Norsk Orientering

Terminliste

47 arrangement treff mellom 01.08.2021 og 31.08.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 30søn. 1.8
u 31man. 2.8
tir. 3.8
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
Agderkarusellen løp 11 (vest)IL VindbjartAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 11 (øst)Agder O-kretsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 6.8
lør. 7.8
søn. 8.8
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8Agderkarusellen løp 12 (vest)OK SørAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 12 (øst)IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 12.8
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
LierløpetLierbygda OLBuskerud-
nasjL
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
søn. 15.8DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
nasjL
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
KM-langVarteig OLØstfold-
nasjL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
u 33man. 16.8
tir. 17.8
ons. 18.8Nammocup 4Gjø-Vard OLInnlandet-
nærM
16.8*
Agderkarusellen løp 13 (midt)IL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 19.8Ringerikskarusell 7Ringerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 5FreidigSør-Trøndelag-
nærL
fre. 20.8
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestM
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestL
KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
u 34man. 23.8
tir. 24.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4Trøsken ILØstfold-
nærM
ons. 25.8Agderkarusellen løp 14 (øst)Froland ILAgder O-krets-
nær
F
S
Agderkarusellen løp 14 (vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 26.8Ungdomsløp 6Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Gular Jubileumsløp, dag 1IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 1Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8Gular Jubileumsløp, dag 2IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 2Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
L
KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
u 35man. 30.8
tir. 31.8sprintcup 4 BergenBergens TFHordaland-
nærS

Annonser

IOF Eventor