Norsk Orientering

Terminliste

53 arrangement treff mellom 05.04.2021 og 07.05.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 14man. 5.4
tir. 6.4KOK Tirsda` KøppKristiansand OKAgder O-krets40
nærLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 7.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold0
nærS
Agderkarusellen løp 1 (øst)IF TraumaAgder O-krets0
nær
F
M
Agderkarusellen løp 1 (vest)Oddersjaa SSKAgder O-krets17
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tor. 8.4Trondheim sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag0
nærS
fre. 9.4
lør. 10.4Koronacup løp 1Berger og Svelvik OL
Konnerud IL
Buskerud-
nærM
søn. 11.4Koronacup løp 1Berger og Svelvik OL
Konnerud IL
Buskerud-
nærM
u 15man. 12.4
tir. 13.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland0
nærS
Vestfold Vårcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nærS
1. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
ons. 14.4Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold0
nærS
Agderkarusellen løp 2 (midt)Birkenes ILAgder O-krets21
nær
F
M
Førde IL Nærløp MovikaFørde ILSogn og Fjordane20
nærM
Koronacup Løp 2 (Drammen City Cup - løp 1 utgår)Sturla, IFBuskerud-
nærSVis ruter i Livelox
tor. 15.4Koronacup Løp 2 (Drammen City Cup - løp 1 utgår)Sturla, IFBuskerud-
nærSVis ruter i Livelox
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud0
nærM
Torsdagsløp nr.1 VingarLillehammer OKInnlandet7
nærS
15.4*
Toten vintersprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet25
nærS
15.4*
fre. 16.4
lør. 17.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
nærS
søn. 18.4
u 16man. 19.4
tir. 20.4Vestfold Vårcup 2Stokke ILVestfold og Telemark0
nærM
sprintcup 1 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
19.4*
Ungdomsserien løp 1Fredrikstad SKØstfold11
nærM
17.4*
Saltensprint 1 - BremnesBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nærS
19.4*
Ungdomscup No. 1 - VeralandSandnes IL (Rogaland)Rogaland82
nærL
19.4*
Vis ruter i Livelox
ons. 21.4Agderkarusellen løp 2B (midt)IL ImåsAgder O-krets2
nær
F
L
20.4
Førde IL Nærløp Halbrend SkuleFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
21.4*
tor. 22.4Trondheim Sprintcup 3Melhus ILSør-Trøndelag0
nærS
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud0
nærM
Torsdagsløp nr.2 BadedammenLillehammer OKInnlandet-
nærS
Toten vintersprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet9
nærS
22.4*
fre. 23.4
lør. 24.4BuOK Koronacup 4Kongsberg OLBuskerud-
nærL
søn. 25.4BuOK Koronacup 4Kongsberg OLBuskerud-
nærL
u 17man. 26.4
tir. 27.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærL
2. rankingløpStord OrienteringHordaland1
nærL
26.4*
Ungdomscup No. 2 - NeseskogenGanddal ILRogaland9
nærM
26.4*
Saltensprint 2 - BodøsjøenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærS
26.4*
ons. 28.4Agderkarusellen løp 3 (vest)Torridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 3 (øst)Hope ILAgder O-krets0
nær
F
M
Førde IL Nærløp Ulvedalane HolsenFørde ILSogn og Fjordane1
nærM
28.4*
tor. 29.4Drammen City Cup - løp 2Konnerud ILBuskerud-
nærS
Trondheim Sprintcup 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
Grenlandskarusellen 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 30.4
lør. 1.5StafettBækkelagets SKAkershus og Oslo-
nærSLK
Morgenfrisk i Follo #1 2021Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærL
Ringerikskarusell 4Fossekallen ILBuskerud-
nærM
søn. 2.5StafettBækkelagets SKAkershus og Oslo-
nærSLK
u 18man. 3.5
tir. 4.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
3. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærL
3.5*
Ungdomscup No. 3 - BakkebøEgersund OKRogaland7
nærS
3.5
Saltenkarusell 1 - HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
3.5*
ons. 5.5Østfoldsprinten løp 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
Agderkarusellen løp 4 (vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
L
Agderkarusellen løp 4 (øst)Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
KjønåsTormod SkilagInnlandet1
nærM
3.5*
tor. 6.5Trondheim Sprintcup 5 - finaleOL TrollelgSør-Trøndelag-
nærS
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 7.5

Annonser

IOF Eventor