Norsk Orientering

Terminliste

87 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 65 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 53fre. 1.1
lør. 2.1
søn. 3.1
u 1man. 4.1
tir. 5.1Urb-O #4 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 6.1
tor. 7.1Nattsprintkøppen 4 Haugesund FolkebibliotekHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
7.1*
fre. 8.1
lør. 9.1VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærM
8.1*
søn. 10.1
u 2man. 11.1
tir. 12.1
ons. 13.1
tor. 14.1
fre. 15.1
lør. 16.1
søn. 17.1
u 3man. 18.1
tir. 19.1Urb-O #5 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 20.1nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland-
nærLN
Vinterjukola 13Porsgrunn OLVestfold og Telemark5
nærLN
19.1
tor. 21.1Nattsprintkøppen 5 RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
SN
21.1*
fre. 22.1
lør. 23.1
søn. 24.1
u 4man. 25.1
tir. 26.1vintercup 4 FanaFana ILHordaland-
treningLN
ons. 27.1Vinter-Jukola #14Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærLN
NattløpSandnes IL (Rogaland)Rogaland1
nærMN
26.1*
tor. 28.1
fre. 29.1
lør. 30.1
søn. 31.1
u 5man. 1.2
tir. 2.2Urb-O #6 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 3.2
tor. 4.2
fre. 5.2
lør. 6.2
søn. 7.2
u 6man. 8.2
tir. 9.2
ons. 10.2NattløpGanddal ILRogaland-
nærLN
9.2
tor. 11.2
fre. 12.2
lør. 13.2
søn. 14.2
u 7man. 15.2
tir. 16.2Urb-O #7 vinteren 2020-2021Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.2nattcup 5 BergenGneist, ILHordaland-
nærLN
tor. 18.2
fre. 19.2
lør. 20.2VinterkarusellStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærL
søn. 21.2
u 8man. 22.2
tir. 23.2vintercup 5 FanaFana ILHordaland-
treningLN
ons. 24.2
tor. 25.2
fre. 26.2
lør. 27.2Vinterkarusell MelsheiSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
nærM
26.2
søn. 28.2
u 9man. 1.3
tir. 2.3
ons. 3.3Vinterjukola 18Porsgrunn OLVestfold og Telemark2
nærLN
2.3
tor. 4.3
fre. 5.3
lør. 6.3
søn. 7.3
u 10man. 8.3
tir. 9.3
ons. 10.3NattløpStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærMN
Vinter-Jukola #19Sandefjord OKVestfold og Telemark1
nærLN
9.3
tor. 11.3
fre. 12.3
lør. 13.3
søn. 14.3
u 11man. 15.3
tir. 16.3Urb-O #8Varegg FleridrettHordaland-
nærSN
ons. 17.3
tor. 18.3
fre. 19.3
lør. 20.3VinterkarusellGanddal ILRogaland-
nærL
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland-
kretsL
u 12man. 22.3
tir. 23.3vintercup 6 FanaFana ILHordaland-
treningLK
ons. 24.3Vinterjukola 21Porsgrunn OLVestfold og Telemark1
nærLK
23.3
tor. 25.3
fre. 26.3
lør. 27.3
søn. 28.3
u 13man. 29.3
tir. 30.3
ons. 31.3
tor. 1.4
fre. 2.4
lør. 3.4
søn. 4.4
u 14man. 5.4
tir. 6.4
ons. 7.4
tor. 8.4
fre. 9.4Bergen Sprint Camp 2021, trainingVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
lør. 10.4Bergen Sprint Camp 2021, sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
EM testløp sprint, knock-out sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021, finalsVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
EM testløp sprint, individual sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
u 15man. 12.4
tir. 13.4
ons. 14.4Østfoldsprinten løp 2Indre Østfold OKØstfold-
nærS
tor. 15.4
fre. 16.4
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 16man. 19.4
tir. 20.4
ons. 21.4
tor. 22.4Sprintcup 3Melhus ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 23.4
lør. 24.4Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 25.4Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
u 17man. 26.4
tir. 27.4
ons. 28.4
tor. 29.4SprintcupByåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 30.4
lør. 1.5
søn. 2.5
u 18man. 3.5
tir. 4.5
ons. 5.5
tor. 6.5
fre. 7.5
lør. 8.5
søn. 9.5
u 19man. 10.5
tir. 11.5UngdomsserienSarpsborg OLØstfold-
nærM
ons. 12.5
tor. 13.5
fre. 14.5
lør. 15.5KM Mellom (HOK-ranking 3/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
søn. 16.5
u 20man. 17.5
tir. 18.5
ons. 19.5
tor. 20.5
fre. 21.5
lør. 22.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 23.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
u 21man. 24.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
tir. 25.5
ons. 26.5Østfoldsprinten løp 4OK MossØstfold-
nærS
tor. 27.5
fre. 28.5Unionsmatchen 2021 treningGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
treningL
lør. 29.5Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
Våronnløpet 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjM
søn. 30.5KM Lang (HOK-ranking 4/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjSL
u 22man. 31.5
tir. 1.6
ons. 2.6
tor. 3.6UngdomsløpMelhus ILSør-Trøndelag-
nærL
fre. 4.6Sprintløp i Hjelmeland sentrum,Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
Jubileumsløp 75 årNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6HOK-ranking 5/2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
u 23man. 7.6
tir. 8.6
ons. 9.6
tor. 10.6Ungdomsløp STOK SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 11.6
lør. 12.6Hamla Grand Prix (HOK-ranking 6/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
søn. 13.6KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
u 24man. 14.6
tir. 15.6
ons. 16.6
tor. 17.6
fre. 18.6Veteranløpet 2021Vegårshei ILAgder O-krets-
treningM
lør. 19.6
søn. 20.6
u 25man. 21.6
tir. 22.6
ons. 23.6
tor. 24.6
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 26.6Norsk O-Festival mellomKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 27.6Norsk O-Festival langKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 26man. 28.6
tir. 29.6Midnattsolgaloppen, dag 1Bjerkvik IFTroms-
intM
ons. 30.6Midnattsolgaloppen, dag 2Bjerkvik IFTroms-
intL
tor. 1.7
fre. 2.7Midnattsolgaloppen, dag 3Bjerkvik IFTroms-
intL
lør. 3.7Midnattsolgaloppen, dag 4Bjerkvik IFTroms-
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 4.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
u 27man. 5.7
tir. 6.7
ons. 7.7
tor. 8.7
fre. 9.7
lør. 10.7
søn. 11.7
u 28man. 12.7
tir. 13.7
ons. 14.7
tor. 15.7
fre. 16.7
lør. 17.7
søn. 18.7
u 29man. 19.7
tir. 20.7
ons. 21.7
tor. 22.7
fre. 23.7
lør. 24.7
søn. 25.7
u 30man. 26.7
tir. 27.7
ons. 28.7
tor. 29.7
fre. 30.7
lør. 31.7
søn. 1.8
u 31man. 2.8
tir. 3.8
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 6.8
lør. 7.8
søn. 8.8
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8
tor. 12.8
fre. 13.8
lør. 14.8
søn. 15.8
u 33man. 16.8
tir. 17.8
ons. 18.8
tor. 19.8
fre. 20.8
lør. 21.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
u 34man. 23.8
tir. 24.8
ons. 25.8AAOK Nærløpskarusellen løp 10 SprintFroland ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 26.8
fre. 27.8
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 29.8
u 35man. 30.8
tir. 31.8
ons. 1.9
tor. 2.9
fre. 3.9VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjS
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjL
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - stafettSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjM
u 36man. 6.9
tir. 7.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
ons. 8.9
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
lør. 11.9NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
søn. 12.9NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
u 37man. 13.9
tir. 14.9
ons. 15.9
tor. 16.9
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9NC mellomdistanse + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
u 38man. 20.9
tir. 21.9
ons. 22.9
tor. 23.9
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
lør. 25.9Norgescup Koll og AOOK TrimtexcupfinaleIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
Ungdomsserien løp 6OK MossØstfold-
nærM
søn. 26.9Norgescup og Gromløpet AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
u 39man. 27.9
tir. 28.9
ons. 29.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærL
tor. 30.9
fre. 1.10
lør. 2.10
søn. 3.10
u 40man. 4.10
tir. 5.10
ons. 6.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
tor. 7.10
fre. 8.10
lør. 9.10
søn. 10.10Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
u 41man. 11.10
tir. 12.10
ons. 13.10
tor. 14.10
fre. 15.10
lør. 16.10
søn. 17.10
u 42man. 18.10
tir. 19.10
ons. 20.10
tor. 21.10
fre. 22.10
lør. 23.10
søn. 24.10
u 43man. 25.10
tir. 26.10
ons. 27.10
tor. 28.10
fre. 29.10
lør. 30.10
søn. 31.10
u 44man. 1.11
tir. 2.11
ons. 3.11
tor. 4.11
fre. 5.11
lør. 6.11
søn. 7.11
u 45man. 8.11
tir. 9.11
ons. 10.11
tor. 11.11
fre. 12.11
lør. 13.11
søn. 14.11
u 46man. 15.11
tir. 16.11
ons. 17.11
tor. 18.11
fre. 19.11
lør. 20.11
søn. 21.11
u 47man. 22.11
tir. 23.11
ons. 24.11
tor. 25.11
fre. 26.11
lør. 27.11
søn. 28.11
u 48man. 29.11
tir. 30.11
ons. 1.12
tor. 2.12
fre. 3.12
lør. 4.12
søn. 5.12
u 49man. 6.12
tir. 7.12
ons. 8.12
tor. 9.12
fre. 10.12
lør. 11.12
søn. 12.12
u 50man. 13.12
tir. 14.12
ons. 15.12
tor. 16.12
fre. 17.12
lør. 18.12
søn. 19.12
u 51man. 20.12
tir. 21.12
ons. 22.12
tor. 23.12
fre. 24.12
lør. 25.12
søn. 26.12
u 52man. 27.12
tir. 28.12
ons. 29.12
tor. 30.12
fre. 31.12Nyttårsløpet, OK MossOK MossØstfold-
nærL

Annonser

IOF Eventor