In English
Hjelp og support
Spørsmål og svar
Om Eventor
Produkter og tjenester
Norsk Orientering
Turorientering.no
Stolpejakten
Liveresultater
Livelox
Eventor
Norsk Orienterings sentrale IT-system
Terminliste
Presseresultater
Livelox
Registrer meg
Logg inn
Vestfold Nattcup 2013
Skriv ut
Sluttstilling etter 3 delarrangementer
D 11-12
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Ragnhild Marie Kristensen
Stokke IL
25
30
55
2
Mathea Gløersen
OL Tønsberg og omegn
30
30
D 13-14
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Mona Engel Sjøvaag Kierulf
Larvik OK
30
30
1
Maria Prestbøen
Sandefjord OK
30
30
3
Ella Arentz Hagen
Sandefjord OK
25
25
D 15-16
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Signe Bredholt Jørgensen
Sandefjord OK
25
(25)
30
55
1
Martine Gustavsen
Sandefjord OK
30
25
55
3
Marie Prestbøen
Sandefjord OK
30
30
D 17
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Julie Hjortland
Larvik OK
25
30
55
1
Kristin Mikkelsen
OL Tønsberg og omegn
30
25
55
D 40
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Tiri Rebård
Sandefjord OK
30
30
60
2
Ida Vår Dirdal
Larvik OK
30
21
51
3
Tone Stokland
Sandefjord OK
25
21
46
4
Annette Cecilie Arentz
Sandefjord OK
25
18
43
5
Veslemøy Solberg
Konnerud IL
25
25
6
Mona Gjelstad
Sandefjord OK
21
21
7
Hilde Kløvstad
Sandefjord OK
15
15
8
Stine Arntzen
Sandefjord OK
13
13
D 50
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Anne Lise Andreassen
Sandefjord OK
30
30
(25)
60
2
Karin Eriksen
OL Tønsberg og omegn
25
30
55
D 60
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
Inger Nergaard
Stokke IL
0
0
D 17C
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Torill Fjære
Hedrum OL
30
30
1
Stine Arntzen
Sandefjord OK
30
30
3
Elin Bordøy
Hedrum OL
25
25
N-Åpen
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
Maren Bruserud
OL Trollo
0
0
Mathilde Kristensen
Stokke IL
0
0
H 11-12
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Vegard Kittilsen
Freidig
30
30
2
Even Gravningen
Stokke IL
25
25
3
Per Anders Eckdahl
OK Horten
21
21
H 11-12N
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Kristoffer Fjære
Hedrum OL
30
30
H 13-14
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Elias Lindhjem Mathisen
Sandefjord OK
(25)
30
30
60
2
Robin Thorkildsen
Hedrum OL
30
30
H 15-16
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Tobias Kristensen
Larvik OK
30
30
(21)
60
2
Hallvard Arntzen Foss
Sandefjord OK
25
30
55
3
Mathias Gløersen
OL Tønsberg og omegn
25
21
46
4
Marius Lindvall
Larvik OK
21
(0)
15
36
4
Jens Didrik Berg
Larvik OK
18
18
36
6
Ole Jakob Olsrød
Stokke IL
25
25
7
Martin Sollie Nåtedal
OL Trollo
13
13
H 13-16C
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Ludvik Johnsen
Hedrum OL
30
30
2
Even Haugstuen
Hedrum OL
25
25
H 17
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Peder Rauan
Larvik OK
(21)
30
25
55
2
Jørgen Fjære
Hedrum OL
30
21
51
3
Pål Kittilsen
Freidig
30
30
4
Karl Fremstad
Kongsberg OL
25
25
H 17C
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Espen Johnsen
Hedrum OL
30
30
60
2
Asle Johnsen
Hedrum OL
25
25
(25)
50
3
Tor Sverre Gravningen
Stokke IL
30
30
4
Trond Foss
Sandefjord OK
21
21
H 40
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Trond Gjelstad
Sandefjord OK
30
25
(18)
55
1
Martin Mehlum Hasle
Sandefjord OK
25
30
55
3
Ole Petter Aasrum
Larvik OK
21
25
46
4
Per Olav Gulbrandsen
Larvik OK
13
30
43
5
Roger Lysnes
Hedrum OL
(18)
21
21
42
6
Arne Håkon Jørgensen
Sandefjord OK
15
15
(0)
30
7
Tom Aasrum
Hedrum OL
18
9
27
8
Ingar Aasestad
Hedrum OL
11
7
18
9
Asbjørn Roe
Larvik OK
9
6
15
9
Ole Edvard Hjortland
Larvik OK
15
15
11
Tom Kristensen
Larvik OK
13
13
11
Arne Nåtedal
OL Trollo
13
13
13
Per Erik Larsen
Sandefjord OK
11
11
14
Espen Johnsen
Hedrum OL
5
5
Trond Foss
Sandefjord OK
0
0
Bjørnar Olsrød
Stokke IL
0
0
Arne Kristensen
Stokke IL
0
0
Knut Ivar Johansen
Sandefjord OK
0
0
H 50
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Sven Ohrvik
Konnerud IL
30
30
H 60
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Elling Aakre
Andebu IL
30
25
55
1
Rolf Gjølberg
Larvik OK
25
30
55
3
Martin Nauf
Hedrum OL
21
0
21
H 70
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
Thor Edvardsen
Larvik OK
30
30
60
Arne D. Christensen
Sandefjord TIF
0
0
D 17-N
Plass
Navn
Klubb
24.9
1.10
8.10
Totalt
1
May Nordkvelde
Hedrum OL
30
30
Delarrangementer
Dato
Navn
Arrangør
Gren
24.09.2013
Vestfold Nattcup 1
Hedrum OL
mellom
01.10.2013
Vestfold Nattcup 2
Larvik OK
mellom
08.10.2013
Vestfold Nattcup 3
Stokke IL
mellom
Annonser