Norsk Orientering

Terminliste

240 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 95 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland0
kretsL
søn. 21.3KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjM
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tor. 8.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag82
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold0
nasjLN
fre. 9.4 - søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
fre. 9.4 - lør. 10.4EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 10.4 - søn. 11.4EM testløp sprintVaregg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold2
nasjM
søn. 11.4EM testløp individuell sprintVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag49
kretsS
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
søn. 18.4Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
søn. 18.4Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
søn. 18.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets0
kretsM
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag69
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag86
kretsS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag81
kretsM
lør. 24.4LørdagskjappenOK MossØstfold0
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold0
nasjL
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag81
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.5UTSATT: sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
lør. 1.5 - søn. 2.5EM testløp, sprintVaregg FleridrettHordaland186
nasjSResultat
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag144
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.5Kretsløp for de opp til 20 årEmblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1Ringerike OLBuskerud30
kretsLStarttider
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2Ringerike OLBuskerud32
kretsLStarttider
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane52
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag106
kretsSResultat
lør. 8.5Avlyst - NittedalsløpetNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag91
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.5 - søn. 9.5Tour de orientering - KringleliGanddal ILRogaland266
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 9.5O-ChallengeSandefjord OKVestfold og Telemark99
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
tor. 13.5Freidig"stafetten" (individuelt løp)FreidigSør-Trøndelag153
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 15.5KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021Varegg FleridrettHordaland0
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
kretsS
søn. 16.5UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
ons. 19.5AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets64
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 22.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 22.5Elgdilten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet113
kretsMVis ruter i LiveloxStarttider
søn. 23.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
søn. 23.5Løvspretten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet82
kretsLVis ruter i LiveloxStarttider
man. 24.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tor. 27.5TA-sprint finale 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag47
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Alta 2-dagers. Dag 1Alta OLFinnmark54
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5KOK 2-dagers MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets57
kretsL
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
lør. 29.5Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag221
kretsL
lør. 29.5 - søn. 30.5VM testløp i TsjekkiaNorges Orienteringsforbund21
intL
lør. 29.5KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland71
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Totenåsløpet 2021OL Toten-TrollInnlandet69
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland46
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5Alta 2-dagers. Dag 2Alta OLFinnmark46
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland41
kretsLResultat
søn. 30.5KOK 2-dagers LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets45
kretsL
søn. 30.5Kretsløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland47
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo24
kretsSM
søn. 30.5MyrsprintenVang OLInnlandet12
kretsS
søn. 30.5Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSL
søn. 30.5Regionalt U20 løp Møre og RomsdalMolde og Omegn IFMøre og Romsdal22
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 2.6KM sprint - under 20 årModum OLBuskerud122
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 5.6Finndulten - -avlyst pga koronasituasjonLunderseter ILInnlandet0
kretsM
lør. 5.6KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane37
kretsSVis ruter i Livelox
lør. 5.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo108
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 5.6Telemark 2-dagersNotodden OLVestfold og Telemark141
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet0
kretsL
søn. 6.6KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
søn. 6.6KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
søn. 6.6Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane40
kretsMVis ruter i Livelox
søn. 6.6Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 år (avlyst)Bø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern Byåsen ILSør-Trøndelag62
kretsLVis ruter i Livelox
lør. 12.6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
lør. 12.6Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark40
kretsM
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet24
kretsM
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
kretsM
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo499
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
kretsSL
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland148
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsS
søn. 13.6Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud0
LPre
nasjL
søn. 13.6Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark30
kretsS
søn. 13.6Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo173
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland119
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
lør. 19.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland131
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.6 - søn. 20.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag343
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud191
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 20.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland25
kretsSLResultat
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane20
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud573
intSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.6Norsk O-Festival mellom (med Elite)Kongsberg OLBuskerud796
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland124
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland99
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.6Norsk O-Festival lang (med Elite)Kongsberg OLBuskerud757
intLVis ruter i LiveloxResultat
tir. 29.6 - lør. 3.7MidnattsolgaloppenBjerkvik IFTroms145
intM
tor. 1.7 - søn. 4.7Sørlandsgaloppen 2021Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets5471
intSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag386
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag520
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag494
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 29.7 - søn. 1.8Geilo 4-dagersBuskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
6184
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 3.8 - søn. 8.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag371
nasjL
21.7
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag374
mestS
3.8
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag481
mestL
3.8
fre. 6.8 - lør. 7.8JWOC-testløpNorges Orienteringsforbund
Røros IL
Tynset IF
Sør-Trøndelag106
nasjS
3.8
søn. 8.8KretsstafettenFrol ILNord-Trøndelag-
nasjSS
6.8*
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag194
nasjS
3.8
fre. 13.8NNM SprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland66
nasjS
6.8
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
10.8
lør. 14.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag227
nasjL
3.8
lør. 14.8NNM LangBodø og Omegn IF OrienteringNordland73
nasjL
6.8
lør. 14.8 - søn. 15.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo4
nasjSMK
5.8
lør. 14.8Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark23
kretsM
10.8
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark12
kretsL
10.8
søn. 15.8Mellomdistanse i MNM-terrengKvikne ILSør-Trøndelag163
kretsM
3.8
søn. 15.8Mellomdistanse i MNM-terreng, lagkonkurranseKvikne ILSør-Trøndelag5
kretsSM
3.8
søn. 15.8NNM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland4
nasjSL
6.8
søn. 15.8NNM stafett - individuelle klasserBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
kretsL
6.8
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet16
kretsL
11.8
lør. 21.8ElgdiltenNordreisa ILTroms1
kretsM
9.8*
lør. 21.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo4
kretsS
16.8
lør. 21.8KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet13
kretsM
17.8
lør. 21.8KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud0
kretsM
lør. 21.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag9
kretsM
17.8*
lør. 21.8KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
lør. 21.8KM Mellom og PWT-cupLierbygda OLBuskerud20
kretsL
16.8
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland50
mestM
19.8
søn. 22.8Fellesstart langNordreisa ILTroms2
kretsL
9.8
søn. 22.8Harald Thons minneløpSturla, IFBuskerud24
kretsL
17.8
søn. 22.8KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
19.8*
søn. 22.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland45
mestL
19.8
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag11
kretsL
16.8
søn. 22.8KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet15
kretsS
18.8
søn. 22.8Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark16
kretsS
17.8
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets1
kretsL
25.8
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM FinnmarkAlta OLFinnmark-
nasjM
lør. 28.8KM MellomMo OKNordland0
kretsM
23.8
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland-
kretsSM
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland2
kretsM
23.8
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud7
kretsL
23.8
lør. 28.8 - søn. 29.8Førdel IL KM HelgFørde ILSogn og Fjordane3
kretsM
25.8
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet0
kretsL
24.8
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM Finnmark Alta OLFinnmark-
nasjL
søn. 29.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag1
kretsM
16.8
søn. 29.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM Stafett Agder OrienteringskretsIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
mestSM
søn. 29.8KM stafett Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
søn. 29.8KM UltralangMo OKNordland0
kretsU
23.8
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland10
kretsL
23.8
søn. 29.8KM stafettHamar OKInnlandet0
kretsSM
24.8
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud0
kretsSM
23.8
søn. 29.8KM stafett Buskerud - Individuelle klasserRingerike OLBuskerud0
kretsM
23.8
fre. 3.9Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7NTNUISør-Trøndelag2
mestS
31.8*
fre. 3.9NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo3
mestS
25.8
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold121
nasjS
29.8
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark0
nasjL
lør. 4.9KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo0
kretsSS
lør. 4.9RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane0
kretsM
3.9*
lør. 4.9Tour de Trondheim og KM langNTNUISør-Trøndelag3
mestL
31.8*
lør. 4.9NM knockout-sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo2
mestS
25.8
lør. 4.9Sprintløp med PWT-cup #4Kongsberg OLBuskerud4
kretsS
30.8
lør. 4.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold142
nasjL
29.8
lør. 4.9Høstløpene - løp 1Stokke ILVestfold og Telemark1
kretsM
1.9
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafettenSandefjord OKVestfold og Telemark0
nasjSS
søn. 5.9KM SprintSørreisa OLTroms0
kretsS
31.8
søn. 5.9KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
søn. 5.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag3
nasjM
31.8*
søn. 5.9VelledalsgampenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
M
søn. 5.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold150
nasjM
29.8*
søn. 5.9Høstløpene - løp 2Sandefjord OKVestfold og Telemark1
kretsM
3.9*
søn. 5.9NM sprintstafettHeming OrienteringAkershus og Oslo0
mestSS
25.8
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark35
mestL
30.8*
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark20
mestM
30.8*
lør. 11.9Molde todagers - KM SprintMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark10
mestM
30.8*
lør. 11.9Follo 2-dagers med Trimtex CupNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 11.9O-Troll-leir 2021Sarpsborg OLØstfold0
kretsM
5.9*
søn. 12.9Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Molde todagers - mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
M
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark4
mestSL
30.8*
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
lør. 18.9Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 18.9Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
nasjM
9.9
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart senior. Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
søn. 19.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 19.9Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
9.9
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
tir. 21.9KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
16.9
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 25.9Norgescup Sprint - OslO-trippelenIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 26.9Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 26.9Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
16.9
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
lør. 2.10Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
lør. 2.10Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
20.9
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
søn. 3.10Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet8
nasjSM
24.9
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
fre. 8.10KM NattorienteringInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsMN
lør. 9.10TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo1
LPre
nasjT
3.10
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 31.10Modum PreOModum OLBuskerud-
LPre
nasjL
søn. 31.10Modum TempOModum OLBuskerud-
LPre
nasjL
søn. 7.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM

Annonser

IOF Eventor