Norsk Orientering

Terminliste

268 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 228 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 53fre. 1.1
lør. 2.1
søn. 3.1
u 1man. 4.1
tir. 5.1Urb-O #4 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 6.1Østfold vintercup #4Sarpsborg OLØstfold-
nærMN
Vinter-Jukola #11Larvik OKVestfold og Telemark1
nærLN
5.1
tor. 7.1Nattsprintkøppen 4 Haugesund FolkebibliotekHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.1*
fre. 8.1
lør. 9.1VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærM
8.1*
søn. 10.1
u 2man. 11.1
tir. 12.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 13.1Nattløp, VannbassengeneEgersund OKRogaland-
nærMN
tor. 14.1
fre. 15.1
lør. 16.1Østfold vintercup 5Halden SKØstfold-
nærM
søn. 17.1
u 3man. 18.1
tir. 19.1Urb-O #5 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 20.1nattcup 2 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærLN
Vinterjukola 13Porsgrunn OLVestfold og Telemark5
nærLN
19.1
tor. 21.1Nattsprintkøppen 5 RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
21.1*
fre. 22.1
lør. 23.1
søn. 24.1
u 4man. 25.1
tir. 26.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 27.1Vinter-Jukola #14Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærLN
NattløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærMN
26.1*
tor. 28.1
fre. 29.1
lør. 30.1Vinterkarusell EOK 3 BakkebøEgersund OKRogaland-
nærM
søn. 31.1
u 5man. 1.2
tir. 2.2Urb-O #6 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 3.2Østfold Vintercup #6Fredrikstad SKØstfold-
nærMN
tor. 4.2Nattsprintkøppen 6 Solvang skoleHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
4.2*
fre. 5.2
lør. 6.2Vinterkarusell, Bogsdalen Egersund OKRogaland-
nærM
søn. 7.2
u 6man. 8.2
tir. 9.2
ons. 10.2NattløpGanddal ILRogaland-
nærLN
9.2
tor. 11.2
fre. 12.2
lør. 13.2Østfold Vintercup #7Fredrikstad SKØstfold-
nærM
søn. 14.2
u 7man. 15.2
tir. 16.2Urb-O #7 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.2nattcup 3 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
tor. 18.2Nattsprintkøppen 7 FlotmyrHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
18.2*
fre. 19.2
lør. 20.2VinterkarusellStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærL
søn. 21.2
u 8man. 22.2
tir. 23.2
ons. 24.2
tor. 25.2
fre. 26.2
lør. 27.2Vinterkarusell MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
nærM
26.2
søn. 28.2
u 9man. 1.3
tir. 2.3
ons. 3.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLN
2.3
tor. 4.3
fre. 5.3
lør. 6.3Øsfold vintercup løp 8OK MossØstfold-
nærM
søn. 7.3
u 10man. 8.3
tir. 9.3
ons. 10.3nattcupfinale BergenFana ILHordaland47
nærLN
8.3
NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
Vinter-Jukola #19Sandefjord OKVestfold og Telemark1
nærLN
9.3
tor. 11.3
fre. 12.3
lør. 13.3Vinterkarusell EOK 5 HusabøEgersund OKRogaland-
nærM
søn. 14.3
u 11man. 15.3
tir. 16.3Urb-O #8Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.3
tor. 18.3
fre. 19.3Østfold vintercup 9Halden SKØstfold-
nærLN
lør. 20.3KOK 2-dages LangdistanseKristiansand OKAgder O-krets-
nasjL
VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland-
kretsL
KOK 2-dages MellomdistanseKristiansand OKAgder O-krets-
nasjM
u 12man. 22.3
tir. 23.3
ons. 24.3Nattløp jaktstart FotlandEgersund OKRogaland-
nærMN
Vinterjukola 21Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLK
23.3
tor. 25.3
fre. 26.3
lør. 27.3
søn. 28.3
u 13man. 29.3
tir. 30.3
ons. 31.3
tor. 1.4
fre. 2.4
lør. 3.4
søn. 4.4
u 14man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
tir. 6.4
ons. 7.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
nasjS
Agderkarusellen øst - løp nr. 1IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 8.4TA- sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim sprintcup, løp 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2021, trainingVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
lør. 10.4Bergen Sprint Camp 2021, sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark-
kretsM
EM testløp sprint, knock-out sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021, finalsVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
EM testløp sprint, individual sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsM
u 15man. 12.4
tir. 13.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
Vestfold VårcupOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
ons. 14.4Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold-
nærS
tor. 15.4TA-sprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
mestS
Grenlandskarusellen 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 16.4
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 16man. 19.4
tir. 20.4sprintcup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
Ungdomsserien løp 1Fredrikstad SKØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 2Botne SKVestfold og Telemark-
nærL
ons. 21.4
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 3Melhus ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 23.4KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
lør. 24.4KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 25.4Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
u 17man. 26.4
tir. 27.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
ons. 28.4Agderkarusellen øst - løp ?Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
Nammocup 1Lillehammer OKInnlandet-
nærS
26.4*
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
Grenlandskarusellen 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 30.4
lør. 1.5Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
u 18man. 3.5
tir. 4.5sprintcup 3 BergenFana ILHordaland-
nærS
ons. 5.5Agderkarusellen (Vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nærL
Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
Østfoldsprinten løp 3Fredrikstad SKØstfold-
nærS
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 5 - finaleOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 7.5NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 9.5NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
O-Challenge 2021Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
u 19man. 10.5
tir. 11.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
UngdomsserienSarpsborg OLØstfold-
nærM
Vestfold Vårcup 5Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
ons. 12.5Nammocup 2OL Vallset/StangeInnlandet-
nærM
10.5*
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
Freidigstafetten (KM stafett)FreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
fre. 14.5
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark-
kretsM
IvarOløpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
KM Mellom (HOK-ranking 3/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
Verdal 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 16.5Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark-
kretsS
u 20man. 17.5
tir. 18.5
ons. 19.5
tor. 20.5UngdomsløpMalvik ILSør-Trøndelag-
nærL
fre. 21.5
lør. 22.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 23.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
u 21man. 24.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 25.5
ons. 26.5Østfoldsprinten løp 4OK MossØstfold-
nærS
tor. 27.5Ungdomsløp STOKOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsL
Grenlandskarusellen 7Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 28.5Trondheim Open, sprintNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
lør. 29.5Prøve-NMPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
Våronnløpet 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjM
Trondheim Opem, dag 1Wing OKSør-Trøndelag-
kretsL
søn. 30.5Trondheim Opem, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
kretsL
KM Lang (HOK-ranking 4/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjSL
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
u 22man. 31.5
tir. 1.6pokalkamp 3 BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
ons. 2.6
tor. 3.6UngdomsløpMelhus ILSør-Trøndelag-
nærL
fre. 4.6Sprintløp i Hjelmeland sentrum,Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Jubileumsløp 75 årNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 23man. 7.6
tir. 8.6pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
ons. 9.6KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
Nammocup 3Ringsaker OKInnlandet-
nærS
7.6*
tor. 10.6Ungdomsløp STOK SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 11.6
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
Hamla Grand Prix (HOK-ranking 5/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
kretsM
Oppdal 2-dagers , dag 1FreidigSør-Trøndelag-
nærM
søn. 13.6Oppdal 2-dagers , dag 2FreidigSør-Trøndelag-
nærM
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
Nydalten med (KM Mellomdistanse)Nydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
u 24man. 14.6
tir. 15.6
ons. 16.6
tor. 17.6
fre. 18.6VeteranløpeVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
u 25man. 21.6
tir. 22.6
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
tor. 24.6
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 26.6Norsk O-Festival mellomKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 27.6Norsk O-Festival langKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 26man. 28.6
tir. 29.6Midnattsolgaloppen, dag 1Bjerkvik IFTroms-
intM
ons. 30.6Midnattsolgaloppen, dag 2Bjerkvik IFTroms-
intL
tor. 1.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 2.7Midnattsolgaloppen, dag 3Bjerkvik IFTroms-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 3.7Midnattsolgaloppen, dag 4Bjerkvik IFTroms-
intM
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 4.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
u 27man. 5.7
tir. 6.7
ons. 7.7
tor. 8.7
fre. 9.7
lør. 10.7
søn. 11.7
u 28man. 12.7
tir. 13.7
ons. 14.7
tor. 15.7
fre. 16.7
lør. 17.7
søn. 18.7
u 29man. 19.7
tir. 20.7
ons. 21.7
tor. 22.7
fre. 23.7
lør. 24.7
søn. 25.7
u 30man. 26.7
tir. 27.7
ons. 28.7
tor. 29.7
fre. 30.7
lør. 31.7
søn. 1.8
u 31man. 2.8
tir. 3.8
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 6.8
lør. 7.8
søn. 8.8
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8Agderkarusellen øst - løp nr. 9IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 12.8
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
KM-langVarteig OLØstfold-
nasjL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
u 33man. 16.8
tir. 17.8
ons. 18.8Nammocup 4Gjø-Vard OLInnlandet-
nærM
16.8*
tor. 19.8Ungdomsløp 5FreidigSør-Trøndelag-
nærL
fre. 20.8
lør. 21.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
u 34man. 23.8
tir. 24.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4Trøsken ILØstfold-
nærM
ons. 25.8Agderkarusellen (Vest)Søgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nærL
AAOK Nærløpskarusellen løp 10 SprintFroland ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 26.8Ungdomsløp 6Wing OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 27.8KM SprintGneist, ILHordaland-
kretsS
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Gular Jubileumsløp, dag 1IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 1Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8Gular Jubileumsløp, dag 2IL GularHordaland-
kretsL
KM Helg, dag 2Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
L
KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
u 35man. 30.8
tir. 31.8sprintcup 4 BergenBergens TFHordaland-
nærS
ons. 1.9
tor. 2.9
fre. 3.9Tour de Trondheim og UngdomsløpNTNUISør-Trøndelag-
mestS
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjS
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
Nammocup 5 - finaleLøten o-lagInnlandet-
nærL
2.9*
Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjL
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - stafettSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjM
u 36man. 6.9
tir. 7.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
ons. 8.9
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
STOK Ungdomsløp 7Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
Grenlandskarusellen 13Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
Professor Drøvels MinneløpNeverfjord ILFinnmark-
nærL
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
u 37man. 13.9
tir. 14.9sprintcup 5 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
ons. 15.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - PrologNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 16.9
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
NC mellom + jaktstart senior, dag 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NC mellom + jaktstart senior, dag 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjL
NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
u 38man. 20.9
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
pokalkampfinale BergenFana ILHordaland-
nærL
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 22.9Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 23.9
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
Norgescup Koll og AOOK TrimtexcupfinaleIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Ungdomsserien løp 6OK MossØstfold-
nærM
søn. 26.9Norgescup og Gromløpet AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
u 39man. 27.9
tir. 28.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 30.9
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
u 40man. 4.10
tir. 5.10Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2021 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 7.10
fre. 8.10
lør. 9.10
søn. 10.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 41man. 11.10
tir. 12.10
ons. 13.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærLK
Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærM
tor. 14.10
fre. 15.10
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 17.10
u 42man. 18.10
tir. 19.10Hjalmarkarusellen løp 4Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
ons. 20.10nattcup 1 BergenFana ILHordaland-
nærLN
tor. 21.10
fre. 22.10Harry Lagerts Nattcup 2021 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 23.10
søn. 24.10
u 43man. 25.10
tir. 26.10
ons. 27.10
tor. 28.10
fre. 29.10
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 31.10
u 44man. 1.11
tir. 2.11
ons. 3.11
tor. 4.11
fre. 5.11
lør. 6.11
søn. 7.11
u 45man. 8.11
tir. 9.11
ons. 10.11nattcup 2 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
tor. 11.11
fre. 12.11
lør. 13.11
søn. 14.11
u 46man. 15.11
tir. 16.11
ons. 17.11
tor. 18.11
fre. 19.11
lør. 20.11
søn. 21.11
u 47man. 22.11
tir. 23.11
ons. 24.11
tor. 25.11
fre. 26.11
lør. 27.11
søn. 28.11
u 48man. 29.11
tir. 30.11
ons. 1.12
tor. 2.12
fre. 3.12
lør. 4.12
søn. 5.12
u 49man. 6.12
tir. 7.12
ons. 8.12nattcup 3 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærLN
tor. 9.12
fre. 10.12
lør. 11.12
søn. 12.12
u 50man. 13.12
tir. 14.12
ons. 15.12
tor. 16.12
fre. 17.12
lør. 18.12
søn. 19.12
u 51man. 20.12
tir. 21.12
ons. 22.12
tor. 23.12
fre. 24.12
lør. 25.12
søn. 26.12
u 52man. 27.12
tir. 28.12
ons. 29.12RomjulsdrømmenSkien OKVestfold og Telemark-
nærMN
tor. 30.12
fre. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærL

Annonser

IOF Eventor