Norsk Orientering

Terminliste

47 arrangement treff mellom 01.08.2021 og 31.08.2021 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 41 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 30søn. 1.8
u 31man. 2.8
tir. 3.8
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
Agderkarusellen løp 11 (vest)IL VindbjartAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 11 (øst)Agder O-kretsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 6.8
lør. 7.8
søn. 8.8
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8Agderkarusellen løp 12 (vest)OK SørAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 12 (øst)IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 12.8
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
LierløpetLierbygda OLBuskerud-
nasjL
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
søn. 15.8DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
nasjL
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
KM-langVarteig OLØstfold-
nasjL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
u 33man. 16.8
tir. 17.8
ons. 18.8Nammocup 4Gjø-Vard OLInnlandet-
nærM
16.8*
Agderkarusellen løp 13 (midt)IL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 19.8Ringerikskarusell 7Ringerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 5FreidigSør-Trøndelag-
nærL
fre. 20.8
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestM
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestL
KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
u 34man. 23.8
tir. 24.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4Trøsken ILØstfold-
nærM
ons. 25.8Agderkarusellen løp 14 (øst)Froland ILAgder O-krets-
nær
F
S
Agderkarusellen løp 14 (vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 26.8Ungdomsløp 6Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Gular Jubileumsløp, dag 1IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 1Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8Gular Jubileumsløp, dag 2IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 2Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
L
KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
u 35man. 30.8
tir. 31.8sprintcup 4 BergenBergens TFHordaland-
nærS

Annonser

IOF Eventor