Norsk Orientering

Terminliste

252 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 212 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
tir. 5.1Urb-O #4 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 6.1Østfold vintercup #4Sarpsborg OLØstfold-
nærMN
ons. 6.1Vinter-Jukola #11Larvik OKVestfold og Telemark1
nærLN
5.1
tor. 7.1Nattsprintkøppen 4 Haugesund FolkebibliotekHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.1*
lør. 9.1VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærM
8.1*
ons. 13.1Nattløp, VannbassengeneEgersund OKRogaland-
nærMN
lør. 16.1Østfold vintercup 5Halden SKØstfold-
nærM
tir. 19.1Urb-O #5 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 20.1Nattcup 3 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærLN
ons. 20.1Vinterjukola 13Porsgrunn OLVestfold og Telemark5
nærLN
19.1
tor. 21.1Nattsprintkøppen 5 RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
21.1*
ons. 27.1Vinter-Jukola #14Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærLN
ons. 27.1NattløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærMN
26.1*
lør. 30.1Vinterkarusell EOK 3 BakkebøEgersund OKRogaland-
nærM
tir. 2.2Urb-O #6 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 3.2Østfold Vintercup #6Fredrikstad SKØstfold-
nærMN
tor. 4.2Nattsprintkøppen 6 Solvang skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
4.2*
lør. 6.2Vinterkarusell, Bogsdalen Egersund OKRogaland-
nærM
ons. 10.2NattløpGanddal ILRogaland-
nærLN
9.2
lør. 13.2Østfold Vintercup #7Fredrikstad SKØstfold-
nærM
tir. 16.2Urb-O #7 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.2nattcup 4 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
tor. 18.2Nattsprintkøppen 7 FlotmyrHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
18.2*
lør. 20.2VinterkarusellStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærL
lør. 27.2Vinterkarusell MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
nærM
26.2
ons. 3.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLN
2.3
lør. 6.3Øsfold vintercup løp 8OK MossØstfold-
nærM
ons. 10.3nattcupfinale BergenFana ILHordaland47
nærLN
8.3
ons. 10.3NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
ons. 10.3Vinter-Jukola #19Sandefjord OKVestfold og Telemark1
nærLN
9.3
lør. 13.3Vinterkarusell EOK 5 HusabøEgersund OKRogaland-
nærM
tir. 16.3Urb-O #8Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
fre. 19.3Østfold vintercup 9Halden SKØstfold-
nærLN
lør. 20.3VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland-
kretsL
ons. 24.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
ons. 24.3Vinterjukola 21Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLK
23.3
man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
ons. 7.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
nasjS
ons. 7.4Agderkarusellen øst - løp nr. 1IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 8.4TA- sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 8.4Trondheim sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
nasjLN
fre. 9.4 - søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021Varegg FleridrettHordaland-
nasjS
lør. 10.4BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
lør. 10.4Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 10.4 - søn. 11.4EM testløp sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
søn. 11.4Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsM
tir. 13.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
tir. 13.4Vestfold VårcupOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
ons. 14.4Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold-
nærS
tor. 15.4TA-sprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 15.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
mestS
tor. 15.4Grenlandskarusellen 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
lør. 17.4Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
søn. 18.4Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
søn. 18.4Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
tir. 20.4Ungdomsserien løp 1Fredrikstad SKØstfold-
nærL
tir. 20.4Vestfold Vårcup 2Botne SKVestfold og Telemark-
nærL
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 22.4Trondheim Sprintcup 3Melhus ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 23.4KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
lør. 24.4KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
lør. 24.4KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
lør. 24.4KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
lør. 24.4LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
lør. 24.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 24.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 25.4Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
søn. 25.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 25.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
tir. 27.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
ons. 28.4Agderkarusellen øst - løp ?Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 29.4Trondheim Sprintcup 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 29.4Grenlandskarusellen 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
lør. 1.5Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
tir. 4.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
ons. 5.5Agderkarusellen (Vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nærL
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
ons. 5.5Østfoldsprinten løp 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 6.5Trondheim Sprintcup 5 - finaleOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 7.5NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 9.5NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
søn. 9.5O-Challenge 2021Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
tir. 11.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
tir. 11.5UngdomsserienSarpsborg OLØstfold-
nærM
tir. 11.5Vestfold Vårcup 5Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 13.5Freidigstafetten (KM stafett)FreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
tor. 13.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 15.5IvarOløpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 15.5KM Mellom (HOK-ranking 3/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
lør. 15.5 - søn. 16.5Verdal 2-dagersVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 16.5Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark-
kretsS
tor. 20.5UngdomsløpMalvik ILSør-Trøndelag-
nærL
lør. 22.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 22.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 23.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
søn. 23.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
man. 24.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
man. 24.5Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
ons. 26.5Østfoldsprinten løp 4OK MossØstfold-
nærS
tor. 27.5Ungdomsløp STOKOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsL
tor. 27.5Grenlandskarusellen 7Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 28.5Trondheim Open, sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
lør. 29.5Prøve-NMPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 29.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
lør. 29.5Våronnløpet 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjM
lør. 29.5 - søn. 30.5Trondheim OpemWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 4/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
søn. 30.5Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjSL
søn. 30.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
tir. 1.6pokalkamp 3 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
tir. 1.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
tor. 3.6UngdomsløpMelhus ILSør-Trøndelag-
nærL
fre. 4.6Sprintløp i Hjelmeland sentrum,Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
lør. 5.6FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 5.6Jubileumsløp 75 årNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
søn. 6.6Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 6.6Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
tir. 8.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
ons. 9.6KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
tor. 10.6Ungdomsløp STOK SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 12.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 5/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 12.6KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 12.6 - søn. 13.6Oppdal 2-dagers FreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 13.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
søn. 13.6Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
søn. 13.6KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
søn. 13.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
søn. 13.6Nydalten med (KM Mellomdistanse)Nydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
fre. 18.6VeteranløpeVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 26.6Norsk O-Festival mellomKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 27.6Norsk O-Festival langKongsberg OLBuskerud-
nasjL
tir. 29.6 - lør. 3.7MidnattsolgaloppenBjerkvik IFTroms-
intM
fre. 2.7Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 3.7 - søn. 4.7Morokulien 2-dagersEidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 4.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
ons. 11.8Agderkarusellen øst - løp nr. 9IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
lør. 14.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 15.8KM-langVarteig OLØstfold-
nasjL
søn. 15.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 15.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
tor. 19.8Ungdomsløp 5FreidigSør-Trøndelag-
nærL
lør. 21.8 - søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 22.8HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
tir. 24.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
tir. 24.8Ungdomsserien løp 4Trøsken ILØstfold-
nærM
ons. 25.8Agderkarusellen (Vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nærL
ons. 25.8AAOK Nærløpskarusellen løp 10 SprintFroland ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 26.8Ungdomsløp 6Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 28.8KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
lør. 28.8KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
lør. 28.8KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
lør. 28.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 28.8 - søn. 29.8Gular JubileumsløpIL GularHordaland-
kretsL
lør. 28.8 - søn. 29.8KM HelgFørde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
lør. 28.8KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
søn. 29.8KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
tir. 31.8sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
fre. 3.9Tour de Trondheim og UngdomsløpNTNUISør-Trøndelag-
mestS
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjS
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
lør. 4.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 4.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjL
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - stafettSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 5.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
søn. 5.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjM
tir. 7.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
tir. 7.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
tor. 9.9STOK Ungdomsløp 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
tor. 9.9Grenlandskarusellen 13Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
søn. 12.9Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
tir. 14.9sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
ons. 15.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
lør. 18.9 - søn. 19.9NC mellom + jaktstart seniorByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
søn. 19.9Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 19.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
tir. 21.9pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
tir. 21.9Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 22.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 25.9Norgescup Koll og AOOK TrimtexcupfinaleIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 25.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 25.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 25.9Ungdomsserien løp 6OK MossØstfold-
nærM
søn. 26.9Norgescup og Gromløpet AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 26.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 26.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
tir. 28.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
tir. 28.9Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 29.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
tir. 5.10Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 6.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
søn. 10.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
ons. 13.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
tir. 19.10Hjalmarkarusellen løp 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 20.10nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
fre. 22.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
ons. 10.11nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
ons. 8.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
ons. 29.12RomjulsdrømmenSkien OKVestfold og Telemark-
nærMN
fre. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærL

Annonser

IOF Eventor