In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
AAOK karusellen 2014
Skriv ut
Sluttstilling etter 12 delarrangementer
Damer 1
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Maja Hestness Trommestad
IF Trauma
788
1000
(0)
813
1000
932
257
1000
1000
6790
2
Hanna Saudland
IF Trauma
874
973
798
744
1000
885
887
6161
3
Andrea Moen
IF Trauma
786
(0)
1000
1000
930
155
255
999
940
6065
4
Sofie Nærestad
IF Trauma
676
674
802
181
666
644
666
774
5083
5
Karoline Studsrud
Hisøy OK
1000
596
624
702
769
(100)
848
(0)
173
234
4946
6
Silje Mikkelsen
IK Grane Arendal Orientering
100
640
710
100
770
190
855
602
3967
7
Julie Saudland
IF Trauma
933
763
670
668
735
3769
8
Tonje Johnsen
Øyestad IF allianse
688
636
633
800
100
2857
9
Johanne Terjesen
Øyestad IF allianse
1000
1000
835
2835
10
Tuva Krafft Myhren
Hisøy OK
100
863
877
609
2449
11
Lene Hauge
Hisøy OK
1000
932
0
220
2152
12
Kristin Krafft Myhren
Hisøy OK
141
713
706
573
2133
13
Luca Vetvik
Øyestad IF allianse
1000
930
1930
14
Hanna Okkenhaug Bratland
IF Trauma
830
100
1000
1930
15
Grete Skindlo
IF Trauma
788
294
1082
16
Amalie Ringvoll
IK Grane Arendal Orientering
1000
1000
17
Hannah Røskar Reed
IK Grane Arendal Orientering
613
292
905
18
Laila Wiberg Johnsen
Øyestad IF allianse
893
893
19
Solfrid Emblem Holte
Gjerstad IL
825
825
19
Kristina Fidje Gryting
Gjerstad IL
825
825
21
Kamilla Studsrud
Hisøy OK
331
183
242
756
22
Julie Saudland
IF Trauma
740
740
22
Ellen Terjesen
Øyestad IF allianse
740
740
24
Kamilla Helsør
Froland IL
722
722
25
Karen Helsør
Froland IL
720
720
26
Jenny Simonsen Bjørkenes
Hisøy OK
100
100
100
353
653
27
Åsne Thorsen Ekrem
Hisøy OK
611
611
28
Hannah Lilleheim
NOTEAM
583
583
29
Elise Christiansen
Hisøy OK
577
577
30
Signe Christiansen
Hisøy OK
568
568
31
Hannah Broers Damsgaard
Hisøy OK
100
340
440
32
Anja Evensen
Hisøy OK
410
410
33
Mette-Mari Odberg Heum
Øyestad IF allianse
218
140
358
34
Guro Fjærbu
Froland IL
357
357
35
Hedda Fjærbu
Froland IL
355
355
36
Sandra Sofie Tømt
IL Imås
323
323
37
Karen Elise Guttormsen
Øyestad IF allianse
100
107
100
307
38
Anniken Fossnes
Hisøy OK
100
100
200
38
Agnes Simonsen Bjørkenes
Hisøy OK
100
100
200
40
Sara Røskar Reed
IK Grane Arendal Orientering
134
134
41
a Bjørkenes
Hisøy OK
111
111
42
Mila Skjølander
Hisøy OK
100
100
42
Ingrid Tveiten Fensli
Hisøy OK
100
100
42
Andrine Himle
IK Grane Arendal Orientering
100
100
42
Anne Jørstad
NOTEAM
100
100
42
Irene Hegge Guttormsen
Øyestad IF allianse
100
100
42
Hedvig Lindaas Nordby
IK Grane Arendal Orientering
100
100
Sanna Aronsen
Hisøy OK
0
0
Fie Jørstad Jørgensen
NOTEAM
0
0
Damer 2
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Mia Hirsch
IF Trauma
1000
1000
1000
(0)
1000
(732)
1000
1000
954
1000
7954
2
Fanny Skindlo
IF Trauma
792
949
(580)
982
(124)
948
784
684
956
902
6997
3
Ada Helene Olsen
IF Trauma
970
527
620
973
(517)
1000
752
963
992
6797
4
Silje Johnsen
Øyestad IF allianse
940
798
124
1000
536
673
991
892
5954
5
Henriette Olsen
IF Trauma
549
553
700
755
690
(100)
(267)
669
402
677
4995
6
Karin Steen
IF Trauma
100
812
355
801
(100)
654
563
944
444
4673
7
Ine Mikkelsen
IK Grane Arendal Orientering
350
574
(136)
340
377
350
280
576
351
3198
8
Ann Mari Studsrud
Hisøy OK
226
100
598
163
564
(100)
(100)
(100)
866
(100)
242
224
2983
9
Embla Hott Johansen
IF Trauma
448
637
514
574
584
100
0
2857
10
Lise Mikkelsen
IK Grane Arendal Orientering
520
100
258
372
(0)
378
100
456
100
2284
11
Rikke Wernersen
Øyestad IF allianse
100
701
100
100
1000
100
2101
12
Lene Hauge
Hisøy OK
682
511
841
2034
13
Cathrine Jakobsen
Hope IL
911
670
155
1736
14
Astrid Moen
IF Trauma
785
387
512
0
1684
15
Gunda Marie Bringsverd
Lia IL
594
546
427
1567
16
Wenche Ulvshus
IL Imås
593
539
280
100
1512
17
Johanne Terjesen
Øyestad IF allianse
825
616
1441
18
Camilla Bakke Larsen
Flosta IL
694
724
1418
19
Kamilla Studsrud
Hisøy OK
264
596
100
0
100
326
1386
20
Elisabeth Nærestad
IF Trauma
663
396
1059
21
Sigrun Erlandsen
Hisøy OK
1000
1000
21
Carla Brandt
IK Grane Arendal Orientering
1000
1000
23
Signe Erlandsen
Hisøy OK
942
942
24
Andrea Moen
IF Trauma
847
847
25
Tove Fossnes
Hisøy OK
770
770
26
Cathrine Fossnes
Hisøy OK
714
714
27
Monica Bakken Bakke
NOTEAM
689
689
28
Luca Vetvik
Øyestad IF allianse
605
605
29
Helene K. Olsen
NOTEAM
562
562
30
Malin Wernersen
Øyestad IF allianse
100
100
100
100
100
500
31
Alida Rudjord
Hisøy OK
497
497
32
Tora Ottersland
Austre Moland IL
442
442
33
Edith Fahre
Hisøy OK
125
100
100
325
34
Kathe Lillian Basso
IK Grane Arendal Orientering
279
279
35
Alice Broers
Hisøy OK
100
157
257
36
Gunda Bringsverd
Lia IL
100
100
36
Marie Jørgensen
Hisøy OK
100
0
100
36
Johanne Tveiten
Vegårshei IL
100
100
36
Sanna Bjørkli
Froland IL
100
100
36
Amalie Ramberg
Froland IL
100
100
36
Amalie Ringvoll
IK Grane Arendal Orientering
100
100
36
Ida Nygårdseter
Vegårshei IL
100
100
36
Tomine Flaten
Vegårshei IL
100
100
36
Solfrid Holte
Gjerstad IL
100
100
Damer 3
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Malin Hauge
Hisøy OK
1000
(682)
1000
1000
1000
1000
1000
(948)
1000
1000
(1000)
(1000)
8000
2
Tone Hirsch
IF Trauma
(832)
875
885
980
967
(527)
1000
940
(505)
962
972
7581
3
Anne Hestness Trommestad
IF Trauma
595
682
579
988
727
(505)
(490)
801
891
737
6000
4
Sigrun Erlandsen
Hisøy OK
803
925
970
0
779
3477
5
Ingeborg Bøbel
IL Imås
150
0
320
530
100
531
816
583
3030
6
Gerd Torun Rike
Hisøy OK
289
434
732
660
800
2915
7
Thea Kristine Terjesen
Øyestad IF allianse
235
752
716
298
2001
8
Anne Karin Jørgensen
IL Imås
100
450
708
100
635
1993
9
Nora Fagerheim
Hisøy OK
514
909
1423
10
Susan Bøbel
IL Imås
770
574
1344
11
Edith Fahre
Hisøy OK
0
224
0
592
220
1036
12
Aud Bull Torbjørnsen
IK Grane Arendal Orientering
173
734
100
1007
13
Ellisif Jahnsen
Flosta IL
1000
1000
14
Anne-Heidrun Risdal
IK Grane Arendal Orientering
931
0
931
15
Cathrine Fossnes
Hisøy OK
532
352
0
884
16
Astrid Saudland
IF Trauma
0
847
847
17
Siv Gerlius
IF Trauma
811
811
18
Tove Fossnes
Hisøy OK
711
711
19
Synne Fossøy
NOTEAM
701
701
20
Liv Horntvedt
IL Imås
632
632
21
Marie Jørgensen
Hisøy OK
359
100
100
559
22
Gerd Yttervik
IL Express
100
100
22
Kamilla Studsrud
Hisøy OK
100
100
22
Elisabeth Nærestad
IF Trauma
100
100
22
Signe Bakken
Hisøy OK
100
100
22
Eva Rotevatn + Karina Hjartåker
Hisøy OK
100
100
Anne-Heidrun H Kvifte
IK Grane Arendal Orientering
0
0
Kirsten Blakstad Cappelen
Hisøy OK
0
0
0
Elin Okkenhaug Bratland
IF Trauma
0
0
Damer 4
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Marianne Hauge
Hisøy OK
774
948
799
805
1000
(700)
1000
870
942
7138
2
Tove Fossnes
Hisøy OK
425
700
435
746
846
1000
672
626
5450
3
Arnhild U. Bråten
Vegårshei IL
892
1000
1000
2892
4
Camilla Bakke Larsen
Flosta IL
771
954
1000
2725
5
Ellen Sundsdal
IK Grane Arendal Orientering
570
0
255
617
255
992
2689
6
Inger Skjævesland
IF Trauma
809
1000
752
2561
7
Astrid Saudland
IF Trauma
504
824
890
2218
8
Synnøve Holte
Gjerstad IL
994
1000
1994
9
Nora Fagerheim
Hisøy OK
953
911
1864
10
Inger Marie Broers Damsgaard
Hisøy OK
811
370
1181
11
Anette Fidje
Vegårshei IL
1000
1000
11
Silje Hauge
Hisøy OK
1000
1000
11
Julie Nærestad
Vegårshei IL
1000
1000
14
Marianne Simonsen Bjørkenes
Hisøy OK
816
100
916
15
Kari Timenes Laugen
IL Imås
903
903
16
Emma Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
891
891
17
Anne-Heidrun Risdal
IK Grane Arendal Orientering
846
846
18
Gro Langan Bjorvatten
Vegårshei IL
826
826
19
Susan Bøbel
IL Imås
779
779
20
Thea Kristine Terjesen
Øyestad IF allianse
765
765
21
Anne Karin Jørgensen
IL Imås
529
529
22
Edith Fahre
Hisøy OK
417
417
23
Kirsten Blakstad Cappelen
Hisøy OK
177
133
310
24
Kirsten Cappelen
Hisøy OK
226
226
Karine Vestøl
Vegårshei IL
0
0
Sigrun Erlandsen
Hisøy OK
0
0
Damer 5
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Silje Hauge
Hisøy OK
979
1000
818
1000
814
1000
853
1000
7464
2
Julie Nærestad
Vegårshei IL
1000
0
930
925
948
663
1000
0
5466
3
Inger Marie Broers Damsgaard
Hisøy OK
917
1000
1000
1000
3917
4
Synnøve Bråten
Vegårshei IL
1000
1000
5
Ragnhild Hald
Kristiansand OK
983
983
6
Aurora Fossøy
NTNUI
978
978
7
Karine Vestøl
Vegårshei IL
828
828
8
Kari Timenes Laugen
IL Imås
651
651
Damer 6
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Christine Mikkelsen
IK Grane Arendal Orientering
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
1000
(1000)
(1000)
8000
2
Kristine Daland Randgaard
IL Imås
556
657
599
694
612
583
825
4526
3
Inger Marie Broers Damsgaard
Hisøy OK
1000
1000
3
Leena Kuusipohja
Kristiansand OK
1000
1000
5
Benedicte Hald Bjørgum
Kristiansand OK
937
937
6
Silje Hauge
Hisøy OK
753
753
7
Vilde Brabrand Urfjell
IL Imås
182
182
Anneke Hald Bjørgum
Kristiansand OK
0
0
Herrer 1
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Theo Trommestad
IF Trauma
1000
(987)
1000
1000
1000
1000
(607)
1000
1000
1000
(1000)
8000
2
Vebjørn Erlandsen
Hisøy OK
1000
809
1809
3
Jonas Okkenhaug Bratland
IF Trauma
655
100
907
100
1762
4
Amund Fossnes
Hisøy OK
0
0
100
100
291
407
289
1187
5
Sander Øverås
IL Imås
1000
1000
5
Kristian Underdal
IL Imås
1000
1000
7
Bjørgulv Underdal
IL Imås
993
993
8
Tobias Hellevik
Hisøy OK
100
100
645
845
9
Mathias Aaberg
Hisøy OK
802
802
10
Simen Birketvedt
Flosta IL
594
594
11
Benjamin Daland
IL Express
574
574
12
Jørgen Lindaas Nordby
IK Grane Arendal Orientering
269
269
13
Elias Vågsnes Sælsbråten
IK Grane Arendal Orientering
263
263
14
Fredrik Sundquist
Øyestad IF allianse
100
100
200
14
Henrik Andreas Tømt
IL Imås
100
100
200
16
Magnus Sundquist
Øyestad IF allianse
100
100
16
Stig-Inge Bjørntvedt
IL Imås
100
100
Tobias Skindlo Taraldsen
Hisøy OK
0
0
Einar Christiansen
Hisøy OK
0
0
Aleksander Berget
Øyestad IF allianse
0
0
Herrer 2
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Magnus Fossum
IK Grane Arendal Orientering
841
795
980
547
867
1000
878
5908
2
Morten Rognmo
IK Grane Arendal Orientering
606
465
507
989
(100)
777
1000
571
(296)
(275)
616
5531
3
Thomas H Fossnes
Hisøy OK
880
740
343
451
100
0
586
560
3660
4
Halvard Erlandsen
Hisøy OK
1000
810
732
995
3537
5
Peder Kristen Pedersen
IK Grane Arendal Orientering
818
384
242
100
(100)
743
685
299
148
(100)
3419
6
Audun Fahre Ulstein
Hisøy OK
100
465
100
1000
625
312
0
100
2702
7
Leander Fjellheim
Hisøy OK
100
473
100
999
625
0
2297
8
Vebjørn Erlandsen
Hisøy OK
965
1000
1965
9
Bas Hoonhout
Vegårshei IL
960
1000
1960
10
Terje Erlandsen
Hisøy OK
963
989
1952
11
Nicolai Fjellheim
Hisøy OK
1000
798
1798
12
Karl Johan Emanuelsen
IK Grane Arendal Orientering
555
100
241
100
100
259
296
1651
13
Nils-Henrik Pedersen
Hisøy OK
721
820
1541
14
Simen Birketvedt
Flosta IL
656
784
1440
15
Atle Nilsen
Vegårshei IL
1000
1000
15
Henrik Nærestad
IF Trauma
1000
1000
15
Jonas Lindal
Vegårshei IL
1000
1000
15
Geir Olav Hovde
Hisøy OK
1000
1000
15
Halvor Fahre Ulstein
Hisøy OK
1000
1000
20
Markus Fossnes
Hisøy OK
934
934
21
Inge Klepstad
Lia IL
614
307
921
22
Håkon Stensvand
IL Express
751
751
23
Sander Øverås
IL Imås
705
705
24
Ola Peder Hovde
Hisøy OK
562
562
25
Amund Fossnes
Hisøy OK
453
453
26
Øyvind Grunde
IF Trauma
439
439
27
Even Jahnsen
Flosta IL
415
415
28
Ole Lauvrak
Hisøy OK
405
405
29
Finn Løvgren
IL Express
100
100
100
300
30
Ola Peder Holte
Hisøy OK
103
103
31
Theodor Sandvad Bernstein
Hisøy OK
100
100
31
Simon Tallaksen
Hisøy OK
100
100
31
Jonas Ramberg
Froland IL
100
100
Theodor Bernstein
Hisøy OK
0
0
Ørnulf Stensvand
IL Express
0
0
Herrer 3
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Bjørn Bratland
IF Trauma
860
649
572
832
648
677
967
494
5699
2
Einar Krafft Myhren
Hisøy OK
0
661
800
793
779
342
1000
764
5139
3
Markus H Fossnes
Hisøy OK
520
904
1000
719
874
943
4960
4
Atle Nilsen
Vegårshei IL
1000
1000
1000
836
3836
5
Cato Moen
IF Trauma
0
910
1000
892
943
3745
6
Fredrik Monrad Olsen
Flosta IL
704
888
911
0
941
3444
7
Per Reidar Spieler
IK Grane Arendal Orientering
1000
853
805
2658
8
Anders Vestøl
Vegårshei IL
1000
1000
2000
9
Are Hagerup
IF Trauma
437
682
846
1965
10
Reidar Grøsle
Austre Moland IL
807
593
486
1886
11
Erik Lauvrak
Hisøy OK
0
864
1000
0
1864
12
Preben Gjertsen
Hisøy OK
894
896
1790
13
Are Hagerup
IF Trauma
745
870
1615
14
Terje Erlandsen
Hisøy OK
1000
0
445
1445
15
Nicolai Fjellheim
Hisøy OK
519
362
522
1403
16
Jan Sigurd Otterlei
IF Trauma
454
866
1320
17
Nils-Henrik Pedersen
Hisøy OK
484
0
0
672
1156
18
Finn Tysland Johnsen
IF Trauma
798
295
1093
19
Geir Henrik Hirsch
IF Trauma
1000
1000
20
Halvard Erlandsen
Hisøy OK
982
982
21
Daniel Røskar Reed
IK Grane Arendal Orientering
347
621
968
22
Geir Jonny Ringvoll
IK Grane Arendal Orientering
950
950
23
Fredrik Studsrud
Hisøy OK
895
895
23
Widar Taxth Løland
IL Express
895
895
25
Arild Saudland
IF Trauma
890
890
26
Tor Svein Langås
Oddersjaa SSK
858
858
27
Ola Peder Hovde
Hisøy OK
686
686
28
Rolf Øystein Andersen
Hisøy OK
664
664
29
Audun Bjørkenes
IK Grane Arendal Orientering
605
605
30
Dag Pettersen
IL Express
583
583
31
Ola Peder Hovde
Hisøy OK
576
576
32
Olav Røysland
IK Grane Arendal Orientering
507
507
33
Mads Skipanes
IF Trauma
490
490
34
Inge Klepstad
Lia IL
437
437
35
Stein Olav Strøm
Hisøy OK
255
100
0
0
355
36
Daniel Reed
IK Grane Arendal Orientering
317
317
37
Thomas H Fossnes
Hisøy OK
285
285
38
Torgeir Hauge
Øyestad IF allianse
237
237
39
Inge Hauge
Hisøy OK
100
100
Torstein Thorsen Ekrem
Hisøy OK
0
0
Morten Christiansen
Hisøy OK
0
0
Tore Henriksen
Hisøy OK
0
0
Herrer 4
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Torbjørn Trommestad
IF Trauma
993
1000
983
992
1000
1000
990
(971)
(952)
1000
7958
2
Jan Egil Hagli
IK Grane Arendal Orientering
857
832
716
719
978
734
897
490
6223
3
Sveinung Ulstein
Hisøy OK
817
782
719
806
956
549
275
818
5722
4
Per Magne Hoff
Hisøy OK
1000
561
729
766
718
485
727
445
(318)
5431
5
Even Fossum
IK Grane Arendal Orientering
965
849
1000
1000
623
877
5314
6
Trond Fossnes
Hisøy OK
900
0
710
768
897
568
909
4752
7
Morten Benestad
IK Grane Arendal Orientering
227
745
704
655
581
765
457
555
(0)
4689
8
Ragnar Fremmerlid
IK Grane Arendal Orientering
771
783
685
938
1000
425
4602
9
Carl Tore Sundquist
Øyestad IF allianse
901
856
818
872
963
4410
10
Inge Hauge
Hisøy OK
862
855
0
493
968
467
657
4302
11
Odd Utstumo
IK Grane Arendal Orientering
460
296
423
311
533
560
(100)
506
130
3219
12
Gunnar Olsen
IL Imås
308
721
512
801
758
3100
13
Egil Fossum
IK Grane Arendal Orientering
822
691
910
675
3098
14
Øystein Bedford Pedersen
IL Express
637
671
821
728
2857
15
Widar Taxth Løland
IL Express
482
612
737
961
2792
16
Preben Gjertsen
Hisøy OK
100
873
813
992
2778
17
Magne Blågestad
IK Grane Arendal Orientering
541
643
693
829
2706
18
Fredrik Studsrud
Hisøy OK
737
877
856
2470
19
Kåre Jørgensen
Hisøy OK
370
718
552
100
638
2378
20
Rune Landsverk
Øyestad IF allianse
354
128
405
520
100
863
2370
21
Kristen Daland
IL Imås
953
697
635
2285
22
Erling Lauvrak
IL Imås
0
379
552
706
499
0
2136
23
Arild Saudland
IF Trauma
587
729
725
2041
24
Kjell Brevik
IF Trauma
770
606
550
1926
25
Karl Jørgen Songedal
IL Imås
672
405
323
435
1835
26
Dag Pettersen
IL Express
693
587
348
136
1764
27
Åge Aashamar
Flosta IL
135
100
100
355
460
100
379
100
1729
28
Rolf Mikkelsen
IL Imås
100
100
413
182
100
121
(0)
607
100
1723
29
Sverre Valvik
IK Grane Arendal Orientering
936
767
1703
30
Stein Reinholt Jensen
Lia IL
100
267
549
660
0
0
1576
31
Rolf Øystein Andersen
Hisøy OK
428
293
100
347
391
1559
32
Tore Arvid Eskild
Hisøy OK
397
331
246
464
100
1538
33
Tore Bjørn Torbjørnsen
IK Grane Arendal Orientering
677
514
1191
34
John Blågestad
IK Grane Arendal Orientering
639
366
1005
35
Svein Røseth
Hope IL
1000
1000
35
Morten Rønningen
Gjerstad IL
1000
1000
35
Inge Skjævesland
IF Trauma
1000
1000
35
Bjørn Idar Sætran
IF Trauma
1000
1000
39
Bjørn Eilert Andersen
Øyestad IF allianse
857
857
40
Nils-Henrik Pedersen
Hisøy OK
100
222
529
851
41
Alf Eivind Myren
Vegårshei IL
839
839
42
Helge Christensen
Hisøy OK
836
836
43
Even Jahnsen
Flosta IL
792
792
44
Andreas Sælsbråten
IF Trauma
791
791
45
Erik Lauvrak
Hisøy OK
762
762
46
Tormod Tønsberg
Flosta IL
687
687
47
Tor Olsen
IF Trauma
505
165
0
670
48
Markus H Fossnes
Hisøy OK
625
625
49
Bror Heegaard
Express IL
150
429
579
50
Geir Olav Hovde
Hisøy OK
573
573
51
Lars Simonstad
Vegårshei IL
554
554
52
Bror Erling Heegaard
IL Express
246
247
493
53
Odd Hesthag
Austre Moland IL
289
289
54
Rolf Folgerø
NOTEAM
181
181
55
Erik Broers Damsgaard
Hisøy OK
0
161
161
56
Einar Eskilt
Hisøy OK
100
100
56
Bjarte Sandve
Hisøy OK
100
100
56
Eivind Fjærbu
Froland IL
100
100
56
Erik Andreas Eriksen
Froland IL
100
100
Bjørn Eilert Andersen
Øyestad IF allianse
0
0
0
Rune Pedersen
IK Grane Arendal Orientering
0
0
Herrer 5
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Geir Henrik Hirsch
IF Trauma
930
880
(359)
930
1000
780
(731)
883
883
1000
7286
2
Øyvin Simonsen
IL Imås
1000
832
(708)
781
955
925
(617)
(670)
890
1000
816
7199
3
Svein Rosland
Hope IL
904
921
(0)
(667)
842
968
938
740
912
836
7061
4
Are Skindlo
IF Trauma
979
839
805
857
755
974
(0)
(731)
921
889
7019
5
Frode Sørensen
IK Grane Arendal Orientering
894
854
903
869
(562)
778
(650)
845
894
826
6863
6
Kjell Walter Sørensen
IK Grane Arendal Orientering
818
911
789
828
891
(722)
758
791
993
6779
7
Henrik Chr. Hirsch
IF Trauma
(470)
768
790
892
833
670
866
946
912
6677
8
Glenn Ager-Wick
IK Grane Arendal Orientering
934
962
868
863
888
816
911
0
6242
9
Fredrik Studsrud
Hisøy OK
743
975
731
1000
679
344
740
756
5968
10
Øyvind Bratland
IF Trauma
939
838
785
932
792
790
5076
11
Finn Ole Jørgensen
IK Grane Arendal Orientering
924
0
950
968
990
1000
4832
12
Norman Ugland
Øyestad IF allianse
843
691
717
640
820
945
4656
13
Ole Herman Cappelen
Hisøy OK
820
886
714
871
476
788
4555
14
Gunnar Dag Tørå
IK Grane Arendal Orientering
995
912
960
957
3824
15
Kjell Sandåker
IL Imås
497
838
738
422
550
447
3492
16
Kristen Daland
IL Imås
685
604
599
509
432
538
3367
17
Normann Ugland
Øyestad IF allianse
782
882
0
842
2506
18
Per Torstein Terjesen
Øyestad IF allianse
746
782
393
471
0
2392
19
Helge Hott Johansen
IF Trauma
570
100
667
168
323
478
2306
20
Einar Eskilt
Hisøy OK
687
681
647
2015
21
Finn Pettersen
Gjerstad IL
982
999
1981
22
Mads Henrik Sandnes
Hope IL
957
995
1952
23
Ole Petter Vestøl
Vegårshei IL
1000
942
1942
24
Erling Fredriksen
IF Trauma
996
910
1906
25
Jan Vidar Wernersen
Øyestad IF allianse
991
859
1850
26
Jens Arild Kroken
Vegårshei IL
982
824
1806
27
Glenn Solberg
Froland IL
607
603
425
1635
28
Rune Pedersen
IK Grane Arendal Orientering
684
0
811
1495
29
Øyvind Helsør
Froland IL
646
740
1386
30
Geir Bråten
Vegårshei IL
841
429
1270
31
Sveinung Ulstein
Hisøy OK
866
352
0
1218
32
Tor Olsen
IF Trauma
825
0
169
210
1204
33
Martin Bjørkenes
Hisøy OK
1000
1000
33
Jon Bjørgum
Kristiansand OK
1000
1000
33
Håvard Nilsen
Vegårshei IL
1000
1000
33
Lars Baklid
Konnerud IL
1000
1000
33
Jostein Utstumo
IK Grane Arendal Orientering
1000
1000
38
Bjørn Hølleland
Fana IL
989
989
39
Tor Kvifte
Vegårshei IL
937
937
40
Jan Blandkjenn
Kristiansand OK
933
933
41
Alf Jørgen Fjærbu
Froland IL
896
896
42
Kenneth Ånonsen
Øyestad IF allianse
838
838
43
Jan Petter Laugen
IL Imås
815
815
44
Inge Skjævesland
IF Trauma
757
757
45
Hans Jakob Kløvstad
IL Express
0
684
684
46
Svend Ole Heggedal
Flosta IL
660
660
47
Widar Taxth Løland
IL Express
637
637
48
Ragnar Fremmerlid
IK Grane Arendal Orientering
491
491
49
Inge Hauge
Hisøy OK
426
426
50
Erling Lauvrak
IL Imås
392
392
51
Geir Olav Hovde
Hisøy OK
352
352
52
Øystein Bedford Pedersen
IL Express
100
100
Harald Øverås
IL Imås
0
0
John Blågestad
IK Grane Arendal Orientering
0
0
Herrer 6
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Per Olav Nærestad
IF Trauma
(564)
940
998
914
1000
801
1000
984
(769)
(740)
855
7492
2
Johannes Bakke Aashamar
Flosta IL
943
1000
970
789
829
823
5354
3
Kristian Vågsnes
IK Grane Arendal Orientering
730
627
604
531
703
408
461
526
4590
4
Vegard Fiane Pedersen
IK Grane Arendal Orientering
885
958
0
0
749
1000
0
814
4406
5
Jon Nilsen
Kristiansand OK
0
893
1000
966
1000
3859
6
Terje Urfjell
IL Imås
949
0
958
724
679
0
3310
7
Jostein Utstumo
IK Grane Arendal Orientering
912
704
751
687
3054
8
Bjørn Idar Sætran
IF Trauma
714
601
811
844
2970
9
Dani Skjævestad Voreland
IK Grane Arendal Orientering
813
784
742
578
2917
10
Arne Johannes Løkken
Flosta IL
499
229
526
481
696
463
2894
11
Magnus Johnsson
IK Grane Arendal Orientering
815
576
758
670
2819
12
Martin Bjørkenes
Hisøy OK
775
889
891
2555
13
Eirik Martens Svensen
Kristiansand OK
952
1000
1952
14
Ståle Gjelsten
NTNUI
913
1000
1913
15
Tallak Olav Gryting
Gjerstad IL
960
854
1814
16
Håvard Nilsen
Vegårshei IL
759
630
402
1791
17
Mats Dahlén
Kristiansand OK
731
871
1602
18
Sten Åge Nygårdseter
Vegårshei IL
0
710
853
1563
19
Ole Marius Sandnes
Hope IL
846
610
1456
20
Helge Fossøy
NOTEAM
757
609
1366
21
Hermund Ulstein
Hisøy OK
401
638
1039
22
Viggo Molund
IL Imås
1000
1000
22
Olav Vestøl
Vegårshei IL
1000
1000
22
Hans Gunnar Omdal
Kristiansand OK
1000
1000
22
Christian Bøen
Kristiansand OK
1000
1000
26
Vegard Danielsen
Kristiansand OK
912
912
27
Holger Hott
Kristiansand OK
897
897
28
Sebastian Daland
Kristiansand OK
834
834
28
Bjørnar Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
834
834
30
Asbjørn Byggland
NOTEAM
829
829
31
Aslak Blågestad
IK Grane Arendal Orientering
797
797
32
Henrik Upsal
Kristiansand OK
796
796
33
Magnus Johansson
Kristiansand OK
765
765
34
Dag Blandkjenn
Kristiansand OK
752
752
35
Ola Sløgedal
Marnardal IL
734
734
36
Andreas Sælsbråten
IK Grane Arendal Orientering
624
624
37
Hans Jakob Kløvstad
IL Express
561
561
38
Åsulv Birkeland Stormoen
Kristiansand OK
415
415
39
Kristen Daland
IL Imås
100
100
Thorbjørn Værp
Kristiansand OK
0
0
0
Nybegynner 1
Plass
Navn
Klubb
9.4
23.4
7.5
14.5
21.5
4.6
11.6
13.8
20.8
3.9
10.9
21.9
Totalt
1
Kristin Krafft Myhren
Hisøy OK
100
100
100
100
400
1
Tuva Krafft Myhren
Hisøy OK
100
100
100
100
400
3
Anniken Fossnes
Hisøy OK
100
100
100
300
4
Jørgen Lindaas Nordby
IK Grane Arendal Orientering
100
100
200
4
Fredrik Sundquist
Øyestad IF allianse
100
100
200
6
Vebrjørn Guttormsen
Øyestad IF allianse
100
100
6
Irene Helge Guttormsen
Øyestad IF allianse
100
100
6
Christian Ånonsen
Øyestad IF allianse
100
100
6
Gudrun Fidje Gryting
Gjerstad IL
100
100
6
Olava Velure
Hisøy OK
100
100
6
Kamilla Helsør
Froland IL
100
100
6
Sandra Sofie Tømt
IL Imås
100
100
6
Malin Solvang
Hisøy OK
100
100
6
Marit Myren
Vegårshei IL
100
100
6
Eivind Myren
Vegårshei IL
100
100
6
Birger Skaaland Stebekk
Vegårshei IL
100
100
6
Jan Henrik Skåland Stebekk
Vegårshei IL
100
100
6
Lars Saga
Vegårshei IL
100
100
6
Ida Nygårdseter
Vegårshei IL
100
100
6
Eline Bergan
Vegårshei IL
100
100
6
Tobias Hellevik
Hisøy OK
100
100
6
Malin Bakkegård
Hisøy OK
100
100
6
Henrik Andreas Tømt
IL Imås
100
100
6
Ieva Rucevska
Flosta IL
100
100
6
Solfrid Emblem Holte
Gjerstad IL
100
100
6
Hanna Saudland
IF Trauma
100
100
6
Tonje Johnsen
Øyestad IF allianse
100
100
6
Kristina Fidje Gryting
Gjerstad IL
100
100
6
Anna Bjorvatten
Vegårshei IL
100
100
6
Trond Bjorvatten
Vegårshei IL
100
100
6
Tobias Bjorvatten
Vegårshei IL
100
100
6
Julie Saudland
IF Trauma
100
100
6
Sebastian Daland
IL Imås
100
100
6
Hedvig Lindaas Nordby
IK Grane Arendal Orientering
100
100
6
Ida Smeland Nygårdseter
Vegårshei IL
100
100
6
Tomine Flaten
Vegårshei IL
100
100
6
Margrethe Bergan
Vegårshei IL
100
100
6
Jørgen Flaten
Vegårshei IL
100
100
6
Olav Bergan
Vegårshei IL
100
100
6
Jon Saga
Vegårshei IL
100
100
6
Karen Helsør
Froland IL
100
100
6
Elise Flaten
Vegårshei IL
100
100
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
09.04.2014
AAOKs karusell løp 1
Imås
Natt
23.04.2014
AAOKs karusell løp 2
Flosta IL
Mellom
07.05.2014
AAOKs karusell løp 3
IL Express
sprint
14.05.2014
AAOKs karusell løp 4
IK Grane Arendal Orientering
Mellom
21.05.2014
AAOKs karusell løp 5
Øyestad IF
Sprint
04.06.2014
AAOKs karusell løp 6
Hope IL
Lang
11.06.2014
AAOKs karusell løp 7
Hisøy OK
Mellom
13.08.2014
AAOKs karusell løp 8
IL Imås
Sprint
20.08.2014
AAOKs karusell løp 9
Froland IL
Mellom
03.09.2014
AAOKs karuselløp 10
Vegårshei IL
lang
10.09.2014
AAOKs karuselløp 11
IF Trauma
mellom
21.09.2014
AAOKs karuselløp 12
Vegårshei IL
sprint
Annonser