Norsk Orientering

Terminliste

23 arrangement treff mellom 01.10.2020 og 31.10.2020 med følgende utvalg: Akershus og Oslo, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 3 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 40tor. 1.10
fre. 2.10
lør. 3.10OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo155
nærMResultat
søn. 4.10Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo116
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 41man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo65
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 6.10Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo26
nær
F
MNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 7.10Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo0
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo206
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 8.10
fre. 9.10BIP-trening 9. oktober (maksimalt 20 utøvere)Fossum IFAkershus og Oslo18
treningS
lør. 10.10Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo339
nær
F
UVis ruter i LiveloxResultat
Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør - Etteranm åpne klasserLillomarka OLAkershus og Oslo58
nær
F
M
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo231
kretsLNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 14.10Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo31
nærMNResultat
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10
fre. 16.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo212
nærUNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 17.10OSI/GeoForm Rankingløp 15IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo101
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 18.10
u 43man. 19.10Skumringskampen finaleAsker SkiklubbAkershus og Oslo65
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 20.10Nordmarka 1-2-3 - løp 8IL KollAkershus og Oslo58
nærMKVis ruter i LiveloxResultat
ons. 21.10Svarte Natta 3Måren OKAkershus og Oslo21
treningMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10GeoForm/OSI Rankingløp nr 16IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo172
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap - Heming OrienteringHeming OrienteringAkershus og Oslo82
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 25.102-milaAsker SkiklubbAkershus og Oslo128
nærU
22.10
Vis ruter i LiveloxStarttider
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10Svarte Natta 4Måren OKAkershus og Oslo1
treningMN
27.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10Grankvistløpet Østmarka OKAkershus og Oslo13
nærL
30.10
GeoForm/OSI Rankingløp nr. 17IL GeoForm
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo15
nærU
28.10

Annonser

IOF Eventor