Norsk Orientering

Terminliste

204 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: trening, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 53fre. 1.1Kretsøkt - Dikemark Akershus og OsloAkershus og Oslo-
treningMVis ruter i Livelox
lør. 2.1Nyttårs intervallerIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets13
treningM
søn. 3.1Ski-o trening Natrudstilen 3.-11.jan 2021Nordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo-
S
nærLVis ruter i Livelox
u 1man. 4.1Østfold vintercup #4 - kan løpes 4.-10.janSarpsborg OLØstfold4
nærMNVis ruter i Livelox
Tyrvings Winter Corona Cup #1Tyrving ILAkershus og Oslo-
treningMKVis ruter i Livelox
tir. 5.1Urb-O #4 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland0
nærSN
ons. 6.1TV-Cupen Race1Kristiansand OKAgder O-krets42
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
Vinter-Jukola #11Larvik OKVestfold og Telemark1
nærLNVis ruter i Livelox
tor. 7.1Nyttårsløp BlommenVerdal OKNord-Trøndelag-
treningLVis ruter i Livelox
Nattsprintkøppen 4 Haugesund FolkebibliotekHaugesund IL OrienteringRogaland11
nær
F
SN
fre. 8.1
lør. 9.1Vinterkarusell BogafjellGanddal ILRogaland19
nærMVis ruter i Livelox
Lørdagstrening Kristiansand OKAgder O-krets4
treningM
søn. 10.1Kråkecup #5 - Banana Boys Edition OK MossØstfold154
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 2man. 11.1Tyrvings Winter Corona Cup #2Tyrving ILAkershus og Oslo-
treningMKVis ruter i Livelox
Ukas løype uke 2Skien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
tir. 12.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo66
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 13.1Vinter-jokula 12OK SkeidiVestfold og Telemark0
nærMK
Nattløp, VannbassengeneEgersund OKRogaland26
nærMNVis ruter i Livelox
tor. 14.1
fre. 15.1
lør. 16.1AOK KretslagssamlingAgder O-kretsAgder O-krets25
treningL
Østfold vintercup 5Halden SKØstfold0
nærMVis ruter i LiveloxFlyttad
søn. 17.1
u 3man. 18.1Tyrvings Winter Corona Cup #3Tyrving ILAkershus og Oslo-
treningMKVis ruter i Livelox
Ukas løype uke 3Skien OKVestfold og Telemark-
treningSKVis ruter i Livelox
tir. 19.1Ukas løype Dale, januar 2021Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
treningLK
Urb-O #5 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland0
nærSN
ons. 20.1nattcup 2 BergenOs OrienteringsklubbHordaland0
nærLN
KolbutreffOL Toten-TrollInnlandet0
S
nærMN
TV-Cupen Race2Kristiansand OKAgder O-krets34
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
Vinterjukola 13 Ukas løypePorsgrunn OLVestfold og Telemark20
nærLNVis ruter i Livelox
tor. 21.1Nattsprintkøppen 5 RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland7
nær
F
SN
fre. 22.1
lør. 23.1Lørdagstrening - O-intervallKristiansand OKAgder O-krets9
treningM
søn. 24.1Kråkecup# 6OK MossØstfold58
nærS
u 4man. 25.1Ukas løype uke 4Skien OKVestfold og Telemark-
treningLKVis ruter i Livelox
tir. 26.1vintercup FanaFana ILHordaland0
treningLN
Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo21
nærMN
24.1
ons. 27.1Vinter-Jukola #14Sandefjord OKVestfold og Telemark0
nærLN
Nattløp Ragnhildsnuten SandnesSandnes IL (Rogaland)Rogaland7
nærMN
26.1*
tor. 28.1
fre. 29.1
lør. 30.1Vinterkarusell EOK 3 BakkebøEgersund OKRogaland3
nærM
29.1
søn. 31.1Januarracet - fellesstartKristiansand OKAgder O-krets5
treningL
28.1*
u 5man. 1.2
tir. 2.2Urb-O #6 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
Ukas løype 5_21Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
treningLKVis ruter i Livelox
ons. 3.2TV-Cupen Race3Kristiansand OKAgder O-krets11
nær
F
MN
2.2*
Østfold Vintercup #6Fredrikstad SKØstfold-
nærMN
Nattcup 2 BergenOs OrienteringsklubbHordaland56
nærLN
1.2
Vis ruter i Livelox
tor. 4.2Nattsprintkøppen 6 Solvang skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
4.2*
Toten vintersprintcup 1OL Toten-TrollInnlandet1
nærSN
3.2
fre. 5.2
lør. 6.2Vinterkarusell, Haugstadskogen.Egersund OKRogaland1
nærM
5.2
søn. 7.2Kråkecup#7OK MossØstfold9
nærM
4.2
u 6man. 8.2
tir. 9.2KOK Tirsda` KøppKristiansand OKAgder O-krets18
nærSN
8.2*
ons. 10.2NattløpGanddal ILRogaland-
nærLN
9.2
tor. 11.2Toten vintersprintcup 2OL Toten-TrollInnlandet1
nærSN
10.2
fre. 12.2
lør. 13.2AOK KretslagssamlingAgder O-kretsAgder O-krets9
treningL
8.2
Østfold Vintercup #7Fredrikstad SKØstfold-
nærM
søn. 14.2AOK KretslagssamlingAgder O-kretsAgder O-krets9
treningL
8.2
Kråkecup#8OK MossØstfold3
nærS
11.2*
u 7man. 15.2
tir. 16.2Urb-O #7 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.2nattcup 3 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
15.2
tor. 18.2Nattsprintkøppen 7 FlotmyrHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
18.2*
Toten vintersprintcup 3OL Toten-TrollInnlandet1
nærSN
17.2
fre. 19.2
lør. 20.2VinterkarusellStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærL
søn. 21.2
u 8man. 22.2
tir. 23.2vintercup FanaFana ILHordaland-
treningLN
ons. 24.2
tor. 25.2Toten vintersprintcup 4OL Toten-TrollInnlandet1
nærSN
24.2
fre. 26.2
lør. 27.2Vinterkarusell MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
nærM
26.2
søn. 28.2
u 9man. 1.3
tir. 2.3
ons. 3.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLN
2.3
tor. 4.3
fre. 5.3
lør. 6.3Øsfold vintercup løp 8OK MossØstfold0
nærM
søn. 7.3Kråkecup FinaleOK MossØstfold1
nærL
4.3*
u 10man. 8.3
tir. 9.3KOK Tirsda` KøppKristiansand OKAgder O-krets-
nærL
8.3*
ons. 10.3nattcupfinale BergenFana ILHordaland48
nærLN
8.3
NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
Vinter-Jukola #19Sandefjord OKVestfold og Telemark1
nærLN
9.3
tor. 11.3
fre. 12.3
lør. 13.3Vinterkarusell EOK 5 HusabøEgersund OKRogaland-
nærM
søn. 14.3
u 11man. 15.3
tir. 16.3Urb-O #8Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.3
tor. 18.3
fre. 19.3Østfold vintercup 9Halden SKØstfold-
nærLN
lør. 20.3VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærL
søn. 21.3
u 12man. 22.3
tir. 23.3vintercup FanaFana ILHordaland-
treningLK
ons. 24.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
Vinterjukola 21Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLK
23.3
tor. 25.3
fre. 26.3
lør. 27.3
søn. 28.3
u 13man. 29.3
tir. 30.3
ons. 31.3
tor. 1.4
fre. 2.4
lør. 3.4
søn. 4.4
u 14man. 5.4Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 6.4
ons. 7.4Agderkarusellen løp 1 (vest)Oddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 1 (øst)IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 8.4Trondheim sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 9.4
lør. 10.4
søn. 11.4
u 15man. 12.4
tir. 13.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold VårcupOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
Vestfold Vårcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
treningL
ons. 14.4Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold-
nærS
Agderkarusellen løp 2 (midt)Birkenes ILAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 15.4Grenlandskarusellen 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 16.4
lør. 17.4
søn. 18.4
u 16man. 19.4
tir. 20.4sprintcup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
Ungdomsserien løp 1Fredrikstad SKØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 2Stokke ILVestfold og Telemark-
treningL
ons. 21.4
tor. 22.4Trondheim Sprintcup 3Melhus ILSør-Trøndelag-
nærS
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 23.4
lør. 24.4
søn. 25.4
u 17man. 26.4
tir. 27.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærL
ons. 28.4Nammocup 1Lillehammer OKInnlandet-
nærS
26.4*
Agderkarusellen løp 3 (vest)Torridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 3 (øst)Hope ILAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 29.4Trondheim Sprintcup 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
Grenlandskarusellen 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 30.4
lør. 1.5Ringerikskarusell 4Fossekallen ILBuskerud-
nærM
søn. 2.5
u 18man. 3.5
tir. 4.5sprintcup 3 BergenFana ILHordaland-
nærS
Vestfold Vårcup 4Hedrum OLVestfold og Telemark-
treningL
ons. 5.5Østfoldsprinten løp 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
Agderkarusellen løp 4 (vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
L
Agderkarusellen løp 4 (øst)Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 6.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 7.5Rekrutten - med O-troll-leir IL VindbjartAgder O-krets-
nær
F
M
lør. 8.5
søn. 9.5
u 19man. 10.5
tir. 11.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
UngdomsserienSarpsborg OLØstfold-
nærM
Vestfold Vårcup 5Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
ons. 12.5Nammocup 2OL Vallset/StangeInnlandet-
nærM
10.5*
Agderkarusellen løp 5 (midt)IL ExpressAgder O-krets-
nær
F
S
AgderkarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
treningL
tor. 13.5
fre. 14.5
lør. 15.5
søn. 16.5
u 20man. 17.5
tir. 18.5Vestfold Vårcup 6Larvik OKVestfold og Telemark-
treningL
ons. 19.5Agderkarusellen løp 6 (midt)IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 20.5Ungdomsløp 1Malvik ILSør-Trøndelag-
treningL
Ungdomsløp 1Malvik ILSør-Trøndelag-
nærL
Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 21.5
lør. 22.5
søn. 23.5
u 21man. 24.5
tir. 25.5
ons. 26.5Agderkarusellen løp 7 (vest)Marnardal ILAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 7 (øst)Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
Østfoldsprinten løp 4OK MossØstfold-
nærS
tor. 27.5Grenlandskarusellen 7Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 28.5Trondheim Open, sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
Unionsmatchen 2021 treningGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
treningL
lør. 29.5
søn. 30.5
u 22man. 31.5
tir. 1.6pokalkamp 3 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 7Lardal OLVestfold og Telemark-
treningL
ons. 2.6Agderkarusellen løp 8 (vest)Kristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 8 (øst)Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 3.6Ungdomsløp 3Melhus ILSør-Trøndelag-
nærL
fre. 4.6Sprintløp i Hjelmeland sentrum,Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
lør. 5.6
søn. 6.6
u 23man. 7.6
tir. 8.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark-
treningL
ons. 9.6Nammocup 3Ringsaker OKInnlandet-
nærS
7.6*
Agderkarusellen løp 9 (vest)Agder O-kretsAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 9 (øst)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 10.6Ungdomsløp 4 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 11.6
lør. 12.6Oppdal 2-dagers , dag 1FreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 13.6Oppdal 2-dagers , dag 2FreidigSør-Trøndelag-
nærM
u 24man. 14.6
tir. 15.6Vestfold Vårcup 9OL TrolloVestfold og Telemark-
treningL
KransekakestafettenLierbygda OLBuskerud-
treningSM
ons. 16.6Agderkarusellen løp 10 (øst)Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 17.6
fre. 18.6VeteranløpetVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 19.6
søn. 20.6
u 25man. 21.6
tir. 22.6
ons. 23.6Agderkarusellen løp 10 (vest)Kristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 24.6
fre. 25.6
lør. 26.6
søn. 27.6
u 26man. 28.6
tir. 29.6
ons. 30.6
tor. 1.7
fre. 2.7
lør. 3.7
søn. 4.7
u 27man. 5.7
tir. 6.7
ons. 7.7
tor. 8.7
fre. 9.7
lør. 10.7
søn. 11.7
u 28man. 12.7
tir. 13.7
ons. 14.7
tor. 15.7
fre. 16.7
lør. 17.7
søn. 18.7Moskusspretten - orienteringsløp på DovrefjellWing OKSør-Trøndelag-
nærM
16.7
u 29man. 19.7
tir. 20.7
ons. 21.7
tor. 22.7
fre. 23.7
lør. 24.7
søn. 25.7
u 30man. 26.7
tir. 27.7
ons. 28.7
tor. 29.7
fre. 30.7
lør. 31.7
søn. 1.8
u 31man. 2.8
tir. 3.8
ons. 4.8Agderkarusellen løp 11 (vest)IL VindbjartAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 11 (øst)Agder O-kretsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 5.8
fre. 6.8
lør. 7.8
søn. 8.8
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8Agderkarusellen løp 12 (vest)OK SørAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 12 (øst)IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 12.8
fre. 13.8
lør. 14.8
søn. 15.8
u 33man. 16.8
tir. 17.8Vestfold Høstcup 1Andebu ILVestfold og Telemark-
treningL
ons. 18.8Nammocup 4Gjø-Vard OLInnlandet-
nærM
16.8*
Agderkarusellen løp 13 (midt)IL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 19.8Ringerikskarusell 7Ringerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 5FreidigSør-Trøndelag-
nærL
fre. 20.8
lør. 21.8
søn. 22.8HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
u 34man. 23.8
tir. 24.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4Trøsken ILØstfold-
nærM
Vestfold Høstcup 2Sandefjord OKVestfold og Telemark-
treningL
ons. 25.8Agderkarusellen løp 14 (øst)Froland ILAgder O-krets-
nær
F
S
Agderkarusellen løp 14 (vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 26.8Ungdomsløp 6Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
Ringerikskarusell 8Fossekallen ILBuskerud-
treningM
fre. 27.8
lør. 28.8
søn. 29.8
u 35man. 30.8
tir. 31.8sprintcup 4 BergenBergens TFHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 3Hedrum OLVestfold og Telemark-
treningL
ons. 1.9
tor. 2.9Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 3.9
lør. 4.9Nammocup 5 - finaleLøten o-lagInnlandet-
nærL
2.9*
søn. 5.9
u 36man. 6.9
tir. 7.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark-
treningL
ons. 8.9Agderkarusellen løp 15 (vest)Kristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Agderkarusellen løp 15 (øst)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 9.9Ungdomsløp 8Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
Grenlandskarusellen 13Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
Ringerikskarusell 10Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 10.9
lør. 11.9Professor Drøvels MinneløpNeverfjord ILFinnmark-
nærL
søn. 12.9
u 37man. 13.9
tir. 14.9sprintcup 5 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Larvik OKVestfold og Telemark-
treningL
ons. 15.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 16.9
fre. 17.9
lør. 18.9
søn. 19.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
u 38man. 20.9
tir. 21.9pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 6Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 22.9Agderkarusellen løp 16 (midt)IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 23.9
fre. 24.9
lør. 25.9Ungdomsserien løp 6OK MossØstfold-
nærM
søn. 26.9
u 39man. 27.9
tir. 28.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
Agderkarusellen løp 17 (midt) - individueltHisøy OKAgder O-krets-
nærM
Agderkarusellen løp 17 (midt) - stafettHisøy OKAgder O-krets-
nær
F
SM
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 30.9
fre. 1.10
lør. 2.10
søn. 3.10
u 40man. 4.10
tir. 5.10Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 7.10
fre. 8.10
lør. 9.10
søn. 10.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 41man. 11.10
tir. 12.10
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 14.10
fre. 15.10
lør. 16.10
søn. 17.10Trondheim UrbanWing OKSør-Trøndelag-
treningL
u 42man. 18.10
tir. 19.10Hjalmarkarusellen løp 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 20.10nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
tor. 21.10
fre. 22.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 23.10HardhausenSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærU
søn. 24.10
u 43man. 25.10
tir. 26.10
ons. 27.10
tor. 28.10
fre. 29.10
lør. 30.10
søn. 31.10
u 44man. 1.11
tir. 2.11
ons. 3.11
tor. 4.11
fre. 5.11
lør. 6.11
søn. 7.11
u 45man. 8.11
tir. 9.11
ons. 10.11nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
tor. 11.11
fre. 12.11
lør. 13.11
søn. 14.11
u 46man. 15.11
tir. 16.11
ons. 17.11
tor. 18.11
fre. 19.11
lør. 20.11
søn. 21.11
u 47man. 22.11
tir. 23.11
ons. 24.11
tor. 25.11
fre. 26.11
lør. 27.11
søn. 28.11
u 48man. 29.11
tir. 30.11
ons. 1.12
tor. 2.12
fre. 3.12
lør. 4.12
søn. 5.12
u 49man. 6.12
tir. 7.12
ons. 8.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
tor. 9.12
fre. 10.12
lør. 11.12
søn. 12.12
u 50man. 13.12
tir. 14.12
ons. 15.12
tor. 16.12
fre. 17.12
lør. 18.12
søn. 19.12
u 51man. 20.12
tir. 21.12
ons. 22.12
tor. 23.12
fre. 24.12
lør. 25.12
søn. 26.12
u 52man. 27.12
tir. 28.12
ons. 29.12RomjulsdrømmenSkien OKVestfold og Telemark-
nærMN
tor. 30.12
fre. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærL

Annonser

IOF Eventor