Norsk Orientering

Terminliste

151 arrangement treff mellom 12.09.2021 og 14.10.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 12.9Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstartMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo194
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.9Modumløpet med PWT cupModum OLBuskerud138
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark134
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 12.9Vesterålen todagers, dag 2 Sortland OL - OrienteringTroms8
nærS
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet50
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
man. 13.9Klubbløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland53
nærMVis ruter i LiveloxResultat
man. 13.9Treningsløp HusabøEgersund OKRogaland40
nærMVis ruter i LiveloxResultat
man. 13.9Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo90
nærMVis ruter i LiveloxResultat
man. 13.9Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo79
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9sprintcup 5 BergenVaregg FleridrettHordaland165
nærSResultat
tir. 14.9Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo27
nærMResultat
tir. 14.9Saltensprint 3 - Aspåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9Nordmarka 1-2-3 - #4 - HøstIL KollAkershus og Oslo54
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9Nærløp SandtangenGanddal ILRogaland73
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo3
nærM
ons. 15.9BKOK-KARUSELLEN #17Brandval/Kongsvinger OKInnlandet30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.9Vestmjøsacup 7 Finale - individuelle klasser B, C og NGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet49
nærMResultat
ons. 15.9Vestmjøsacup 7 Finale - parstafett A-klasseGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet21
nærSMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.9Raumarkarusellen 2021 - Løp 7Raumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo35
nærMResultat
ons. 15.9Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane27
nærSResultat
ons. 15.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo181
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.9Torsdagsløp nr. 15 KanalenLillehammer OKInnlandet29
nærM
tor. 16.9Råtass # 10 - KorsgårdIndre Østfold OKØstfold20
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.9Grenlandskarusellen 14OK SkeidiVestfold og Telemark30
nærMResultat
fre. 17.9 - tir. 28.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag386
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet88
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag321
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart seniorByåsen ILSør-Trøndelag480
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.9Klubb KM-Stafett ØstfoldFredrikstad SKØstfold31
kretsSMResultat
lør. 18.9Klubb-KM stafett individueltFredrikstad SKØstfold33
nærMResultat
lør. 18.9OSI/Geoform Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo104
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.9Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets86
nasjMResultat
søn. 19.9KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo56
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland38
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.9Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets61
kretsMResultat
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag63
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 19.9FinnFram-Dagen 2021Tormod SkilagInnlandet19
nærSResultat
søn. 19.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland33
kretsUResultat
søn. 19.9Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud27
nærM
søn. 19.9Tour de Glåmdal - FinaleEidskog OLInnlandet54
nærLVis ruter i LiveloxResultat
man. 20.9Klubbløp Buggeland skoleGanddal ILRogaland67
nærM
man. 20.9Skumringskampen løp nr. 2Røyken OLBuskerud70
nærMNVis ruter i Livelox
man. 20.9Sveineskogen, GjesteløpereEgersund OKRogaland3
nærM
20.9*
man. 20.9Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset)Knarvik ILHordaland0
nærM
12.9
man. 20.9Klubbmesterskap SveineskogenEgersund OKRogaland40
nærM
20.9*
man. 20.9Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo40
nærM
20.9*
man. 20.9Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo71
nærM
19.9*
tir. 21.9pokalkampfinale BergenFana ILHordaland99
nærL
20.9*
tir. 21.9Vestfold Høstcup 6OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark114
nærM
21.9*
tir. 21.9Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark14
nærM
21.9*
Vis ruter i Livelox
tir. 21.9KOK Pizza Cup, Løp 5Kristiansand OKAgder O-krets23
nærL
20.9*
tir. 21.9Saltensprint 4- Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
20.9*
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo119
kretsMN
19.9
tir. 21.9KM nattVarteig OLØstfold79
nasjLN
19.9*
Starttider
ons. 22.9BKOK-KARUSELLEN #18Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærS
21.9
ons. 22.9Agderkarusellen løp 16 (midt)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets39
nær
F
M
22.9*
ons. 22.9Førde IL Nærløp Førde UngdomsskuleFørde ILSogn og Fjordane3
nærS
22.9*
Vis ruter i Livelox
ons. 22.9Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt)Eidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ons. 22.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo228
nærMN
19.9
ons. 22.9Torvnatta (KKC #1)Wing OKSør-Trøndelag68
nærLN
22.9*
tor. 23.9Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 23.9Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 23.9Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 23.9Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet7
nærS
23.9*
tor. 23.9Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark8
nærS
21.9
tor. 23.9Råtass # 11 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold5
nærM
22.9
tor. 23.9Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo12
nærS
22.9
tor. 23.9O-karusellen Vågan 6.løp - sprintstafett Kabelvåg sentrumKabelvåg O-lagNordland0
nærSS
23.9*
tor. 23.9Pre-o karusell arrangement 1Fet OLAkershus og Oslo0
Pre
nærP
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo218
mestLN
23.9*
fre. 24.9Nærløp sprintHarstad OLTroms6
nærS
23.9
lør. 25.9Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo213
kretsS
20.9
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud31
nærU
20.9
lør. 25.9O-troll leir, Sør-RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland12
nærLM
23.9
lør. 25.9TreningsløpStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærM
22.9
lør. 25.9BlodsmakenAlta OLFinnmark14
nærU
22.9*
lør. 25.9Ungdomsserien finaleOK MossØstfold71
nærM
23.9*
lør. 25.9Nærløp mellomdistanseHarstad OLTroms6
nærM
23.9*
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark63
kretsL
21.9
lør. 25.9BKOK-KARUSELLEN #19Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærL
23.9*
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet33
kretsM
22.9
lør. 25.9Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og juniorIL KollAkershus og Oslo192
nasjS
23.9*
søn. 26.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal13
nasjL
25.9*
søn. 26.9Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo227
kretsM
20.9
søn. 26.9Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo228
nasjM
23.9*
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud63
kretsM
20.9
søn. 26.9Vesterålsmesterskapet/Trollfjordløpet Stokmarknes OLTroms3
nærL
25.9*
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet2
kretsSM
22.9
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet7
kretsM
24.9
søn. 26.9Merkeløpet 2021Oddersjaa SSKAgder O-krets6
nærL
23.9*
man. 27.9Klubbmesterskap VagleskogenGanddal ILRogaland20
nærM
26.9
man. 27.9Treningsløp HellvikEgersund OKRogaland-
nærM
man. 27.9Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo9
nærM
27.9*
tir. 28.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
27.9*
tir. 28.9Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark1
nærM
28.9*
tir. 28.9KOK Pizza Cup Finale med KM sprint D21/H21Kristiansand OKAgder O-krets32
kretsS
26.9*
tir. 28.9Nattløp - NaurstadhøgdeaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
27.9*
tir. 28.9SturlanattaSturla, IFBuskerud11
nærLN
28.9*
tir. 28.9Nattpotta - klubbmesterskapet nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
20.9
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag35
nærMN
26.9
ons. 29.9Vinstra Ungdomsskole ValgfagTormod SkilagInnlandet-
nærM
ons. 29.9Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafettHisøy OKAgder O-krets3
nær
F
SS
28.9*
ons. 29.9Pre-o karusell arrangement 2Lillomarka OLAkershus og Oslo0
Pre
nærP
ons. 29.9Agderkarusellen løp 17 (midt) - individueltHisøy OKAgder O-krets6
nærS
28.9*
ons. 29.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo70
nærMN
26.9*
tor. 30.9O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
tor. 30.9Torsdagsløp nr. 17Lillehammer OKInnlandet2
nærS
30.9*
tor. 30.9Bondeknøl løpet, Olsrød Gård, fellestart. Treningsløp for SIL, SOK og AIL.Stokke ILVestfold og Telemark6
nærM
29.9
tor. 30.9Finn fram Dag - SO-Cup i ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
29.9
tor. 30.9Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark0
nærS
28.9
tor. 30.9Råtass # 12 - Myreråsen - RakkestadIndre Østfold OKØstfold0
nærM
29.9*
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OL
Innlandet
Innlandet6
kretsLN
27.9
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane0
kretsMN
26.9*
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
lør. 2.10Kretskampen 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
24.9*
lør. 2.10Kretskampen 2021 publikumsløpGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nærL
27.9*
lør. 2.10Fet Pre-OFet OLAkershus og Oslo3
Pre
nasjP
27.9
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
kretsM
28.9
lør. 2.10Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark0
kretsSS
28.9
lør. 2.10Kjempesprekken (parløp)Oslostudentenes IKAkershus og Oslo4
nærPU
27.9
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland25
kretsM
30.9
søn. 3.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo4
Pre
nasjL
27.9*
søn. 3.10Morgenfrisk i Follo #6 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 3.10Kretskampen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSM
24.9
søn. 3.10MOT.TV Cup Finale og MarummilaSandefjord OKVestfold og Telemark24
nærL
29.9
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud5
kretsLN
3.10
tir. 5.10Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
5.10*
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 6.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 7.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
fre. 8.10KM NattorienteringInderøy ILNord-Trøndelag4
kretsMN
5.10*
lør. 9.10 - søn. 10.10Vestfold Sykkel-o FestivalBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærS
5.10*
lør. 9.10TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo5
LPre
nasjT
3.10
lør. 9.10PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo7
Pre
nasjP
3.10
søn. 10.10Fredrikstad Pre-OFredrikstad SKØstfold7
Pre
nasjP
4.10
søn. 10.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
man. 11.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo10
nærMN
10.10
tir. 12.10Nattløp - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
11.10*
tir. 12.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
11.10
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
ons. 13.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 14.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
tor. 14.10Råtass # 13 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
nærM
13.10*
tor. 14.10O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN

Annonser

IOF Eventor