Norsk Orientering

Terminliste

86 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: nasjonalt løp, mesterskap.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 23.1Lygna skiO weekend - VM uttak - NM sprint seniorHadeland OLInnlandet68
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 24.1Lygna skiO weekend --- VM uttak seniorHadeland OLInnlandet31
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 6.2NM ski-o mellomStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
S
mestM
søn. 7.2NM ski-o stafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
S
mestSL
lør. 6.3Ski-O-treff langdistanse (NM-junior og Hovedløp)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo0
S
mestL
søn. 7.3Ski-O-treff mellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo0
S
nasjM
lør. 13.3NC sprintIL BUL-TromsøTroms0
S
nasjS
søn. 14.3NC mellomIL BUL-TromsøTroms0
S
nasjM
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
søn. 21.3KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjM
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold0
nasjLN
fre. 9.4 - søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
lør. 10.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold2
nasjM
søn. 11.4EM testløp individuell sprintVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
søn. 18.4Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
søn. 18.4Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
lør. 24.4LørdagskjappenOK MossØstfold0
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold0
nasjL
lør. 1.5 - søn. 2.5EM testløp, sprintVaregg FleridrettHordaland186
nasjSResultat
søn. 16.5UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
lør. 22.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
søn. 23.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 24.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 29.5Alta 2-dagers. Dag 1Alta OLFinnmark3
nasjM
24.5*
lør. 29.5Totenåsløpet 2021OL Toten-TrollInnlandet14
nasjM
26.5
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
24.5
søn. 30.5Alta 2-dagers. Dag 2Alta OLFinnmark3
nasjL
24.5*
søn. 30.5KM mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjM
søn. 30.5Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSL
26.5*
lør. 12.6Modum PreOModum OLBuskerud-
Pre
nasjP
6.6
lør. 12.6Modum TempOModum OLBuskerud-
Pre
nasjT
6.6
søn. 13.6Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud-
LPre
nasjL
fre. 18.6NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 19.6NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
søn. 20.6NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet0
nasjM
tir. 3.8 - søn. 8.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag129
nasjL
23.6
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag138
mestS
23.6
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag132
mestL
23.6
søn. 8.8KretsstafettenFrol ILNord-Trøndelag-
nasjSS
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 13.8NNM SprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjS
lør. 14.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 14.8NM PreONydalens SKAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
lør. 14.8NNM LangBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjL
lør. 14.8 - søn. 15.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 15.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 15.8NM TempONydalens SKAkershus og Oslo-
Pre
nasjT
søn. 15.8NNM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nasjSL
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestM
søn. 22.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestL
lør. 28.8KM FinnmarkAlta OLFinnmark-
nasjM
søn. 29.8KM Finnmark Alta OLFinnmark-
nasjL
fre. 3.9Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7NTNUISør-Trøndelag-
mestS
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold22
nasjS
29.8
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 4.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 4.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold25
nasjL
29.8
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafettenSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 5.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
søn. 5.9VelledalsgampenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
M
søn. 5.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold25
nasjM
29.8*
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
30.8*
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
30.8*
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart senior. Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
tir. 21.9KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
16.9
lør. 25.9Norgescup Sprint - OslO-trippelenIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
søn. 26.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 26.9Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
16.9
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 2.10Fet Pre-OFet OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
lør. 2.10Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
søn. 3.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
søn. 3.10Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet8
nasjSM
24.9
lør. 9.10PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo1
Pre
nasjP
3.10
lør. 9.10TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo0
LPre
nasjT
3.10
søn. 10.10Fredrikstad Pre-OFredrikstad SKØstfold-
Pre
nasjP

Annonser

IOF Eventor