Norsk Orientering

Terminliste

151 arrangement treff mellom 12.09.2021 og 14.10.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 29 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 36søn. 12.9Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstartMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo194
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Modumløpet med PWT cupModum OLBuskerud138
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark134
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålen todagers, dag 2 Sortland OL - OrienteringTroms8
nærS
Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet50
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
u 37man. 13.9Klubbløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland53
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Treningsløp HusabøEgersund OKRogaland40
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo90
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo79
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9sprintcup 5 BergenVaregg FleridrettHordaland165
nærSResultat
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo27
nærMResultat
Saltensprint 3 - Aspåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - #4 - HøstIL KollAkershus og Oslo54
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nærløp SandtangenGanddal ILRogaland73
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo3
nærM
ons. 15.9BKOK-KARUSELLEN #17Brandval/Kongsvinger OKInnlandet30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vestmjøsacup 7 Finale - individuelle klasser B, C og NGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet49
nærMResultat
Vestmjøsacup 7 Finale - parstafett A-klasseGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet21
nærSMVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen 2021 - Løp 7Raumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo35
nærMResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane27
nærSResultat
Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo181
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.9Torsdagsløp nr. 15 KanalenLillehammer OKInnlandet29
nærM
Råtass # 10 - KorsgårdIndre Østfold OKØstfold20
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 14OK SkeidiVestfold og Telemark30
nærMResultat
fre. 17.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag386
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 18.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet88
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag321
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
NC mellom + jaktstart senior, dag 1Byåsen ILSør-Trøndelag122
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Klubb KM-Stafett ØstfoldFredrikstad SKØstfold31
kretsSMResultat
Klubb-KM stafett individueltFredrikstad SKØstfold33
nærMResultat
OSI/Geoform Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo104
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets86
nasjMResultat
søn. 19.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
NC mellom + jaktstart senior, dag 2Byåsen ILSør-Trøndelag115
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo56
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland38
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets61
kretsMResultat
NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag63
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FinnFram-Dagen 2021Tormod SkilagInnlandet19
nærSResultat
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland33
kretsUResultat
Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud27
nærM
Tour de Glåmdal - FinaleEidskog OLInnlandet54
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 38man. 20.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Klubbløp Buggeland skoleGanddal ILRogaland67
nærM
Skumringskampen løp nr. 2Røyken OLBuskerud70
nærMNVis ruter i Livelox
Sveineskogen, GjesteløpereEgersund OKRogaland3
nærM
20.9*
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset)Knarvik ILHordaland0
nærM
12.9
Klubbmesterskap SveineskogenEgersund OKRogaland40
nærM
20.9*
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo40
nærM
20.9*
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo71
nærM
19.9*
tir. 21.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
pokalkampfinale BergenFana ILHordaland99
nærL
20.9*
Vestfold Høstcup 6OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark114
nærM
21.9*
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark14
nærM
21.9*
Vis ruter i Livelox
KOK Pizza Cup, Løp 5Kristiansand OKAgder O-krets23
nærL
20.9*
Saltensprint 4- Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
20.9*
Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo119
kretsMN
19.9
KM nattVarteig OLØstfold79
nasjLN
19.9*
Starttider
ons. 22.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
BKOK-KARUSELLEN #18Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærS
21.9
Agderkarusellen løp 16 (midt)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets39
nær
F
M
22.9*
Førde IL Nærløp Førde UngdomsskuleFørde ILSogn og Fjordane3
nærS
22.9*
Vis ruter i Livelox
Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt)Eidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo228
nærMN
19.9
Torvnatta (KKC #1)Wing OKSør-Trøndelag68
nærLN
22.9*
tor. 23.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet7
nærS
23.9*
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark8
nærS
21.9
Råtass # 11 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold5
nærM
22.9
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo12
nærS
22.9
O-karusellen Vågan 6.løp - sprintstafett Kabelvåg sentrumKabelvåg O-lagNordland0
nærSS
23.9*
Pre-o karusell arrangement 1Fet OLAkershus og Oslo0
Pre
nærP
fre. 24.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo218
mestLN
23.9*
Nærløp sprintHarstad OLTroms6
nærS
23.9
lør. 25.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo213
kretsS
20.9
Over SkauenEiker OLBuskerud31
nærU
20.9
O-troll leir, Sør-RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland12
nærLM
23.9
TreningsløpStavanger OrienteringsklubbRogaland4
nærM
22.9
BlodsmakenAlta OLFinnmark14
nærU
22.9*
Ungdomsserien finaleOK MossØstfold71
nærM
23.9*
Nærløp mellomdistanseHarstad OLTroms6
nærM
23.9*
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark63
kretsL
21.9
BKOK-KARUSELLEN #19Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærL
23.9*
FurugampenHamar OKInnlandet33
kretsM
22.9
Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og juniorIL KollAkershus og Oslo192
nasjS
23.9*
søn. 26.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal13
nasjL
25.9*
Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo227
kretsM
20.9
Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo228
nasjM
23.9*
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud63
kretsM
20.9
Vesterålsmesterskapet/Trollfjordløpet Stokmarknes OLTroms3
nærL
25.9*
RingrevenRingsaker OKInnlandet2
kretsSM
22.9
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet7
kretsM
24.9
Merkeløpet 2021Oddersjaa SSKAgder O-krets6
nærL
23.9*
u 39man. 27.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Klubbmesterskap VagleskogenGanddal ILRogaland20
nærM
26.9
Treningsløp HellvikEgersund OKRogaland-
nærM
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo9
nærM
27.9*
tir. 28.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
27.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark1
nærM
28.9*
KOK Pizza Cup Finale med KM sprint D21/H21Kristiansand OKAgder O-krets32
kretsS
26.9*
Nattløp - NaurstadhøgdeaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
27.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud11
nærLN
28.9*
Nattpotta - klubbmesterskapet nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
20.9
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag35
nærMN
26.9
Vinstra Ungdomsskole ValgfagTormod SkilagInnlandet-
nærM
Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafettHisøy OKAgder O-krets3
nær
F
SS
28.9*
Pre-o karusell arrangement 2Lillomarka OLAkershus og Oslo0
Pre
nærP
Agderkarusellen løp 17 (midt) - individueltHisøy OKAgder O-krets6
nærS
28.9*
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo70
nærMN
26.9*
tor. 30.9O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Torsdagsløp nr. 17Lillehammer OKInnlandet2
nærS
30.9*
Bondeknøl løpet, Olsrød Gård, fellestart. Treningsløp for SIL, SOK og AIL.Stokke ILVestfold og Telemark6
nærM
29.9
Finn fram Dag - SO-Cup i ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland2
nærM
29.9
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark0
nærS
28.9
Råtass # 12 - Myreråsen - RakkestadIndre Østfold OKØstfold0
nærM
29.9*
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
KM-nattGjø-Vard OL
Innlandet
Innlandet6
kretsLN
27.9
NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane0
kretsMN
26.9*
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
Kretskampen 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
24.9*
Kretskampen 2021 publikumsløpGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nærL
27.9*
Fet Pre-OFet OLAkershus og Oslo3
Pre
nasjP
27.9
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane4
kretsM
28.9
Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark0
kretsSS
28.9
Kjempesprekken (parløp)Oslostudentenes IKAkershus og Oslo4
nærPU
27.9
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland25
kretsM
30.9
O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo4
Pre
nasjL
27.9*
Morgenfrisk i Follo #6 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Kretskampen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSM
24.9
MOT.TV Cup Finale og MarummilaSandefjord OKVestfold og Telemark24
nærL
29.9
u 40man. 4.10
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud5
kretsLN
3.10
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
5.10*
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 7.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
fre. 8.10KM NattorienteringInderøy ILNord-Trøndelag4
kretsMN
5.10*
lør. 9.10Vestfold Sykkel-o Festival, 1. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærS
5.10*
Vestfold Sykkel-o Festival, 2. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærM
5.10*
TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo5
LPre
nasjT
3.10
PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo7
Pre
nasjP
3.10
søn. 10.10Vestfold Sykkel-o Festival, 3. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
2
Sy
nærL
5.10*
Fredrikstad Pre-OFredrikstad SKØstfold7
Pre
nasjP
4.10
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 41man. 11.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo10
nærMN
10.10
tir. 12.10Nattløp - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
11.10*
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
11.10
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 14.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
Råtass # 13 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
nærM
13.10*
O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN

Annonser

IOF Eventor