Norsk Orientering

Terminliste

252 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
lør. 23.1Lygna skiO weekend - VM uttak - NM sprint seniorHadeland OLInnlandet68
S
mestLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 24.1Lygna skiO weekend --- VM uttak seniorHadeland OLInnlandet31
S
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 30.1VM uttak - NM ski-o lang D/H 21Nordmarka Skiorienteringsklubb
Norges Orienteringsforbund
Akershus og Oslo31
S
intLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 31.1VM uttak ski-o mellom D/H 21Nordmarka Skiorienteringsklubb
Norges Orienteringsforbund
Akershus og Oslo35
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 6.2NM ski-o mellomStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
S
mestM
søn. 7.2NM ski-o stafettStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
S
mestSL
lør. 13.2NM skio mellomdistanseOL Toten-TrollInnlandet34
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 14.2NC skio sprintOL Toten-TrollInnlandet35
S
intMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 6.3Ski-O-treff langdistanse (NM-junior og Hovedløp)Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo0
S
mestL
lør. 6.3Ski-O-treff nattsprintNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo0
S
kretsSN
søn. 7.3Ski-O-treff mellomdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo0
S
nasjM
lør. 13.3NC sprintIL BUL-TromsøTroms0
S
nasjS
søn. 14.3NC mellomIL BUL-TromsøTroms0
S
nasjM
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland0
kretsL
søn. 21.3KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets0
nasjM
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tor. 8.4TA-sprint 1Frol ILNord-Trøndelag82
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold0
nasjLN
fre. 9.4 - søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021Varegg FleridrettHordaland0
nasjS
fre. 9.4 - lør. 10.4EM testløp knockout sprint (prolog fre, finaler lør)Varegg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 10.4 - søn. 11.4EM testløp sprintVaregg FleridrettHordaland0
intS
lør. 10.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold2
nasjM
søn. 11.4EM testløp individuell sprintVaregg FleridrettHordaland0
nasjS
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 11.4HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland79
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 15.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag49
kretsS
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjM
lør. 17.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland0
kretsL
søn. 18.4Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
søn. 18.4Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold0
nasjL
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag69
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag86
kretsS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag81
kretsM
lør. 24.4LørdagskjappenOK MossØstfold0
nasjM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold0
nasjL
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag81
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.5UTSATT: sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
lør. 1.5 - søn. 2.5EM testløp, sprintVaregg FleridrettHordaland186
nasjSResultat
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag144
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.5Kretsløp for de opp til 20 årEmblem ILMøre og Romsdal-
krets
F
L
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 1Ringerike OLBuskerud30
kretsLStarttider
søn. 2.5Ungdomsløp, langdistanse - kohort 2Ringerike OLBuskerud32
kretsLStarttider
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane52
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag106
kretsSResultat
lør. 8.5Avlyst - NittedalsløpetNittedal OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag91
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.5 - søn. 9.5Tour de orientering - KringleliGanddal ILRogaland266
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 9.5O-ChallengeSandefjord OKVestfold og Telemark99
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
tor. 13.5Freidig"stafetten" (individuelt løp)FreidigSør-Trøndelag153
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 15.5KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 2/2021Varegg FleridrettHordaland0
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark0
kretsS
søn. 16.5UTSATT (pga forskrift) - KM langdistanseEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
ons. 19.5AOK - KM SprintIL ImåsAgder O-krets64
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 22.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 1 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 22.5Elgdilten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet113
kretsMVis ruter i LiveloxStarttider
søn. 23.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 2 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
søn. 23.5Løvspretten - ungdomsløpHamar OK
Løten o-lag
Innlandet82
kretsLVis ruter i LiveloxStarttider
man. 24.5Pinseløpet (Avlyst!) dag 3 inkl JWOC uttak (Flyttes!)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tor. 27.5TA-sprint finale 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag47
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Alta 2-dagers. Dag 1Alta OLFinnmark54
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Ivar-o-løpet - Tyrving ILAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 29.5KOK 2-dagers MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets57
kretsL
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
lør. 29.5Vårløpet (prøve-NM)Porsgrunn OLVestfold og Telemark0
kretsM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpenWing OKSør-Trøndelag221
kretsL
lør. 29.5 - søn. 30.5VM testløp i TsjekkiaNorges Orienteringsforbund21
intL
lør. 29.5KM Mellom (HOK-ranking 2/2021)Varegg FleridrettHordaland71
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Totenåsløpet 2021OL Toten-TrollInnlandet69
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 29.5Kretsløp Åseheia Egersund OKRogaland46
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5Alta 2-dagers. Dag 2Alta OLFinnmark46
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 3/2021)Fana ILHordaland41
kretsLResultat
søn. 30.5KOK 2-dagers LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets45
kretsL
søn. 30.5Kretsløp, ResafjellÅlgård OrienteringRogaland47
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 30.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo24
kretsSM
søn. 30.5MyrsprintenVang OLInnlandet12
kretsS
søn. 30.5Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjSL
søn. 30.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
ulMVis ruter i Livelox
søn. 30.5Regionalt U20 løp Møre og RomsdalMolde og Omegn IFMøre og Romsdal22
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 2.6KM sprint - under 20 årModum OLBuskerud122
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 5.6Finndulten - -avlyst pga koronasituasjonLunderseter ILInnlandet0
kretsM
lør. 5.6KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane37
kretsSVis ruter i Livelox
lør. 5.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo108
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 5.6Telemark 2-dagersNotodden OLVestfold og Telemark141
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 6.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet0
kretsL
søn. 6.6KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
søn. 6.6KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
søn. 6.6Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane40
kretsMVis ruter i Livelox
søn. 6.6Telemark 2 dagers og Jubileumsløp 60 år (avlyst)Bø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern Byåsen ILSør-Trøndelag62
kretsLVis ruter i Livelox
lør. 12.6AOK - KM Mellomdistanse 2021 FokusløpKristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
lør. 12.6Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark40
kretsM
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet24
kretsM
lør. 12.6Modum PreOModum OLBuskerud0
Pre
nasjP
lør. 12.6Modum TempOModum OLBuskerud0
Pre
nasjT
lør. 12.6Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
kretsM
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo499
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 12.6BUOK 75 års Jubileumsstafett Kongsberg-Eiker-DrammenEiker OL
Kongsberg OL
Sturla, IF
Buskerud1
kretsSL
lør. 12.6KM mellom Rogaland - HovdanesetGanddal ILRogaland148
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsS
søn. 13.6Lierbygda PreOLierbygda OLBuskerud0
LPre
nasjL
søn. 13.6Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark30
kretsS
søn. 13.6Nydalten med KM Mellomdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo173
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.6KM-Ultralangdistanse Fundingsland.Stavanger OrienteringsklubbRogaland119
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
lør. 19.6 - søn. 20.6Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag143
kretsM
17.6*
lør. 19.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 4/2021)Samnanger ILHordaland81
kretsL
17.6*
søn. 20.6Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud153
kretsM
17.6*
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
søn. 20.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland3
kretsSL
19.6*
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane4
kretsM
22.6
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud835
intS
18.6*
lør. 26.6Norsk O-Festival mellom (med Elite)Kongsberg OLBuskerud1000
intM
18.6
lør. 26.6KM langKabelvåg O-lagNordland82
kretsL
22.6
søn. 27.6KM sprintKabelvåg O-lagNordland71
kretsS
22.6
søn. 27.6Norsk O-Festival lang (med Elite)Kongsberg OLBuskerud997
intL
18.6
tir. 29.6 - lør. 3.7MidnattsolgaloppenBjerkvik IFTroms145
intM
7.5
tor. 1.7 - søn. 4.7Sørlandsgaloppen 2021Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Agder O-krets1464
intS
23.6
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag358
nasjS
28.6
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag449
nasjM
28.6
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag432
nasjL
28.6
tor. 29.7 - søn. 1.8Geilo 4-dagersBuskerud
Hordaland
IL Gular
Buskerud
Hordaland
787
kretsM
19.7
tir. 3.8 - søn. 8.8O-landsleirenFrol ILNord-Trøndelag278
nasjL
23.6
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag267
mestS
23.6
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag265
mestL
23.6
fre. 6.8 - lør. 7.8JWOC-testløpNorges Orienteringsforbund
Røros IL
Tynset IF
Sør-Trøndelag7
nasjS
23.7*
søn. 8.8KretsstafettenFrol ILNord-Trøndelag-
nasjSS
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 13.8NNM SprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nasjS
6.8
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
lør. 14.8Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark3
kretsM
10.8
lør. 14.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 14.8NM PreONydalens SKAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
lør. 14.8NNM LangBodø og Omegn IF OrienteringNordland2
nasjL
6.8
lør. 14.8 - søn. 15.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 15.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 15.8NM TempONydalens SKAkershus og Oslo-
Pre
nasjT
søn. 15.8NNM stafettBodø og Omegn IF OrienteringNordland0
nasjSL
6.8
lør. 21.8ElgdiltenNordreisa ILTroms1
kretsM
9.8*
lør. 21.8KM MellomLierbygda OLBuskerud-
kretsL
lør. 21.8KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 21.8KM MellomdistanseNesbyen ILBuskerud0
kretsM
lør. 21.8KM sprintOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 21.8KM-langVarteig OLØstfold-
kretsL
lør. 21.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - MellomHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestM
19.8
søn. 22.8AOK - KM StafettOtra ILAgder O-krets-
kretsSM
søn. 22.8DrammensløpetSturla, IFBuskerud-
kretsL
søn. 22.8Fellesstart langNordreisa ILTroms1
kretsL
9.8
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 22.8KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
søn. 22.8KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
søn. 22.8Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark2
kretsS
17.8
søn. 22.8DM Vest - Vestlandsmesterskap - LangHaugesund IL OrienteringRogaland4
mestL
19.8
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8AOK - KM LangIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
kretsL
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM FinnmarkAlta OLFinnmark-
nasjM
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
lør. 28.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM Stafett Vannbassengene Egersund OKRogaland-
kretsSM
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland-
kretsL
lør. 28.8 - søn. 29.8KM HelgFørde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM Finnmark Alta OLFinnmark-
nasjL
søn. 29.8KM lang Lindvatnet/FeedSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsL
søn. 29.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM stafettHamar OKInnlandet-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
fre. 3.9NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
fre. 3.9Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7NTNUISør-Trøndelag-
mestS
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold49
nasjS
29.8
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 4.9KM sprintstafettRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSS
lør. 4.9NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 4.9PWT Cup SkogssprintKongsberg OLBuskerud-
kretsS
lør. 4.9RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane0
kretsM
3.9*
lør. 4.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 4.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold53
nasjL
29.8
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - Tordenskiold-stafettenSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 5.9KM sprint (Romeriksløpet 2021)Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsS
søn. 5.9NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
søn. 5.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
søn. 5.9VelledalsgampenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
M
søn. 5.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold56
nasjM
29.8*
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
30.8*
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
lør. 11.9Follo 2-dagers med Trimtex CupNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 11.9Molde todagers - KM SprintMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
30.8*
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9Molde todagers - mellomdistanseMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
krets
F
M
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
30.8*
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9Finn Skedsmos minneløp 2021Hadeland OLInnlandet-
kretsU
lør. 18.9Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 18.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
lør. 18.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
lør. 18.9Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
nasjM
9.9
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart senior. Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
søn. 19.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
søn. 19.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 19.9Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
9.9
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
tir. 21.9KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
16.9
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cupIL KollAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 25.9Norgescup Sprint - OslO-trippelenIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9FjellgeitaEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 26.9Gromløpet med AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 26.9Norgescup finale - OslO-trippelenLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
16.9
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 26.9Ungdomsløp og PWT-cupKonnerud ILBuskerud-
kretsM
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
fre. 1.10KM-nattGjø-Vard OLInnlandet-
kretsLN
fre. 1.10NattløpIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsMN
lør. 2.10Fet Pre-OFet OLAkershus og Oslo-
Pre
nasjP
lør. 2.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
lør. 2.10Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
søn. 3.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo-
Pre
nasjL
søn. 3.10Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet8
nasjSM
24.9
tir. 5.10EikernattaEiker OLBuskerud-
kretsLN
fre. 8.10KM NattorienteringInderøy ILNord-Trøndelag-
kretsMN
lør. 9.10PreO ÅsÅs ILAkershus og Oslo1
Pre
nasjP
3.10
lør. 9.10TempO ÅsÅs ILAkershus og Oslo0
LPre
nasjT
3.10
søn. 10.10Fredrikstad Pre-OFredrikstad SKØstfold-
Pre
nasjP
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 7.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM

Annonser

IOF Eventor