Norsk Orientering

TA sprinten 2015

Vis jaktstartliste Skriv ut

Stilling etter 4 av 5 delarrangementer

D11-12

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 June Munkeby Frol IL 1 1 1 3
1 Trude Markhus Verdal OK 1 1 1 (1) 3
1 Linnea Munkeby Frol IL 1 1 1 (1) 3
4 Elise Solum Bakken Overhalla IL 1 1 2
5 Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1 1
5 Iselina Myhr Imsland Frol IL 1 1
5 Linnea Sandvik Frol IL 1 1

D13-14

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 27 30 30 87
1 Louise Ronglan OK Skøynar 30 30 (24) 27 87
3 Matilde Munkeby Frol IL (22) 27 27 24 78
4 Hege Hallan OK Skøynar (20) 24 22 22 68
5 Randi Marie Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 24 20 44

D15-16

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 30 30 30 (30) 90
2 Ragne Munkeby Frol IL 27 27 27 (27) 81
3 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 20 24 24 68
3 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 22 24 22 (22) 68
5 Ane Marte Vatn Frol IL 24 20 20 64
6 Lina Kvitvang Benan Steinkjer OK 19 22 19 (19) 60
7 Sofie Hallem Verdal OK 19 0 17 36
7 Eline Kippe Verdal OK 18 18 36
9 Grete Kristiansen Steinkjer OK 20 20
10 Kristel Haltbrekken Steinkjer OK 18 0 18
11 Liva-Mari Løvstad Verdal OK 16 16

H11-12

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Sigurd Vatn Frol IL 1 1 1 3
1 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 1 1 1 3
1 Vegard Jermstad Steinkjer OK 1 1 1 3
1 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 1 1 1 3
5 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 1 1 2
6 Olav Gjedrem Lund Verdal OK 1 1
6 Iver Gjedrem Lund Verdal OK 1 1
6 Erik Dybdahl Frol IL 1 1

H13-14

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 24 30 30 84
2 Simen Hegstad OK Skøynar 22 27 (20) 30 79
3 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 30 22 24 (19) 76
4 Tobias Alstad Frol IL 19 (18) 27 27 73
5 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 27 20 22 (18) 69
6 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 20 24 24 68
7 Håvard Veie OK Skøynar 18 (17) 19 22 59
8 Hallvar Hallan OK Skøynar (16) 19 18 20 57
9 Martin Wold Stavrum Frol IL (15) 16 17 16 49
10 Tore Markhus Verdal OK 0 17 17
10 Yngve Aaen Stjørdals-Blink Orientering 17 17
12 Sigve Bremset Steinkjer OK 15 15

H15-16

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 30 (27) 30 30 90
2 Oscar Lyngen Frol IL 27 30 22 (22) 79
3 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 24 20 27 (18) 71
4 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 22 (19) 20 27 69
5 Morten Svendgård OK Skøynar 18 (17) 19 24 61
6 Andreas Ronglan OK Skøynar 20 22 17 59
7 Kristian Veie OK Skøynar 17 16 20 53
8 Birk Barstad Sund Steinkjer OK 17 19 36
9 Andreas Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 16 18 34
10 Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK 24 0 24
10 Håkon Grande Verdal OK 24 0 24
12 Emil Aaen Stjørdals-Blink Orientering 20 0 20
13 Anders Haugskott OL Trollelg 18 18
14 Noah Henderson Steinkjer OK 16 16

Åpen 1,5 km

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Guro Hegstad OK Skøynar 1 1 1 3
1 Håkon Hallan OK Skøynar 1 1 1 3
1 Nikoline Munkeby Frol IL 1 1 1 3
1 Rebekka Veie OK Skøynar 1 1 1 3
1 Magnus Alstad Frol IL 1 1 1 3
6 Marit Svendgård OK Skøynar 1 1 2
6 Jonas Alstad Frol IL 1 1 2
8 Karita Møller Stjørdals-Blink Orientering 1 1
8 Petra Gausen Skjæran OK Skøynar 1 1
8 Erik Myhr Imsland Frol IL 1 1
8 Martine Myhr Imsland Frol IL 1 1
8 Cecilie Aaseng Frol IL 1 1
8 Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 1 1
8 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 1 1
8 Noelle Henderson Steinkjer OK 1 1
8 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 1 1
8 Hans Mathias Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1 1
8 Ingrid Gustad Strøm OK Skøynar 1 1
8 Tor Gausen Skjæran OK Skøynar 1 1
8 Hannah Gustad Strøm OK Skøynar 1 1
8 Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK 1 1
8 Mateo Henderson Steinkjer OK 1 1
8 Emilie Standal Stjørdals-Blink Orientering 1 1
8 Nora Hanstad OK Skøynar 1 1

Åpen 2,0 km

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Anne Margrethe Kvam Frol IL 1 1 1 3
2 Kristian Midthjell Verdal OK 1 1 2
3 Maren Green Enes Verdal OK 1 1
3 Rolf Karset Steinkjer OK 1 1
3 Dagfinn Enes Verdal OK 1 1
3 Johannes Sollid Verdal OK 1 1
3 Åse Ingvild Græe Steinkjer OK 1 1
3 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 1 1
3 Terje Malm Hamar OK 1 1
3 Hilde Haugskott OL Trollelg 1 1

Åpen 2,5 km

Plass Navn Klubb
21.4
2.5
12.5
20.5
27.5
Totalt
1 Lars Sandstad Skjeset Frol IL 1 1 1 3
1 Anders Israelsson OK Skøynar 1 1 1 (1) 3
1 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 1 1 1 (1) 3
1 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 1 1 1 3
1 Marie Wold Stavrum Frol IL 1 1 1 (1) 3
1 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1 1 1 3
1 Joar Svendgård OK Skøynar 1 1 1 3
1 Ivar Reinås Frol IL 1 1 1 3
1 Petter Markhus Verdal OK 1 1 1 3
1 Pål Wærum Steinkjer OK 1 1 1 3
1 Carl Petter Lyngen Frol IL 1 1 1 3
1 Marie Dale Steinkjer OK 1 1 1 (1) 3
13 Atle Dengerud Steinkjer OK 1 1 2
13 Roar Forbord Malvik IL 1 1 2
13 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1 1 2
13 Kine Sofie Sandstad Frol IL 1 1 2
13 Gunhild Bredesen Verdal OK 1 1 2
13 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1 1 2
13 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 1 1 2
13 Trygve Lægran Steinkjer OK 1 1 2
13 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 1 1 2
13 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 1 1 2
13 Ole Morten Frøseth Verdal OK 1 1 2
13 Per Grande Verdal OK 1 1 2
13 Sindre Johannessen Freidig 1 1 2
13 Jonas Ressem Frol IL 1 1 2
13 Vegard Ressem Frol IL 1 1 2
13 Paul Sirum Frol IL 1 1 2
13 Johan Otto Munkeby Frol IL 1 1 2
13 Kajsa Stina Sandstad Frol IL 1 1 2
31 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1 1
31 Stein Markhus Verdal OK 1 1
31 Espen Sundsvik Frol IL 1 1
31 Kari Grindberg Steinkjer OK 1 1
31 Frode Haugskott OL Trollelg 1 1
31 Robert Ressem NOTEAM 1 1
31 Maren Grande Frol IL 1 1
31 Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK 1 1
31 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 1 1
31 Maria Belsby NOTEAM 1 1
31 Helge Venås Flægstad Steinkjer OK 1 1
31 Hans Ågren Östersunds OK, SWE 1 1
31 Monika Ågren Östersunds OK, SWE 1 1
31 Tom Brantheim Östersunds OK, SWE 1 1
31 Karin Walltin Östersunds OK, SWE 1 1
31 Hans Bakken Overhalla IL 1 1
31 Eivind Schelderup Skarpsno NTNU 1 1
31 Ellen Merethe Schjelderup Skarpsno OL Trollelg 1 1
31 Gunnar Vatn Frol IL 1 1
31 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1 1
31 Øyvind Schjelderup Freidig 1 1
31 Ingrid Okkenhaug NTNUI 1 1
31 Gisle Holberg OK Skøynar 1 1
31 Jon Sivertsen Verdal OK 1 1
31 Karl Aksel Jermstad Steinkjer OK 1 1
31 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 1 1
31 Edvin Sivertsen Verdal OK 1 1
31 Jon Arne Glomsrud Stjørdals-Blink Orientering 1 1
31 Inge Hafstad Verdal OK 1 1
31 Tor Ove Hallem Verdal OK 1 1
31 Bjørn Olav Nygård Frol IL 1 1
31 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 1 1
31 Harald Bakken Frol IL 1 1
31 Torgrim Sund Steinkjer OK 1 1
31 Arne Grevskott Frol IL 1 1
31 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 1 1
31 Marit Ishol Skogan Steinkjer OK 1 1
31 Randi Jensen Frol IL 1 1
31 Liv Venås Steinkjer OK 1 1

Delarrangementer

Dato Navn Arrangør Gren
21.04.2015 TA-sprint løp 1 Stjørdals-Blink Orientering sprint
02.05.2015 TA-sprint løp 2 Verdal OK sprint
12.05.2015 TA-sprint løp 3 Steinkjer OK sprint
20.05.2015 TA-sprint løp 4 OK Skøynar sprint
27.05.2015 TA-sprint løp 5, finale Frol IL sprint

Annonser

IOF Eventor