Norsk Orientering

Terminliste

156 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: orienteringsløp, kretsløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 61 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland0
kretsL
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tor. 8.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag82
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag49
kretsS
lør. 17.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
søn. 18.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets0
kretsM
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag69
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag86
kretsS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag81
kretsM
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag81
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.5UTSATT: sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag144
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.5Kretsløp for de opp til 20 årEmblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1Ringerike OLBuskerud30
kretsLStarttider
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2Ringerike OLBuskerud32
kretsLStarttider
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane52
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag106
kretsSResultat
lør. 8.5Avlyst - NittedalsløpetNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag91
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.5 - søn. 9.5Tour de orientering - KringleliGanddal ILRogaland266
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 9.5O-ChallengeSandefjord OKVestfold og Telemark99
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
tor. 13.5Freidig"stafetten" (individuelt løp)FreidigSør-Trøndelag153
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 15.5KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021Varegg FleridrettHordaland0
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
kretsS
ons. 19.5AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets64
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 22.5Elgdilten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet113
kretsMVis ruter i LiveloxStarttider
søn. 23.5Løvspretten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet82
kretsLVis ruter i LiveloxStarttider
tor. 27.5TA-sprint finale 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag47
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5KOK 2-dagers MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets57
kretsL
lør. 29.5Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag221
kretsL
lør. 29.5KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland71
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland46
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland41
kretsLResultat
søn. 30.5KOK 2-dagers LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets45
kretsL
søn. 30.5Kretsløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland47
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo24
kretsSM
søn. 30.5MyrsprintenVang OLInnlandet12
kretsS
søn. 30.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
ulMVis ruter i Livelox
søn. 30.5Regionalt U20 løp Møre og RomsdalMolde og Omegn IFMøre og Romsdal22
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 2.6KM sprint - under 20 årModum OLBuskerud122
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 5.6Finndulten - -avlyst pga koronasituasjonLunderseter ILInnlandet0
kretsM
lør. 5.6KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane37
kretsSVis ruter i Livelox
lør. 5.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo108
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 5.6Telemark 2-dagersNotodden OLVestfold og Telemark141
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet0
kretsL
søn. 6.6KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
søn. 6.6KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
søn. 6.6Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane40
kretsMVis ruter i Livelox
søn. 6.6Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 år (avlyst)Bø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern Byåsen ILSør-Trøndelag62
kretsLVis ruter i Livelox
lør. 12.6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
lør. 12.6Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark40
kretsM
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet24
kretsM
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
kretsM
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo499
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
kretsSL
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland148
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsS
søn. 13.6Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark30
kretsS
søn. 13.6Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo173
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland119
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
lør. 19.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland131
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.6 - søn. 20.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag343
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud191
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 20.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland25
kretsSLResultat
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane20
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland124
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland99
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 29.7 - søn. 1.8Geilo 4-dagersBuskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
6628
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet1
kretsM
10.8
lør. 14.8Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark37
kretsM
10.8
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark23
kretsL
10.8
søn. 15.8Mellomdistanse i MNM-terrengKvikne ILSør-Trøndelag238
kretsM
3.8
søn. 15.8Mellomdistanse i MNM-terreng, lagkonkurranseKvikne ILSør-Trøndelag13
kretsSM
3.8
søn. 15.8NNM stafett - individuelle klasserBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
kretsL
6.8
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet16
kretsL
11.8
lør. 21.8ElgdiltenNordreisa ILTroms1
kretsM
9.8*
lør. 21.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo9
kretsS
16.8
lør. 21.8KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet19
kretsM
17.8
lør. 21.8KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud0
kretsM
lør. 21.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag15
kretsM
17.8*
lør. 21.8KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
lør. 21.8KM Mellom og PWT-cupLierbygda OLBuskerud32
kretsL
16.8
søn. 22.8Fellesstart langNordreisa ILTroms2
kretsL
9.8
søn. 22.8Harald Thons minneløpSturla, IFBuskerud32
kretsL
17.8
søn. 22.8KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
19.8*
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag19
kretsL
16.8
søn. 22.8KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet16
kretsS
18.8
søn. 22.8Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark21
kretsS
17.8
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets3
kretsL
25.8
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM MellomMo OKNordland4
kretsM
23.8
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland0
kretsSM
24.8*
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland2
kretsM
23.8
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud10
kretsL
23.8
lør. 28.8 - søn. 29.8Førdel IL KM HelgFørde ILSogn og Fjordane3
kretsM
25.8
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet3
kretsL
24.8
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag6
kretsM
16.8
søn. 29.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
søn. 29.8KM UltralangMo OKNordland4
kretsU
23.8
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland15
kretsL
23.8
søn. 29.8KM stafettHamar OKInnlandet0
kretsSM
24.8
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud0
kretsSM
23.8
søn. 29.8KM stafett Buskerud - Individuelle klasserRingerike OLBuskerud0
kretsM
23.8
lør. 4.9KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo0
kretsSS
lør. 4.9RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane0
kretsM
3.9*
lør. 4.9Sprintløp med PWT-cup #4Kongsberg OLBuskerud9
kretsS
30.8
lør. 4.9Høstløpene - løp 1Stokke ILVestfold og Telemark3
kretsM
1.9
søn. 5.9KM SprintSørreisa OLTroms0
kretsS
31.8
søn. 5.9KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
søn. 5.9Høstløpene - løp 2Sandefjord OKVestfold og Telemark4
kretsM
3.9*
lør. 11.9Molde todagers - KM SprintMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
lør. 11.9Follo 2-dagers med Trimtex CupNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 11.9O-Troll-leir 2021Sarpsborg OLØstfold0
kretsM
5.9*
søn. 12.9Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Molde todagers - mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
M
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
lør. 18.9Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
søn. 19.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 19.9Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
9.9
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 2.10Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
fre. 8.10KM NattorienteringInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsMN
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 7.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM

Annonser

IOF Eventor