Norsk Orientering

Terminliste

208 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 158 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland0
kretsL
søn. 21.3KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjM
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tor. 8.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag82
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold0
nasjLN
fre. 9.4 - søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
fre. 9.4 - lør. 10.4EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 10.4 - søn. 11.4EM testløp sprintVaregg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold2
nasjM
søn. 11.4EM testløp individuell sprintVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag49
kretsS
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
søn. 18.4Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
søn. 18.4Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
søn. 18.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets0
kretsM
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag59
kretsS
19.4*
lør. 24.4KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
lør. 24.4KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag38
kretsS
21.4
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag42
nasjM
21.4
lør. 24.4LørdagskjappenOK MossØstfold0
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold0
nasjL
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 1.5Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
lør. 1.5 - søn. 2.5EM testløp, sprintVaregg FleridrettHordaland20
nasjS
19.4
lør. 1.5 - søn. 2.5Tour de orientering - KringleliGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag13
kretsM
26.4*
søn. 2.5Kretsløp for de opp til 20 årEmblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 7.5NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5Avlyst - NittedalsløpetNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 8.5NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 9.5Kretsløp SISandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
søn. 9.5NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
søn. 9.5O-Challenge 2021Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
11.5*
tor. 13.5Freidigstafetten (KM stafett)FreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
tor. 13.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 15.5IvarOløpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 15.5KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
lør. 15.5 - søn. 16.5Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 16.5KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
kretsS
ons. 19.5AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets1
kretsS
16.5
lør. 22.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsM
lør. 22.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
søn. 23.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsS
søn. 23.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 24.5Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 29.5Alta 2-dagersAlta OLFinnmark-
nasjM
lør. 29.5Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland-
kretsL
lør. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
24.5
lør. 29.5Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 29.5Våronnløpet 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
søn. 30.5Alta 2-dagers jaktstartAlta OLFinnmark-
nasjL
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
søn. 30.5KM mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjM
søn. 30.5MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
søn. 30.5Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSL
26.5*
søn. 30.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
lør. 5.6FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 5.6KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 5.6Telemark 2-dagers og jubileumsløp 75 årNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 6.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 6.6Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
søn. 6.6Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 9.6KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud-
kretsSL
lør. 12.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 12.6Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland-
kretsM
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
søn. 13.6AOK - KM Mellomdistanse 2021Kristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
søn. 13.6Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 13.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
søn. 13.6Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud-
LPre
nasjL
søn. 13.6Nydalten med (KM Mellomdistanse)Nydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.6Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark-
kretsS
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 20.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
intS
14.6
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland0
kretsL
22.6
lør. 26.6 - søn. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16)Kongsberg OLBuskerud-
intM
14.6
lør. 26.6Norsk O-Festival mellomKongsberg OLBuskerud-
nasjM
14.6
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland0
kretsS
22.6
søn. 27.6Norsk O-Festival langKongsberg OLBuskerud-
nasjL
14.6
tir. 29.6 - lør. 3.7MidnattsolgaloppenBjerkvik IFTroms113
intM
16.6*
tor. 1.7 - søn. 4.7Sørlandsgaloppen 2021Birkenes IL
IL Høvdingen
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1247
intS
23.6
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 13.8NNM SprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
lør. 14.8LierløpetLierbygda OLBuskerud-
nasjL
lør. 14.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 14.8NNM LangBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjL
søn. 15.8DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
nasjL
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 15.8KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
søn. 15.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 15.8NNM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjSL
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestM
lør. 21.8ElgdiltenNordreisa ILTroms1
kretsM
9.8*
lør. 21.8KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud-
kretsM
lør. 21.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 21.8 - søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
søn. 22.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestL
søn. 22.8Fellesstart langNordreisa ILTroms1
kretsL
9.8
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM FinnmarkAlta OLFinnmark-
nasjM
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
lør. 28.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland-
kretsSM
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland-
kretsL
lør. 28.8 - søn. 29.8KM HelgFørde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM Finnmark Alta OLFinnmark-
nasjL
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
søn. 29.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM stafettHamar OKInnlandet-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
fre. 3.9Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7NTNUISør-Trøndelag-
mestS
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjS
29.8
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 4.9KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSS
lør. 4.9PWT Cup SkogssprintKongsberg OLBuskerud-
kretsS
lør. 4.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 4.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjL
29.8
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafettenSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 5.9KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
søn. 5.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
søn. 5.9VelledalsgampenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
M
søn. 5.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjM
29.8*
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
30.8*
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 11.9Molde todagers - KM SprintMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Molde todagers - mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
M
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
30.8*
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart seniorByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
tir. 21.9KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Norgescup og AOOK TrimtexcupIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 26.9Norgescup og Gromløpet AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
lør. 2.10Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
søn. 3.10Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet8
nasjSM
24.9
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
lør. 9.10TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo0
LPre
nasjT
3.10
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL

Annonser

IOF Eventor