Norsk Orientering

Terminliste

146 arrangement treff mellom 01.01.2021 og 31.12.2021 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 53fre. 1.1
lør. 2.1
søn. 3.1
u 1man. 4.1
tir. 5.1
ons. 6.1
tor. 7.1
fre. 8.1
lør. 9.1
søn. 10.1
u 2man. 11.1
tir. 12.1
ons. 13.1
tor. 14.1
fre. 15.1
lør. 16.1
søn. 17.1
u 3man. 18.1
tir. 19.1
ons. 20.1
tor. 21.1
fre. 22.1
lør. 23.1
søn. 24.1
u 4man. 25.1
tir. 26.1
ons. 27.1
tor. 28.1
fre. 29.1
lør. 30.1
søn. 31.1
u 5man. 1.2
tir. 2.2
ons. 3.2
tor. 4.2
fre. 5.2
lør. 6.2
søn. 7.2
u 6man. 8.2
tir. 9.2
ons. 10.2
tor. 11.2
fre. 12.2
lør. 13.2
søn. 14.2
u 7man. 15.2
tir. 16.2
ons. 17.2
tor. 18.2
fre. 19.2
lør. 20.2
søn. 21.2
u 8man. 22.2
tir. 23.2
ons. 24.2
tor. 25.2
fre. 26.2
lør. 27.2
søn. 28.2
u 9man. 1.3
tir. 2.3
ons. 3.3
tor. 4.3
fre. 5.3
lør. 6.3
søn. 7.3
u 10man. 8.3
tir. 9.3
ons. 10.3
tor. 11.3
fre. 12.3
lør. 13.3
søn. 14.3
u 11man. 15.3
tir. 16.3
ons. 17.3
tor. 18.3
fre. 19.3
lør. 20.3
søn. 21.3HOK-ranking 1/2021Askøy OLHordaland-
kretsL
u 12man. 22.3
tir. 23.3
ons. 24.3
tor. 25.3
fre. 26.3
lør. 27.3
søn. 28.3
u 13man. 29.3
tir. 30.3
ons. 31.3
tor. 1.4
fre. 2.4
lør. 3.4
søn. 4.4
u 14man. 5.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
tir. 6.4
ons. 7.4Østfoldsprinten løp 1Halden SKØstfold-
nasjS
tor. 8.4TA- sprint 1Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 9.4NattsvermerenFredrikstad SKØstfold-
nasjLN
Bergen Sprint Camp 2021, trainingVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
Bergen Sprint Camp 2021, individual sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
lør. 10.4Bergen Sprint Camp 2021, sprintVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold-
nasjM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark-
kretsM
EM testløp sprint, knock-out sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
søn. 11.4Bergen Sprint Camp 2021, finalsVaregg FleridrettHordaland-
nasjS
EM testløp sprint, individual sprintVaregg FleridrettHordaland-
intS
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsM
u 15man. 12.4
tir. 13.4
ons. 14.4
tor. 15.4TA-sprintStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
mestS
fre. 16.4
lør. 17.4Solrenningen MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
Solrenningen Norgescup/WRE MellomdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjM
søn. 18.4Kristtornløp (HOK-ranking 2/2021)Stord OrienteringHordaland-
kretsL
Solrenningen LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
Solrenningen Norgescup/WRE LangdistanseSarpsborg OLØstfold-
nasjL
u 16man. 19.4
tir. 20.4
ons. 21.4
tor. 22.4T-A-sprint 3Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 23.4KM nattVarteig OLØstfold-
nasjLN
lør. 24.4KM sprintVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsS
KM sprintSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsS
KM sprintstafettVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsSS
LørdagskjappenOK MossØstfold-
nasjM
Sørløpene - MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 25.4Mellomdistanse-SogndalSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene - FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
u 17man. 26.4
tir. 27.4
ons. 28.4
tor. 29.4TA-sprint Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 30.4
lør. 1.5Sprintstafett, KM VeTeLarvik OKVestfold og Telemark-
kretsSS
søn. 2.5BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
u 18man. 3.5
tir. 4.5
ons. 5.5Sunnfjordorienteringa 2021Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
tor. 6.5TA-sprint 5OK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim Sprintcup 5 - finaleOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 7.5NM sprintHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
lør. 8.5NM knockout sprint Heming OrienteringAkershus og Oslo-
mestS
Vårløpet 2021Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 9.5NM sprint stafettHeming OrienteringAkershus og Oslo-
mestSS
O-Challenge 2021Sandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
u 19man. 10.5
tir. 11.5
ons. 12.5
tor. 13.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
Freidigstafetten (KM stafett)FreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
nasjSM
fre. 14.5
lør. 15.5Hjalmarløpet, KM-mellomSkien OKVestfold og Telemark-
kretsM
IvarOløpetTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsM
KM Mellom (HOK-ranking 3/2021)Varegg FleridrettHordaland-
kretsM
Verdal 2-dagers, dag 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 16.5Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Skien City Race, KM-sprintSkien OKVestfold og Telemark-
kretsS
u 20man. 17.5
tir. 18.5
ons. 19.5
tor. 20.5
fre. 21.5
lør. 22.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 23.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
u 21man. 24.5LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 25.5
ons. 26.5
tor. 27.5Ungdomsløp STOKOL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsL
fre. 28.5
lør. 29.5Prøve-NMPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Unionsmatchen 2021 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjL
Våronnløpet 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjM
Trondheim Opem, dag 1Wing OKSør-Trøndelag-
kretsL
søn. 30.5Trondheim Opem, dag 2Wing OKSør-Trøndelag-
kretsL
KM Lang (HOK-ranking 4/2021)Fana ILHordaland-
kretsL
Unionsmatchen 2021 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nasjSL
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
u 22man. 31.5
tir. 1.6
ons. 2.6
tor. 3.6
fre. 4.6
lør. 5.615 StafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSM
FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Jubileumsløp 75 årNotodden OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 6.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
Jubileumsløp 60 årBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Knut Valstads MinneløpOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Tradisjonsbærern og KM-LangByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 23man. 7.6
tir. 8.6
ons. 9.6KM SprintTrøsken ILØstfold-
kretsS
tor. 10.6
fre. 11.6
lør. 12.6Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsL
Hamla Grand Prix (HOK-ranking 5/2021)Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM Mellom (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
søn. 13.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Klubb KM ØstfoldFredrikstad SKØstfold-
kretsSM
KM sprint - OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSL
Nydalten med (KM Mellomdistanse)Nydalens SKAkershus og Oslo-
kretsM
u 24man. 14.6
tir. 15.6
ons. 16.6
tor. 17.6
fre. 18.6
lør. 19.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 20.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
u 25man. 21.6
tir. 22.6
ons. 23.6Bøyadalen Førde IL
Sogndal IL
Sogn og Fjordane-
kretsM
tor. 24.6
fre. 25.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 26.6Norsk O-Festival mellomKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 27.6Norsk O-Festival langKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 26man. 28.6
tir. 29.6Midnattsolgaloppen, dag 1Bjerkvik IFTroms-
intM
ons. 30.6Midnattsolgaloppen, dag 2Bjerkvik IFTroms-
intL
tor. 1.7
fre. 2.7Midnattsolgaloppen, dag 3Bjerkvik IFTroms-
intL
Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.7Midnattsolgaloppen, dag 4Bjerkvik IFTroms-
intM
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 4.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 27man. 5.7
tir. 6.7
ons. 7.7
tor. 8.7
fre. 9.7
lør. 10.7
søn. 11.7
u 28man. 12.7
tir. 13.7
ons. 14.7
tor. 15.7
fre. 16.7
lør. 17.7
søn. 18.7
u 29man. 19.7
tir. 20.7
ons. 21.7
tor. 22.7
fre. 23.7
lør. 24.7
søn. 25.7
u 30man. 26.7
tir. 27.7
ons. 28.7
tor. 29.7
fre. 30.7
lør. 31.7
søn. 1.8
u 31man. 2.8
tir. 3.8
ons. 4.8Hovedløpet sprintFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
tor. 5.8Hovedløpet langFrol ILNord-Trøndelag-
mestL
fre. 6.8
lør. 7.8
søn. 8.8
u 32man. 9.8
tir. 10.8
ons. 11.8
tor. 12.8
fre. 13.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 14.8FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsM
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
søn. 15.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
KM-langVarteig OLØstfold-
nasjL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
u 33man. 16.8
tir. 17.8
ons. 18.8
tor. 19.8
fre. 20.8
lør. 21.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 22.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
KM langdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
u 34man. 23.8
tir. 24.8
ons. 25.8
tor. 26.8
fre. 27.8
lør. 28.8Høydepunktet KM lang og Trimtex-cupØstmarka OKAkershus og Oslo-
kretsL
KM langHamar OKInnlandet-
kretsL
KM Lang Buskerud - RingeriksløpetRingerike OLBuskerud-
kretsL
KM mellom / Namsos OK 30års jubileumNamsos OKNord-Trøndelag-
kretsM
KM mellomdistanseIndre Østfold OKØstfold-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
KM Helg, dag 1Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
M
KM Langdistanse Vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsL
søn. 29.8KM Helg, dag 2Førde ILSogn og Fjordane-
krets
F
L
KM stafettÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
KM stafett Buskerud Ringerike OLBuskerud-
kretsSM
KM stafett vestfold og TelemarkBotne SK
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark-
kretsSL
u 35man. 30.8
tir. 31.8
ons. 1.9
tor. 2.9
fre. 3.9Tour de Trondheim og UngdomsløpNTNUISør-Trøndelag-
mestS
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjS
lør. 4.9Kampen om Skagerrak - individueltSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjL
Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestM
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjL
søn. 5.9Kampen om Skagerrak - stafettSandefjord OKVestfold og Telemark-
nasjSS
Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
mestL
VeteranmesterskapHalden SKØstfold-
nasjM
u 36man. 6.9
tir. 7.9
ons. 8.9
tor. 9.9NM langPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestL
fre. 10.9NM mellom kvalifiseringPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
lør. 11.9Follo 2-dagers (Nordre Follo)Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
NM mellom finalerPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestM
søn. 12.9Follo 2-dagers jaktstartMåren OKAkershus og Oslo-
kretsL
NM stafettPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
mestSL
Snertingdalsløpet 2021Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
kretsM
u 37man. 13.9
tir. 14.9
ons. 15.9
tor. 16.9
fre. 17.9NC sprintByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 18.9NC mellomdistanse jr + O-idolByåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
NC mellom + jaktstart senior, dag 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjM
søn. 19.9NC mellom + jaktstart senior, dag 2Byåsen ILSør-Trøndelag-
nasjL
NM junior stafettByåsen ILSør-Trøndelag-
mestSL
Sprintløp MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
u 38man. 20.9
tir. 21.9Huldersprinten - KM NattFet OLAkershus og Oslo-
kretsMN
ons. 22.9
tor. 23.9
fre. 24.9NM nattLillomarka OLAkershus og Oslo-
mestLN
lør. 25.9FurugampenHamar OKInnlandet-
kretsM
Norgescup Koll og AOOK TrimtexcupfinaleIL KollAkershus og Oslo-
nasjS
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 26.9Norgescup og Gromløpet AOOK Trimtex cup finaleLillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjM
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
u 39man. 27.9
tir. 28.9
ons. 29.9
tor. 30.9
fre. 1.10Hu og Hei, SnuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestM
lør. 2.10Hu og Hei, GampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
mestU
søn. 3.10HOK-rankingfinale 2021Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
u 40man. 4.10
tir. 5.10
ons. 6.10
tor. 7.10
fre. 8.10
lør. 9.10
søn. 10.10
u 41man. 11.10
tir. 12.10
ons. 13.10
tor. 14.10
fre. 15.10
lør. 16.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 17.10
u 42man. 18.10
tir. 19.10
ons. 20.10
tor. 21.10
fre. 22.10
lør. 23.10
søn. 24.10
u 43man. 25.10
tir. 26.10
ons. 27.10
tor. 28.10
fre. 29.10
lør. 30.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 31.10
u 44man. 1.11
tir. 2.11
ons. 3.11
tor. 4.11
fre. 5.11
lør. 6.11
søn. 7.11
u 45man. 8.11
tir. 9.11
ons. 10.11
tor. 11.11
fre. 12.11
lør. 13.11
søn. 14.11
u 46man. 15.11
tir. 16.11
ons. 17.11
tor. 18.11
fre. 19.11
lør. 20.11
søn. 21.11
u 47man. 22.11
tir. 23.11
ons. 24.11
tor. 25.11
fre. 26.11
lør. 27.11
søn. 28.11
u 48man. 29.11
tir. 30.11
ons. 1.12
tor. 2.12
fre. 3.12
lør. 4.12
søn. 5.12
u 49man. 6.12
tir. 7.12
ons. 8.12
tor. 9.12
fre. 10.12
lør. 11.12
søn. 12.12
u 50man. 13.12
tir. 14.12
ons. 15.12
tor. 16.12
fre. 17.12
lør. 18.12
søn. 19.12
u 51man. 20.12
tir. 21.12
ons. 22.12
tor. 23.12
fre. 24.12
lør. 25.12
søn. 26.12
u 52man. 27.12
tir. 28.12
ons. 29.12
tor. 30.12
fre. 31.12

Annonser

IOF Eventor