Norsk Orientering

Terminliste

142 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: orienteringsløp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland0
kretsL
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tor. 8.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag82
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag49
kretsS
lør. 17.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
søn. 18.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets0
kretsM
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag69
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag86
kretsS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag81
kretsM
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag81
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.5UTSATT: sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag144
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.5Kretsløp for de opp til 20 årEmblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1Ringerike OLBuskerud30
kretsLStarttider
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2Ringerike OLBuskerud32
kretsLStarttider
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane52
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag106
kretsSResultat
lør. 8.5Avlyst - NittedalsløpetNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag93
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.5 - søn. 9.5Tour de orientering - KringleliGanddal ILRogaland266
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 9.5O-ChallengeSandefjord OKVestfold og Telemark99
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
11.5*
tor. 13.5Freidig"stafetten" (individuelt løp)FreidigSør-Trøndelag165
kretsM
12.5*
Starttider
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 15.5KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021Varegg FleridrettHordaland0
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
kretsS
ons. 19.5AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets19
kretsS
16.5
lør. 22.5Elgdilten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet25
kretsM
20.5*
søn. 23.5Løvspretten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet28
kretsL
20.5*
tor. 27.5TA-sprint finale 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag15
kretsS
25.5
lør. 29.5Ivar-o-løpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 29.5KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
lør. 29.5KOK 2-dagers LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets2
kretsL
25.5
lør. 29.5Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland-
kretsL
lør. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane0
kretsM
26.5*
lør. 29.5Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
søn. 30.5KOK 2-dagers MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets2
kretsL
25.5
søn. 30.5Kretsløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
søn. 30.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 30.5MyrsprintenVang OLInnlandet6
kretsS
26.5
søn. 30.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
ons. 2.6KM sprintModum OLBuskerud0
kretsS
26.5
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
lør. 5.6FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 5.6KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 5.6Telemark 2-dagersNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 6.6KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
søn. 6.6KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
søn. 6.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 6.6Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
søn. 6.6Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 12.6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 12.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 12.6Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark7
kretsM
9.6
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland-
kretsM
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
kretsSL
7.6
søn. 13.6Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 13.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
søn. 13.6Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.6Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark3
kretsS
9.6
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
lør. 19.6 - søn. 20.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag5
kretsM
14.6
søn. 20.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland4
kretsL
22.6
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland2
kretsS
22.6
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
tor. 29.7 - søn. 1.8Geilo 4-dagersBuskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
lør. 14.8LierløpetLierbygda OLBuskerud-
kretsL
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
lør. 21.8ElgdiltenNordreisa ILTroms2
kretsM
9.8*
lør. 21.8KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud0
kretsM
lør. 21.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 21.8KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
søn. 22.8AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
søn. 22.8DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
kretsL
søn. 22.8Fellesstart langNordreisa ILTroms2
kretsL
9.8
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 22.8KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
lør. 28.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland-
kretsSM
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland-
kretsL
lør. 28.8 - søn. 29.8KM HelgFørde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
søn. 29.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM stafettHamar OKInnlandet-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
lør. 4.9KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSS
lør. 4.9PWT Cup SkogssprintKongsberg OLBuskerud-
kretsS
søn. 5.9KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 11.9Molde todagers - KM SprintMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Molde todagers - mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
M
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
søn. 19.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Hagekolonisprinten med Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL

Annonser

IOF Eventor