Norsk Orientering

Terminliste

88 arrangement treff mellom 08.06.2021 og 10.07.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
tir. 8.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland166
nærLResultat
tir. 8.6Vårløp i SandefjordSandefjord OKVestfold og Telemark58
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.6Le Tour de Glåmdal 1Lunderseter ILInnlandet55
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.67. rankingløpHalsnøy OL
Stord Orientering
Hordaland0
nærL
tir. 8.6Ungdomscup No. 5 - HaugtussaStavanger OrienteringsklubbRogaland102
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.6Saltenkarusell 5 -HeiaBodø og Omegn IF OrienteringNordland57
nærLVis ruter i LiveloxResultat
tir. 8.6Ungdomsserien løp 2Fredrikstad SKØstfold241
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.6HuldresprettenSør-TrøndelagSør-Trøndelag0
nærM
ons. 9.6Agderkarusellen løp 9 (øst)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets87
nærSResultat
ons. 9.6 - lør. 12.6Sørkedalskarusellen 2 HøgåsenFossum IF
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
-
ulLVis ruter i Livelox
ons. 9.6Nammocup 2Ringsaker OKInnlandet175
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.6Agderkarusellen løp 9 (vest)Agder O-kretsAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 9.6Førde IL Nærløp SolheimsdalenFørde ILSogn og Fjordane40
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 9.6KverndokkaTormod SkilagInnlandet0
nærM
tor. 10.6Karusell 2, HålandskogenÅlgård OrienteringRogaland62
nærMResultat
tor. 10.6Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag216
nærMResultat
tor. 10.6O-karusellen Vågan 3. løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland27
nærLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud25
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 10.6Torsdagsløp nr. 9Lillehammer OKInnlandet35
nærLResultat
tor. 10.6Grenlandskarusellen 9Porsgrunn OLVestfold og Telemark0
nærLVis ruter i Livelox
fre. 11.6Sprintløp i Hjelmeland sentrum,Stavanger OrienteringsklubbRogaland62
nærSResultat
lør. 12.6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
lør. 12.6Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark40
kretsM
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet24
kretsM
lør. 12.6Modum PreOModum OLBuskerud0
Pre
nasjP
lør. 12.6Modum TempOModum OLBuskerud0
Pre
nasjT
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
kretsM
lør. 12.6 - søn. 20.6Regionalt fokusløp Østfold løp 7Halden SKØstfold-
ulMVis ruter i Livelox
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo499
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
kretsSL
lør. 12.6Bymarka 2-dagers. Dag 1FreidigSør-Trøndelag215
nærLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland148
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsS
søn. 13.6Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud0
LPre
nasjL
søn. 13.6Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark30
kretsS
søn. 13.6Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo172
kretsM
10.6
Vis ruter i LiveloxStarttider
søn. 13.6Bymarka 2-dagers. Dag 2FreidigSør-Trøndelag146
nærL
11.6*
Vis ruter i LiveloxStarttider
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland117
kretsU
12.6*
Starttider
tir. 15.6Saltenkarusell 6 - Mørkvedmarka skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland14
nærL
14.6*
tir. 15.6Ungdomscup Finale - HorveSandnes IL (Rogaland)Rogaland51
nærM
14.6*
tir. 15.6KSO VÅR 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets51
nærS
14.6*
tir. 15.6Ungsdomsserien løp 3OK MossØstfold170
nærS
14.6*
tir. 15.6Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
14.6
ons. 16.6BKOK-KARUSELLEN #8Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærM
15.6*
ons. 16.6 - lør. 19.6Sørkedalskarusellen 3 WyllerFossum IF
Lierbygda OL
Akershus og Oslo
Buskerud
-
ulL
ons. 16.6Agderkarusellen løp 10 (øst)Øyestad IF allianseAgder O-krets28
nær
F
S
15.6*
ons. 16.6HardvollsmorkaTormod SkilagInnlandet1
nærM
14.6
ons. 16.6KlubbmesterskapFreidigSør-Trøndelag62
nærM
15.6*
ons. 16.6Førde IL Nærløp DjupedalenFørde ILSogn og Fjordane5
nærL
16.6*
ons. 16.6Nammo-cup 3Lillehammer OKInnlandet96
nærS
14.6
ons. 16.6NØK-karusell TYNSETTynset IFSør-Trøndelag10
nærM
14.6
tor. 17.6Treningsløp VannbassengeneEgersund OKRogaland16
nærM
17.6*
tor. 17.6SørmarkstafettenStavanger OrienteringsklubbRogaland5
nærSM
16.6*
tor. 17.6Torsdagsløp nr. 10Lillehammer OKInnlandet-
nærL
tor. 17.6Vestmjøsacup 3, LaupenGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet27
nærM
16.6
tor. 17.6Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu ILSandefjord OKVestfold og Telemark28
nærS
15.6
fre. 18.6Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark0
nærS
fre. 18.6VeteranløpetVegårshei ILAgder O-krets14
nærM
17.6*
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
lør. 19.6 - søn. 27.6Follokarusell 2Måren OKAkershus og Oslo-
ulM
lør. 19.6 - søn. 20.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag47
kretsM
14.6
lør. 19.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland17
kretsL
17.6*
søn. 20.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud42
kretsM
16.6*
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 20.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
19.6*
tir. 22.6Agderkarusellen løp 10 (vest)Kristiansand OKAgder O-krets3
nær
F
L
21.6*
tir. 22.6Klubbemsterskap Ringerike O-lagRingerike OLBuskerud2
nærM
20.6*
tir. 22.6KlubbmesterskapHadeland OLInnlandet8
nærL
19.6
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud814
intS
14.6
lør. 26.6Norsk O-Festival mellom (med Elite)Kongsberg OLBuskerud1000
intM
14.6
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland66
kretsL
22.6
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland59
kretsS
22.6
søn. 27.6Norsk O-Festival lang (med Elite)Kongsberg OLBuskerud927
intL
14.6
tir. 29.6 - lør. 3.7MidnattsolgaloppenBjerkvik IFTroms145
intM
7.5
tir. 29.6Saltenkarusell 7 - FridalenBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nærL
28.6*
ons. 30.6BKOK-KARUSELLEN #9Brandval/Kongsvinger OKInnlandet0
nærL
29.6
ons. 30.6SkårslåhaugenTormod SkilagInnlandet2
nærM
28.6
tor. 1.7 - søn. 4.7Sørlandsgaloppen 2021Birkenes IL
IL Høvdingen
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1454
intS
23.6
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
28.6
lør. 3.7BarduløpetBardu ILTroms-
nærM
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 4.7MyrefjellgampenMellembygd OLTroms-
nærL
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
nasjL
tor. 8.7 - søn. 11.7Fjelluka 2021Idrettslaget Dyre Vaa
Norges Orienteringsforbund
Porsgrunn OL
Vestfold og Telemark
Vestfold og Telemark272
nærM
21.6
lør. 10.7Morgenfrisk i Follo #3 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærL
lør. 10.7Gammelskolla 2-dagers, dag 1Ringsaker OKInnlandet13
nærM
8.7

Annonser

IOF Eventor