje Stord Orientering (864) 1000 1000 973 928 3901
3 Mathias Rosenlund Varegg Fleridrett 956 890 (834) 994 903 3743
4 Scott Juvik IL Gular 971 (791) (750) 953 824 890 3638
5 Magnus Gjerstad Osterøy IL 887 806 858 964 3515
6 Johan Eikanger IL Gular 877 826 753 918 (0) 3374
7 Kristian Fredrik Thomassen Varegg Fleridrett 741 (603) 907 657 787 3092
8 Mads Jørgen Skage Gneist, IL 631 874 753 740 2998
9 Andreas Nysæter Bergens TF (576) 798 618 954 594 (411) 2964
10 Eyvind Kjellevold Malde IL Gular 885 790 607 2282
11 Mathias Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 632 0 692 677 2001
12 Otto Femsteinevik Varegg Fleridrett 1000 787 1787
13 Olav Hammersland Garnes Gneist, IL 572 900 1472
14 Aune Dørmænen Varegg Fleridrett 666 0 737 1403
15 Sigve Rygg Eikeland Bergens TF 0 592 592
16 Kaspar Augland Bergens TF 332 332

D17-18

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 1000 1000 1000 1000 (1000) 4000
2 Ida Johanne Aadland Samnanger IL 928 (853) 1000 910 900 3738
3 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 963 928 1891
4 Hanne Daltveit Fana IL 884 886 1770
5 Julie Roll Tørnqvist Fana IL 877 813 1690
6 Hedvig Kjellevold Malde IL Gular 688 688
7 Ida Lehmann Varegg Fleridrett 590 590

H17-18

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Andreas Grønbech Askøy OL 1000 1000 1000 3000
2 Knut Kyrkjebø TIF Viking 1000 1000 2000
3 Stian Rykkje Stord Orientering 1000 1000
4 Kristian Rykkje Varegg Fleridrett 999 999
Styrk Almeland Bleie Varegg Fleridrett 0 0

D19-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Helen Martinsen IL Gular 1000 (935) 984 1000 996 3980
2 Mariell Arntzen Gneist, IL 708 838 855 604 3005
3 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1000 1000 919 2919
4 Kristin Löfgren Varegg Fleridrett 1000 1000 2000
5 Annemarie B: Aarnes Fana IL 980 888 1868
6 Dagrun Daltveit Slettebø Fana IL 959 838 1797
7 Ingunn Moss Rognsvåg Varegg Fleridrett 968 968
8 Kårhild Husby Nordstad Varegg Fleridrett 906 906
9 Stine Bjørkevoll Odda OL 880 880
10 Ragnhild Femsteinevik Varegg Fleridrett 823 823
11 Vibeke Rykkje Varegg Fleridrett 782 782
12 Malene Øen Stord Orientering 754 754
13 Linda Rykkje Stord Orientering 746 746
14 Ann-Elin Bendiksen Fana IL 677 677
15 Vilde Hopland Skage Gneist, IL 648 648
16 Kristine Grønlund Fana IL 629 629
17 Valentina Dimitrova Gneist, IL 584 584
18 Kristine Vad Stord Orientering 521 521
19 Runa Almeland Fana IL 404 404

H19-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 976 (965) 1000 1000 1000 3976
2 Rune Nygaard IL Gular 1000 970 912 994 3876
3 Andreas G: Polden Gneist, IL 949 930 932 1000 (916) 3811
4 Vyacheslav Mukhidinov Varegg Fleridrett 969 927 855 955 3706
5 Oskar Røen Varegg Fleridrett (849) 954 910 853 888 3605
6 Helge Nysæter Bergens TF 865 922 789 812 3388
7 Bjarthe Westerheim Stord Orientering 1000 961 996 2957
8 Kenneth Westerheim Stord Orientering 897 834 895 2626
9 Allan Cherry Varegg Fleridrett 994 999 0 1993
10 Ross Juvik IL Gular 550 666 687 1903
11 Knut Kyrkjebø TIF Viking 840 887 1727
12 Magne Knudsen Gneist, IL 846 814 1660
13 Markus Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 0 804 0 813 1617
14 Knut Utne Fana IL 500 538 572 1610
15 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 726 756 1482
16 Ørjan Svaland Aas Varegg Fleridrett 634 840 1474
17 Per Arne Aadland Samnanger IL 961 961
18 Jan Kocbach Fana IL 920 920
19 Simen Jevne Arnesen Varegg Fleridrett 918 918
20 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 878 878
21 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 874 874
21 Johannes Narum Varegg Fleridrett 874 874
23 Trygve Buanes TIF Viking 0 868 868
24 Jakob Eikner Fana IL 843 843
25 Eirik Bjørkevoll Odda OL 834 834
26 Øyvind Macody Lund Varegg Fleridrett 799 799
27 Trond Døskeland Fana IL 760 760
28 Anders Tønnessen Rød Fana IL 738 738
29 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 700 700
30 Bjørn Johannessen Field Gneist, IL 673 673
31 Ketil Døskeland Fana IL 0 630 630
32 Sverre Johan Nærheim IL Gular 603 603
33 Øyvind Johannessen Gneist, IL 602 602
34 Stian Tokheim Odda OL 576 576
35 Lok Hin Ma Varegg Fleridrett 569 0 569
36 Andreas Grønbech Askøy OL 548 548
Råmund Løver Hovden Stord Orientering 0 0
Kim-Andrè Kjenes Haugland Varegg Fleridrett 0 0 0 0
Sindre Løver Hovden Stord Orientering 0 0

D40-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Randi Hole Bergens TF 1000 1000 (961) 998 1000 3998
2 Karianne Strømme TIF Viking (926) (946) 991 1000 1000 977 3968
3 Kirsti Lysaker Fana IL (800) 882 896 (752) 839 964 3581
4 Tove Aasheim Askøy OL 832 811 964 904 3511
5 Ragnhild Balsvik Osterøy IL 779 849 912 2540
6 Birgitte Torbjørnsen IL Gular 815 746 1561
7 Rannveig Nordhagen Fana IL 1000 1000
8 Anja Wannag Fana IL 896 896
9 Hildegunn Espe Odda OL 824 824
10 Marianne Nummedal Fana IL 736 736
11 Marian Kjellevold IL Gular 694 694
12 Lene Rykkje Varegg Fleridrett 610 610

H40-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Tore Nymark Askøy OL (901) 961 1000 969 1000 3930
2 Sveinung Rykkje Stord Orientering 979 (855) 948 988 974 3889
3 Bjart Are Hellen TIF Viking (703) 871 1000 899 975 3745
4 Kjetil Damm TIF Viking (700) 794 869 861 761 3285
5 Gernot Doppelhofer Varegg Fleridrett 701 705 (493) 882 755 (688) 3043
6 Petter Oen-Sivertsen TIF Viking (671) 692 738 873 695 2998
7 Per Arne Aadland Samnanger IL 1000 1000 973 2973
8 Ronny Rykkje Varegg Fleridrett 974 0 1000 972 2946
9 Pål Thomassen Varegg Fleridrett 938 805 1743
10 Tom Johannessen Gneist, IL 802 882 1684
11 Bård Hekland IL Gular 747 755 1502
12 Jon Dale Bergens TF 692 668 1360
13 Espen Hammersland Gneist, IL 928 928
14 Øivin Aarnes Fana IL 920 920
15 Tormod Skauge IL Gular 909 909
16 Henrik Ottesen Stord Orientering 905 905
17 Arne Knudsen Gneist, IL 857 857
18 Jarle Haugland Stord Orientering 846 846
19 Helge Rosenlund Varegg Fleridrett 822 0 822
20 Sverre Johan Nærheim IL Gular 778 778
21 Stig Mjelstad TIF Viking 750 750
22 Jon-Kåre Hansen TIF Viking 728 728
23 Rune Vassenden Halsnøy OL 710 710
24 Ottar Eide Odda OL 604 604

D50-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Lise Christensen TIF Viking (910) 1000 994 1000 1000 3994
2 Ingrid Sandvoll Gneist, IL 1000 (888) 899 999 935 (828) 3833
3 Hege Fjellbirkeland IL Gular 982 981 923 886 3772
4 Turid Rognsvåg Os Orienteringsklubb 981 1000 1000 2981
5 Anne Løver Stord Orientering 854 801 1655
6 Mai Helen Linga IL Gular 509 901 1410
7 Torild Myrli TIF Viking 372 524 896
8 Anne-Kathrine Torvund Gneist, IL 809 809
9 Turid Tangen Os Orienteringsklubb 643 643
10 Elin Sjødin Drange Varegg Fleridrett 636 636
11 Anne Kjersti Daltveit Fana IL 567 567
12 Anita Lindvik-Sævareid Os Orienteringsklubb 317 317
Siren Hopland Gneist, IL 0 0

H50-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Tom Eirik Eikanger IL Gular 984 1000 1000 1000 3984
2 Arne Johannesen IL Gular 927 982 1000 968 3877
3 Jan Kjærner-Semb Varegg Fleridrett 859 852 851 793 3355
4 Tommy Sævareid Os Orienteringsklubb (722) 742 731 (665) 801 798 3072
5 Bjørn Hølleland Fana IL 1000 936 1000 2936
6 Tore Juvik IL Gular 932 911 949 0 2792
7 Arnt Ove Femsteinevik Varegg Fleridrett 840 984 946 2770
8 Jan Petter Hansen IL Gular 847 915 965 2727
9 Ole Tørnqvist Fana IL 836 887 871 2594
10 Helge Tiger Haugland Varegg Fleridrett 753 914 0 851 2518
11 Øistein Bøe Fana IL 832 862 819 2513
12 Bjørn-Inge Skage Gneist, IL 839 596 789 2224
13 Lars Stuland Larsen Varegg Fleridrett 732 724 761 2217
14 Sigurd Eikner Fana IL 879 925 1804
15 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett 827 908 1735
16 Rolf Atle Rolfsnes Fitjar IL 825 881 1706
17 Tore Svein Nese Askøy OL 815 845 1660
18 Tord Bell Myking Fana IL 834 771 1605
19 Matti Torgersen Bergens TF 531 0 646 390 1567
20 Roald Laurantsen Gneist, IL 756 774 1530
21 Rune Erdal Samnanger IL 814 609 1423
22 Torgeir Strand Fana IL 701 713 1414
23 Knut A Molvik Gneist, IL 630 632 1262
24 Arne Henrik Hovden Stord Orientering 905 905
25 Yngve Nymark Askøy OL 900 900
26 Owen Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 858 858
27 Pål Augland Bergens TF 816 816
28 Leif Gunnar Hovden Halsnøy OL 766 766
29 Jan Haugland Årstad IL 741 741
30 Eldar Heide Fana IL 719 719
31 Peter Stoykov Samnanger IL 707 707
32 Alfon Johansen Bergens TF 682 682
33 Erik Serck-Hanssen TIF Viking 631 631
34 Kjetil Rønhovde Odda OL 613 613
35 Erling Skogasel Odda OL 500 500
36 Knut Gjestemoen Bergens TF 495 495
37 Bjørn L: Basberg Varegg Fleridrett 431 431
38 Atle Bergseth Varegg Fleridrett 175 175
39 Øistein Paulsen Bergens TF 40 40
Johannes Gjerstad Osterøy IL 0 0
Øystein Kambestad Odda OL 0 0

D60-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Nina Soligard Bergens TF (988) 1000 1000 1000 1000 4000
2 Siren Greve Bergens TF 1000 1000 949 (940) 971 3920
3 Berit Hegdal Bergens TF (0) 966 955 (902) 980 927 3828
4 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 986 910 1896
5 Astrid Ormberg Fana IL 572 809 1381
6 Astri Ese Hole Bergens TF 510 542 1052
7 Kjellaug Grødem Voss IL 901 901
8 Edel Slettemark Stord Orientering 825 825

H60-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Svein Linga IL Gular 1000 1000 974 1000 3974
2 Ørjan Eirik Valestrand Fana IL (645) 977 962 (920) 968 1000 3907
3 Erling Strand Bergens TF 710 841 768 2319
4 Per Øivind Husby Varegg Fleridrett 556 580 1136
5 Atle Alvheim Fana IL 1000 1000
5 Tor Sørevik TIF Viking 1000 1000
7 Bernt Heggøy Voss IL 960 960
8 Svein Jarl Hansen Voss IL 820 820
9 Jørn Torgersen TIF Viking 808 808
10 Åge Hovden Stord Orientering 0 675 675
11 Jan Olav Ormberg Fana IL 585 0 585
Knut Erik Gulbrandsen Fana IL 0 0

D70-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Bjørg Kocbach Bergens TF 1000 1000 1000 1000 (1000) (1000) 4000
2 Ingrid Roll Fana IL 597 0 503 1100
3 Marie Herigstad Os Orienteringsklubb 941 0 941

H70-

Plass Navn Klubb
10.4
17.4
28.5
4.6
20.8
3.9
Totalt
1 Dagfinn Hole Bergens TF 1000 1000 (796) 975 952 (863) 3927
2 Ingolf Dybvik Stord Orientering 969 979 900 (820) 902 3750
3 Sigvald Robberstad Halsnøy OL 976 880 967 926 3749
4 Per Vold Fana IL 493 957 954 921 3325
5 Jan Harald Helmich Pedersen TIF Viking 814 855 (0) 785 856 3310
6 Magne Raadal Fana IL 889 942 1000 2831
7 Harald Westerheim Fitjar IL 775 0 1000 1000 2775
8 Per Vikane Fana IL 873 828 1701
9 Axel Ingvaldsen TIF Viking 797 866 1663
10 Per Olaf Tangen Fana IL 600 670 1270
11 Dag Sletten Bergens TF 1000 1000
12 Jonny Huse Stord Orientering 985 985
13 Steinar Slettemark Stord Orientering 876 876
14 Egill Knudsen TIF Viking 865 865
15 Harald Haugen Stord Orientering 850 850
16 Geir Husdal TIF Viking 706 706
17 Per Haugland Årstad IL 632 632
Harald Lyngtun Fana IL 0 0

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
09.04.2016 - 10.04.2016 GNEIST 2-dagers (HOK-Rankingløp 1/2016 (Sammenlagtresultat)) Gneist, IL
17.04.2016 Kristtornløpet (HOK-Ranking 2/2016) Stord Orientering lang
28.05.2016 KM lang Hordaland (HOK-Ranking 3/2016) Fana IL lang
04.06.2016 Hamla Grand Prix (KM ultralang Hordaland) (HOK-Ranking 4/2016) Samnanger IL ultralang
20.08.2016 Odda 2-dagars / Vestlandsmeisterskap (DM) Individuelt (HOK-Ranking 5/2016) Odda OL lang
03.09.2016 KM mellom Hordaland (HOK-Rankingfinale 2016) IL Gular mellom

Annonser

IOF Eventor