Norsk Orientering

Terminliste

221 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 53fre. 1.1
lør. 2.1
søn. 3.1
u 1man. 4.1
tir. 5.1
ons. 6.1
tor. 7.1
fre. 8.1
lør. 9.1
søn. 10.1
u 2man. 11.1
tir. 12.1
ons. 13.1
tor. 14.1
fre. 15.1
lør. 16.1
søn. 17.1
u 3man. 18.1
tir. 19.1
ons. 20.1
tor. 21.1
fre. 22.1
lør. 23.1
søn. 24.1
u 4man. 25.1
tir. 26.1
ons. 27.1
tor. 28.1
fre. 29.1
lør. 30.1
søn. 31.1
u 5man. 1.2
tir. 2.2
ons. 3.2
tor. 4.2
fre. 5.2
lør. 6.2
søn. 7.2
u 6man. 8.2
tir. 9.2
ons. 10.2
tor. 11.2
fre. 12.2
lør. 13.2
søn. 14.2
u 7man. 15.2
tir. 16.2
ons. 17.2
tor. 18.2
fre. 19.2
lør. 20.2
søn. 21.2
u 8man. 22.2
tir. 23.2
ons. 24.2
tor. 25.2
fre. 26.2
lør. 27.2
søn. 28.2
u 9man. 1.3
tir. 2.3
ons. 3.3
tor. 4.3
fre. 5.3
lør. 6.3
søn. 7.3
u 10man. 8.3
tir. 9.3
ons. 10.3
tor. 11.3
fre. 12.3
lør. 13.3
søn. 14.3
u 11man. 15.3
tir. 16.3
ons. 17.3
tor. 18.3
fre. 19.3
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland0
kretsL
KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjM
u 12man. 22.3
tir. 23.3
ons. 24.3
tor. 25.3
fre. 26.3
lør. 27.3
søn. 28.3
u 13man. 29.3
tir. 30.3
ons. 31.3
tor. 1.4
fre. 2.4
lør. 3.4
søn. 4.4
u 14man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tir. 6.4
ons. 7.4
tor. 8.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag82
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold0
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2021, open trainingsVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 0930Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprint 1600Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
EM testløp sprint, knockout sprint finalsVaregg FleridrettHordaland0
intS
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold2
nasjM
søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021, finalsVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
EM testløp sprint, individual sprintVaregg FleridrettHordaland0
intS
EM testløp individuell sprintVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 15man. 12.4
tir. 13.4
ons. 14.4
tor. 15.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag49
kretsS
fre. 16.4
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets0
kretsM
u 16man. 19.4
tir. 20.4
ons. 21.4
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag69
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 23.4
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag86
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag81
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold0
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold0
nasjL
u 17man. 26.4
tir. 27.4
ons. 28.4
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag81
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 30.4
lør. 1.5UTSATT: sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
EM testløp, sprint, individuell sprint 1Varegg FleridrettHordaland39
nasjSResultat
søn. 2.5EM testløp, sprint, individuell sprint 2Varegg FleridrettHordaland36
nasjSResultat
BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag144
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 1Emblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
Kretsløp for de opp til 20 år, dag 2Emblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
S
Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1Ringerike OLBuskerud30
kretsLStarttider
Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2Ringerike OLBuskerud32
kretsLStarttider
u 18man. 3.5
tir. 4.5
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane52
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag106
kretsSResultat
fre. 7.5
lør. 8.5Avlyst - NittedalsløpetNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag93
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Tour de orientering - Kringleli, mellomGanddal ILRogaland86
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 9.5Tour de orientering - Kringleli, langGanddal ILRogaland62
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
O-ChallengeSandefjord OKVestfold og Telemark99
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
u 19man. 10.5
tir. 11.5
ons. 12.5
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
11.5*
Freidig"stafetten" (individuelt løp)FreidigSør-Trøndelag153
kretsM
12.5*
fre. 14.5
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
kretsMFlyttad
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021Varegg FleridrettHordaland0
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
kretsSFlyttad
UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
u 20man. 17.5
tir. 18.5
ons. 19.5AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets18
kretsS
16.5
tor. 20.5
fre. 21.5
lør. 22.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
Elgdilten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet18
kretsM
20.5*
søn. 23.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
Løvspretten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet21
kretsL
20.5*
u 21man. 24.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 25.5
ons. 26.5
tor. 27.5TA-sprint finale 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag15
kretsS
25.5
fre. 28.5
lør. 29.5Alta 2-dagers. Dag 1Alta OLFinnmark0
nasjM
24.5*
Ivar-o-løpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
KOK 2-dagers LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets2
kretsL
25.5
Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland-
kretsL
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane0
kretsM
26.5*
Totenåsløpet 2021OL Toten-TrollInnlandet10
nasjM
26.5
Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
24.5
Flyttad
Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
Trondheim Open, dag 1Wing OKSør-Trøndelag-
kretsL
VM testløp i Tsjekkia, dag 1Norges Orienteringsforbund13
intL
16.5*
søn. 30.5Trondheim Open, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
kretsL
VM testløp i Tsjekkia, dag 2Norges Orienteringsforbund13
intL
16.5*
Alta 2-dagers. Dag 2Alta OLFinnmark0
nasjL
24.5*
KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
KM mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjM
KOK 2-dagers MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets2
kretsL
25.5
Kretsløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland-
kretsM
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
MyrsprintenVang OLInnlandet6
kretsS
26.5
Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSL
26.5*
Flyttad
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
u 22man. 31.5
tir. 1.6
ons. 2.6KM sprintModum OLBuskerud0
kretsS
26.5
tor. 3.6
fre. 4.6
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
Telemark 2-dagersNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 23man. 7.6
tir. 8.6
ons. 9.6
tor. 10.6
fre. 11.6
lør. 12.6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark6
kretsM
9.6
KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland-
kretsM
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
kretsSL
7.6
søn. 13.6Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud-
LPre
nasjL
Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark3
kretsS
9.6
u 24man. 14.6
tir. 15.6
ons. 16.6
tor. 17.6
fre. 18.6NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
Verdal 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag5
kretsM
14.6
søn. 20.6Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag5
kretsL
14.6
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
u 25man. 21.6
tir. 22.6
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
tor. 24.6
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
intS
14.6
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland4
kretsL
22.6
Norsk O-Festival mellom (med Elite)Kongsberg OLBuskerud-
intM
14.6
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland2
kretsS
22.6
Norsk O-Festival lang (med Elite)Kongsberg OLBuskerud-
intL
14.6
u 26man. 28.6
tir. 29.6Midnattsolgaloppen, dag 1Bjerkvik IFTroms109
intM
7.5
ons. 30.6Midnattsolgaloppen, dag 2Bjerkvik IFTroms109
intL
7.5
tor. 1.7Sørlandsgaloppen 2021, dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1290
intS
23.6
fre. 2.7Midnattsolgaloppen, dag 3Bjerkvik IFTroms143
intL
7.5
Sørlandsgaloppen 2021, dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1328
intM
23.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.7Midnattsolgaloppen, dag 4Bjerkvik IFTroms143
intM
7.5
Sørlandsgaloppen 2021, dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1357
intL
23.6
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 4.7Sørlandsgaloppen 2021, dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1350
intM
23.6
Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet0
nasjL
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 27man. 5.7
tir. 6.7
ons. 7.7
tor. 8.7
fre. 9.7
lør. 10.7
søn. 11.7
u 28man. 12.7
tir. 13.7
ons. 14.7
tor. 15.7
fre. 16.7
lør. 17.7
søn. 18.7
u 29man. 19.7
tir. 20.7
ons. 21.7
tor. 22.7
fre. 23.7
lør. 24.7
søn. 25.7
u 30man. 26.7
tir. 27.7
ons. 28.7
tor. 29.7Geilo 4-dagers, dag 1Buskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
fre. 30.7Geilo 4-dagers, dag 2Buskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsS
lør. 31.7Geilo 4-dagers, dag 3Buskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 1.8Geilo 4-dagers, dag 4Buskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
u 31man. 2.8
tir. 3.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag103
nasjL
23.6
ons. 4.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag103
nasjL
23.6
Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag113
mestS
23.6
tor. 5.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag103
nasjL
23.6
Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag107
mestL
23.6
fre. 6.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag103
nasjL
23.6
lør. 7.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag103
nasjL
23.6
søn. 8.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag103
nasjL
23.6
KretsstafettenFrol ILNord-Trøndelag-
nasjSS
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8
tor. 12.8
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
LierløpetLierbygda OLBuskerud-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjL
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 15.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjSL
u 33man. 16.8
tir. 17.8
ons. 18.8
tor. 19.8
fre. 20.8
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestM
ElgdiltenNordreisa ILTroms2
kretsM
9.8*
KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud0
kretsM
KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsM
KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
søn. 22.8AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestL
DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
kretsL
Fellesstart langNordreisa ILTroms2
kretsL
9.8
KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
u 34man. 23.8
tir. 24.8
ons. 25.8
tor. 26.8
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM FinnmarkAlta OLFinnmark-
nasjM
KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland-
kretsSM
Gular Jubileumsløp, dag 1IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 1Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8Gular Jubileumsløp, dag 2IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 2Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
L
KM Finnmark Alta OLFinnmark-
nasjL
KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafettHamar OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
u 35man. 30.8
tir. 31.8
ons. 1.9
tor. 2.9
fre. 3.9Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7NTNUISør-Trøndelag-
mestS
VeteranmesterskapHalden SKØstfold18
nasjS
29.8
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSS
PWT Cup SkogssprintKongsberg OLBuskerud-
kretsS
Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
VeteranmesterskapHalden SKØstfold21
nasjL
29.8
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafettenSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
VelledalsgampenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
M
VeteranmesterskapHalden SKØstfold21
nasjM
29.8*
u 36man. 6.9
tir. 7.9
ons. 8.9
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
30.8*
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Molde todagers - KM SprintMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
Molde todagers - mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
M
Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
30.8*
u 37man. 13.9
tir. 14.9
ons. 15.9
tor. 16.9
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
NC mellom + jaktstart senior, dag 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NC mellom + jaktstart senior, dag 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjL
NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
u 38man. 20.9
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
ons. 22.9
tor. 23.9
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
16.9
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
Hagekolonisprinten med Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo-
kretsS
Norgescup Sprint - OslO-trippelenIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
16.9
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
u 39man. 27.9
tir. 28.9
ons. 29.9
tor. 30.9
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet8
nasjSM
24.9
u 40man. 4.10
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
ons. 6.10
tor. 7.10
fre. 8.10
lør. 9.10TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo0
LPre
nasjT
3.10
søn. 10.10
u 41man. 11.10
tir. 12.10
ons. 13.10
tor. 14.10
fre. 15.10
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 17.10
u 42man. 18.10
tir. 19.10
ons. 20.10
tor. 21.10
fre. 22.10
lør. 23.10
søn. 24.10
u 43man. 25.10
tir. 26.10
ons. 27.10
tor. 28.10
fre. 29.10
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 31.10
u 44man. 1.11
tir. 2.11
ons. 3.11
tor. 4.11
fre. 5.11
lør. 6.11
søn. 7.11
u 45man. 8.11
tir. 9.11
ons. 10.11
tor. 11.11
fre. 12.11
lør. 13.11
søn. 14.11
u 46man. 15.11
tir. 16.11
ons. 17.11
tor. 18.11
fre. 19.11
lør. 20.11
søn. 21.11
u 47man. 22.11
tir. 23.11
ons. 24.11
tor. 25.11
fre. 26.11
lør. 27.11
søn. 28.11
u 48man. 29.11
tir. 30.11
ons. 1.12
tor. 2.12
fre. 3.12
lør. 4.12
søn. 5.12
u 49man. 6.12
tir. 7.12
ons. 8.12
tor. 9.12
fre. 10.12
lør. 11.12
søn. 12.12
u 50man. 13.12
tir. 14.12
ons. 15.12
tor. 16.12
fre. 17.12
lør. 18.12
søn. 19.12
u 51man. 20.12
tir. 21.12
ons. 22.12
tor. 23.12
fre. 24.12
lør. 25.12
søn. 26.12
u 52man. 27.12
tir. 28.12
ons. 29.12
tor. 30.12
fre. 31.12

Annonser

IOF Eventor