Norsk Orientering

Terminliste

67 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: orienteringsløp, nasjonalt løp, mesterskap.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets-
nasjL
søn. 21.3KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets-
nasjM
ons. 7.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
nasjS
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
nasjLN
fre. 9.4 - søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021Varegg FleridrettHordaland-
nasjS
29.3
lør. 10.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
tor. 15.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
mestS
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
lør. 17.4Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
lør. 17.4TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo-
LPre
nasjT
søn. 18.4Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
søn. 18.4Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
fre. 23.4KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
lør. 24.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
fre. 7.5NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
søn. 9.5Kretsløp SISandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
søn. 9.5NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
tor. 13.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
lør. 22.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 22.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 23.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
søn. 23.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 24.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
man. 24.5Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
lør. 29.5Våronnløpet 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjM
søn. 30.5Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjSL
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 26.6Norsk O-Festival mellomKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 27.6Norsk O-Festival langKongsberg OLBuskerud-
nasjL
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet-
nasjM
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 14.8LierløpetLierbygda OLBuskerud-
nasjL
lør. 14.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
søn. 15.8DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
nasjL
søn. 15.8KM-langVarteig OLØstfold-
nasjL
søn. 15.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestM
lør. 21.8 - søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestL
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
fre. 3.9Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7NTNUISør-Trøndelag-
mestS
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjS
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 4.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 4.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjL
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - stafettSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 5.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
søn. 5.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjM
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart seniorByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
lør. 25.9Norgescup og AOOK TrimtexcupIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
søn. 26.9Norgescup og Gromløpet AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU

Annonser

IOF Eventor