Norsk Orientering

Terminliste

146 arrangement treff mellom 12.09.2021 og 14.10.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 36søn. 12.9Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstartMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo194
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Modumløpet med PWT cupModum OLBuskerud138
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark134
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålen todagers, dag 2 Sortland OL - OrienteringTroms8
nærS
Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet50
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
u 37man. 13.9Klubbløp ØksnevadskogenGanddal ILRogaland53
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Treningsløp HusabøEgersund OKRogaland40
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo90
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Skumringskampen løp nr. 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo79
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 14.9sprintcup 5 BergenVaregg FleridrettHordaland165
nærSResultat
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold og Telemark137
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo27
nærMResultat
Saltensprint 3 - Aspåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - #4 - HøstIL KollAkershus og Oslo54
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KSO Høst 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nærløp SandtangenGanddal ILRogaland73
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.9BKOK-KARUSELLEN #17Brandval/Kongsvinger OKInnlandet30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Vestmjøsacup 7 Finale - individuelle klasser B, C og NGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet49
nærMResultat
Vestmjøsacup 7 Finale - parstafett A-klasseGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet21
nærSMVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen 2021 - Løp 7Raumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo35
nærMResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane27
nærSResultat
Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo181
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.9Torsdagsløp nr. 15 KanalenLillehammer OKInnlandet29
nærM
Råtass # 10 - KorsgårdIndre Østfold OKØstfold3
nærM
Grenlandskarusellen 14OK SkeidiVestfold og Telemark30
nærMResultat
fre. 17.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag386
nasjS
16.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
lør. 18.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet89
kretsU
15.9
Starttider
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag359
nasjM
17.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
NC mellom + jaktstart senior, dag 1Byåsen ILSør-Trøndelag134
nasjM
15.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
Klubb KM-Stafett ØstfoldFredrikstad SKØstfold30
kretsSM
16.9
Klubb-KM stafett individueltFredrikstad SKØstfold34
nærM
31.12
OSI/Geoform Rankingløp 11IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo-
nærM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets71
nasjM
17.9
søn. 19.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
NC mellom + jaktstart senior, dag 2Byåsen ILSør-Trøndelag122
nasjL
15.9
Vis ruter i Livelox
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo43
nærL
17.9
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland38
kretsS
18.9
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets56
kretsM
17.9
NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag84
mestSL
15.9
Vis ruter i LiveloxStarttider
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark124
nærM
16.9
FinnFram-Dagen 2021Tormod SkilagInnlandet-
nærSVis ruter i Livelox
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland32
kretsU
17.9*
Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud20
nærM
18.9*
Tour de Glåmdal - FinaleEidskog OLInnlandet29
nærL
17.9
u 38man. 20.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Klubbløp Buggeland skoleGanddal ILRogaland20
nærM
19.9
Skumringskampen løp nr. 2Røyken OLBuskerud29
nærMN
19.9
Sveineskogen, GjesteløpereEgersund OKRogaland2
nærM
20.9*
Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset)Knarvik ILHordaland0
nærM
12.9
Klubbmesterskap SveineskogenEgersund OKRogaland26
nærM
19.9*
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 5Lillomarka OLAkershus og Oslo15
nærM
20.9*
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo15
nærM
17.9*
tir. 21.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
pokalkampfinale BergenFana ILHordaland45
nærL
20.9*
Vestfold Høstcup 6OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark57
nærM
19.9*
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark2
nærM
21.9*
KOK Pizza Cup, Løp 5Kristiansand OKAgder O-krets7
nærL
20.9*
Saltensprint 4- Hunstad barneskoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nærS
20.9*
Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo89
kretsMN
19.9
KM nattVarteig OLØstfold48
nasjLN
17.9
ons. 22.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
BKOK-KARUSELLEN #18Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærS
21.9
Agderkarusellen løp 16 (midt)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets27
nær
F
M
22.9*
Førde IL Nærløp Førde UngdomsskuleFørde ILSogn og Fjordane2
nærS
22.9*
Raumarkarusellen 2021 - løp 8 (natt)Eidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo119
nærMN
19.9*
Torvnatta (KKC #1)Wing OKSør-Trøndelag20
nærLN
19.9
tor. 23.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Sør-Fron Ungdomsskole 8. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Sør-Fron Ungdomsskole 9. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Sør-Fron Ungdomsskole 10. klasseTormod SkilagInnlandet-
nærM
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet2
nærS
23.9*
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark2
nærS
21.9
Råtass # 11 - Mona i HærlandIndre Østfold OKØstfold1
nærM
22.9
Asker ABC nr. 6Asker SkiklubbAkershus og Oslo3
nærS
22.9
O-karusellen Vågan 6.løp - sprintstafett Kabelvåg sentrumKabelvåg O-lagNordland0
nærSS
23.9*
fre. 24.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo204
mestLN
23.9*
Nærløp sprintHarstad OLTroms5
nærS
23.9
lør. 25.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo120
kretsS
20.9
Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og juniorIL KollAkershus og Oslo175
nasjS
23.9*
Over SkauenEiker OLBuskerud16
nærU
20.9
O-troll leir, Sør-RogalandStavanger OrienteringsklubbRogaland0
nærLM
23.9
BlodsmakenAlta OLFinnmark12
nærU
22.9*
Ungdomsserien finaleOK MossØstfold38
nærM
23.9*
Nærløp mellomdistanseHarstad OLTroms5
nærM
23.9*
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark28
kretsL
21.9
BKOK-KARUSELLEN #19Brandval/Kongsvinger OKInnlandet-
nærL
FurugampenHamar OKInnlandet20
kretsM
22.9
søn. 26.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal9
nasjL
25.9*
Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo118
kretsM
20.9
Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo207
nasjM
23.9*
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud29
kretsM
20.9
Vesterålsmesterskapet/Trollfjordløpet Stokmarknes OLTroms3
nærL
25.9*
RingrevenRingsaker OKInnlandet1
kretsSM
22.9
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet6
kretsM
24.9
Merkeløpet 2021Oddersjaa SSKAgder O-krets2
nærL
23.9*
u 39man. 27.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
Klubbmesterskap VagleskogenGanddal ILRogaland10
nærM
26.9
Treningsløp HellvikEgersund OKRogaland-
nærM
Tour of Lillomarka høst 2021 - Løp 6Lillomarka OLAkershus og Oslo5
nærM
27.9*
tir. 28.9Morgenfrisk i Follo #5 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
ulMKVis ruter i Livelox
sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
27.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
28.9*
KOK Pizza Cup Finale med KM sprint D21/H21Kristiansand OKAgder O-krets21
kretsS
26.9*
Nattløp - NaurstadhøgdeaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
27.9*
SturlanattaSturla, IFBuskerud5
nærLN
28.9*
Nattpotta - klubbmesterskapet nattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nærMN
20.9
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag30
nærMN
26.9
Vinstra Ungdomsskole ValgfagTormod SkilagInnlandet-
nærM
Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafettHisøy OKAgder O-krets2
nær
F
SS
28.9*
Agderkarusellen løp 17 (midt) - individueltHisøy OKAgder O-krets5
nærS
28.9*
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo44
nærMN
26.9*
tor. 30.9O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Torsdagsløp nr. 17Lillehammer OKInnlandet2
nærS
30.9*
Finn fram Dag - SO-Cup i ØlbergskogenStavanger OrienteringsklubbRogaland1
nærM
29.9
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
Råtass # 12 - Myreråsen - RakkestadIndre Østfold OKØstfold0
nærM
29.9*
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
KM-nattGjø-Vard OL
Innlandet
Innlandet5
kretsLN
27.9
NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10Fet Pre-OFet OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
Kretskampen 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
24.9*
Kretskampen 2021 publikumsløpGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet2
nærL
27.9*
Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark0
kretsSS
28.9
Kjempesprekken (parløp)Oslostudentenes IKAkershus og Oslo2
nærPU
27.9
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland20
kretsM
30.9
O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo3
Pre
nasjL
27.9*
Morgenfrisk i Follo #6 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
Kretskampen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSM
24.9
MOT.TV Cup Finale og MarummilaSandefjord OKVestfold og Telemark14
nærL
29.9
u 40man. 4.10
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud0
kretsLN
3.10
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
5.10*
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 7.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
fre. 8.10KM NattorienteringInderøy ILNord-Trøndelag3
kretsMN
5.10*
lør. 9.10Vestfold Sykkel-o Festival, 1. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
1
Sy
nærS
5.10*
Vestfold Sykkel-o Festival, 2. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
1
Sy
nærM
5.10*
TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo5
LPre
nasjT
3.10
PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo7
Pre
nasjP
3.10
søn. 10.10Vestfold Sykkel-o Festival, 3. løpBotne SK
Hadeland OL
Vestfold og Telemark
Innlandet
1
Sy
nærL
5.10*
Fredrikstad Pre-OFredrikstad SKØstfold7
Pre
nasjP
4.10
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 41man. 11.10Skumringskampen løp nr. 4Asker SkiklubbAkershus og Oslo6
nærMN
10.10
tir. 12.10Nattløp - BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærLN
11.10*
Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
11.10
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 14.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS
Råtass # 13 - AskimIndre Østfold OKØstfold0
nærM
13.10*
O-karusellen Vågan 7.løp - nattløp TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN

Annonser

IOF Eventor