Norsk Orientering

Terminliste

104 arrangement treff mellom 12.09.2021 og 14.10.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 36søn. 12.9Vesterålen todagers, dag 2 Sortland OL - OrienteringTroms8
nærS
u 37man. 13.9Klubbløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland53
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Treningsløp HusabøEgersund OKRogaland40
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo90
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo79
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9sprintcup 5 BergenVaregg FleridrettHordaland165
nærSResultat
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo27
nærMResultat
Saltensprint 3 - Aspåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - #4 - HøstIL KollAkershus og Oslo54
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nærløp SandtangenGanddal ILRogaland73
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo3
nærM
ons. 15.9BKOK-KARUSELLEN #17Brandval/Kongsvinger OKInnlandet30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vestmjøsacup 7 Finale - individuelle klasser B, C og NGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet49
nærMResultat
Vestmjøsacup 7 Finale - parstafett A-klasseGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet21
nærSMVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen 2021 - Løp 7Raumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo35
nærMResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane27
nærSResultat
Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo181
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.9Torsdagsløp nr. 15 KanalenLillehammer OKInnlandet29
nærM
Råtass # 10 - KorsgårdIndre Østfold OKØstfold20
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 14OK SkeidiVestfold og Telemark30
nærMResultat
fre. 17.9
lør. 18.9Klubb-KM stafett individueltFredrikstad SKØstfold33
nærMResultat
OSI/Geoform Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo104
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.9KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo56
nærLVis ruter i LiveloxResultat
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FinnFram-Dagen 2021Tormod SkilagInnlandet19
nærSResultat
Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud27
nærM
Tour de Glåmdal - FinaleEidskog OLInnlandet54
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 38man. 20.9Klubbløp Buggeland skoleGanddal ILRogaland67
nærM
Skumringskampen løp nr. 2Røyken OLBuskerud70
nærMNVis ruter i Livelox
Sveineskogen, GjesteløpereEgersund OKRogaland3
nærM
20.9*
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset)Knarvik ILHordaland0
nærM
12.9
Klubbmesterskap SveineskogenEgersund OKRogaland40
nærM
20.9*
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo40
nærM
20.9*
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo71
nærM
19.9*
tir. 21.9pokalkampfinale BergenFana ILHordaland99
nærL
20.9*
Vestfold Høstcup 6OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark114
nærM
21.9*
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark14
nærM
21.9*
Vis ruter i Livelox
KOK Pizza Cup, Løp 5Kristiansand OKAgder O-krets23
nærL
20.9*
Saltensprint 4- Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
20.9*
ons. 22.9BKOK-KARUSELLEN #18Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærS
21.9
Agderkarusellen løp 16 (midt)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets39
nær
F
M
22.9*
Førde IL Nærløp Førde UngdomsskuleFørde ILSogn og Fjordane3
nærS
22.9*
Vis ruter i Livelox
Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt)Eidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo228
nærMN
19.9
Torvnatta (KKC #1)Wing OKSør-Trøndelag68
nærLN
22.9*
tor. 23.9Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet7
nærS
23.9*
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark8
nærS
21.9
Råtass # 11 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold5
nærM
22.9
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo12
nærS
22.9
O-karusellen Vågan 6.løp - sprintstafett Kabelvåg sentrumKabelvåg O-lagNordland0
nærSS
23.9*
Pre-o karusell arrangement 1Fet OLAkershus og Oslo0
Pre
nærP
fre. 24.9Nærløp sprintHarstad OLTroms6
nærS
23.9
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud31
nærU
20.9
O-troll leir, Sør-RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland12
nærLM
23.9
TreningsløpStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærM
22.9
BlodsmakenAlta OLFinnmark14
nærU
22.9*
Ungdomsserien finaleOK MossØstfold71
nærM
23.9*
Nærløp mellomdistanseHarstad OLTroms6
nærM
23.9*
BKOK-KARUSELLEN #19Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærL
23.9*
søn. 26.9Vesterålsmesterskapet/Trollfjordløpet Stokmarknes OLTroms3
nærL
25.9*
Merkeløpet 2021Oddersjaa SSKAgder O-krets6
nærL
23.9*
u 39man. 27.9Klubbmesterskap VagleskogenGanddal ILRogaland20
nærM
26.9
Treningsløp HellvikEgersund OKRogaland-
nærM
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo9
nærM
27.9*
tir. 28.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
27.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark1
nærM
28.9*
Nattløp - NaurstadhøgdeaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
27.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud11
nærLN
28.9*
Nattpotta - klubbmesterskapet nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
20.9
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag35
nærMN
26.9
Vinstra Ungdomsskole ValgfagTormod SkilagInnlandet-
nærM
Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafettHisøy OKAgder O-krets3
nær
F
SS
28.9*
Pre-o karusell arrangement 2Lillomarka OLAkershus og Oslo0
Pre
nærP
Agderkarusellen løp 17 (midt) - individueltHisøy OKAgder O-krets6
nærS
28.9*
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo70
nærMN
26.9*
tor. 30.9O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Torsdagsløp nr. 17Lillehammer OKInnlandet2
nærS
30.9*
Bondeknøl løpet, Olsrød Gård, fellestart. Treningsløp for SIL, SOK og AIL.Stokke ILVestfold og Telemark6
nærM
29.9
Finn fram Dag - SO-Cup i ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
29.9
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark0
nærS
28.9
Råtass # 12 - Myreråsen - RakkestadIndre Østfold OKØstfold0
nærM
29.9*
fre. 1.10
lør. 2.10Kretskampen 2021 publikumsløpGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nærL
27.9*
Kjempesprekken (parløp)Oslostudentenes IKAkershus og Oslo4
nærPU
27.9
søn. 3.10Morgenfrisk i Follo #6 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
MOT.TV Cup Finale og MarummilaSandefjord OKVestfold og Telemark24
nærL
29.9
u 40man. 4.10
tir. 5.10Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
5.10*
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 7.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
fre. 8.10
lør. 9.10Vestfold Sykkel-o Festival, 1. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærS
5.10*
Vestfold Sykkel-o Festival, 2. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærM
5.10*
søn. 10.10Vestfold Sykkel-o Festival, 3. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærL
5.10*
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 41man. 11.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo10
nærMN
10.10
tir. 12.10Nattløp - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
11.10*
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
11.10
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 14.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
Råtass # 13 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
nærM
13.10*
O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN

Annonser

IOF Eventor