Norsk Orientering

Terminliste

115 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 6.3Ski-O-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo0
S
kretsSN
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland-
kretsL
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
tor. 8.4TA- sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsM
tor. 15.4TA-sprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 17.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
søn. 18.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
ons. 21.4AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets-
kretsS
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 24.4KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
lør. 24.4KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 24.4KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 25.4Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
lør. 1.5Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
lør. 1.5 - søn. 2.5Tour de orientering - KringleliGanddal ILRogaland-
kretsL
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 6.5Trondheim Sprintcup 5 - finaleOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 8.5Nittedalsløpet - med Trimtexcup og uttak til UnionsmatchNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 9.5Kretsløp SISandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
søn. 9.5O-Challenge 2021Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 13.5Freidigstafetten (KM stafett)FreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 15.5IvarOløpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 15.5KM Mellom (HOK-ranking 3/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
lør. 15.5 - søn. 16.5Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark-
kretsS
tor. 27.5Ungdomsløp 2 STOKOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 29.5Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland-
kretsL
lør. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 29.5Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 4/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
søn. 30.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
lør. 5.6FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 5.6Jubileumsløp 75 årNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 6.6Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 9.6KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud-
kretsSL
lør. 12.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 5/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland-
kretsM
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
søn. 13.6AOK - KM Mellomdistanse 2021Kristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
søn. 13.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
søn. 13.6Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 13.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
søn. 13.6Nydalten med (KM Mellomdistanse)Nydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 15.8KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
lør. 21.8KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud-
kretsM
søn. 22.8AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
lør. 28.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland-
kretsSM
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland-
kretsL
lør. 28.8 - søn. 29.8KM HelgFørde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
søn. 29.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
lør. 4.9KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSS
lør. 4.9PWT Cup SkogssprintKongsberg OLBuskerud-
kretsS
søn. 5.9KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL

Annonser

IOF Eventor