Norsk Orientering

Terminliste

151 arrangement treff mellom 13.09.2020 og 15.10.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
søn. 13.9Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal51
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cupModum OLBuskerud156
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag137
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms14
nærLVis ruter i Livelox
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark107
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland64
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9Le Tour de Glåmdal finaleGrue ILInnlandet43
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9Trimtex-cup FinaleNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo138
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 13.9EtterløpetNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo122
nærLVis ruter i LiveloxResultat
man. 14.9Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo120
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
man. 14.9Skumringskampen, Løp 1Røyken OLBuskerud49
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 15.9SprintCup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland24
nærS
tir. 15.9Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark163
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo21
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Ungdomscup og klubbkamp BakkebøEgersund OKRogaland139
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Nordmarka 1-2-3 - løp 6IL KollAkershus og Oslo91
nærMResultat
tir. 15.9Sprint 1 - Maskinisten- TrollskogenBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo64
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets86
nær
F
MResultat
ons. 16.9O-karusellen Vågan 4. Løp, KongsmarkaKabelvåg O-lagNordland19
nærSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets59
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
ons. 16.9Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane31
nærSResultat
ons. 16.9Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo19
nærM
ons. 16.9VestMjøsa-cup 7OL Toten-TrollInnlandet60
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 16.9Raumarkarusellen løp 6Gjerdrum OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo36
nærMResultat
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo200
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 17.9STOK ungdomsløp 5OL TrollelgSør-Trøndelag133
kretsMResultat
tor. 17.9Klubbmesterskap Distanse og Råtassløp #3Indre Østfold OKØstfold28
nærMVis ruter i Livelox
tor. 17.9Torsdagsløp nr.15, SnauskallenLillehammer OKInnlandet30
nærLVis ruter i LiveloxResultat
tor. 17.9Ringerikskarusellen 8Fossekallen ILBuskerud37
nærMResultat
tor. 17.9Asker ABC nr. 5 / KlubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo89
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tor. 17.9Grenlandskarusellen 14Porsgrunn OLVestfold og Telemark67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 18.9Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland300
nasjS
lør. 19.9HemsedalsløpHemsedal ILBuskerud67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intT
lør. 19.9publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland0
nærM
lør. 19.9Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland253
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag)Fana ILHordaland104
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo74
nærMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold117
nærLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo81
nærLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9Finn Skedsmos minneløp 2020Hadeland OLInnlandet106
nærUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 19.9Klubbmesterskap / O-jakt Sørreisa OLTroms5
nær
F
MVis ruter i Livelox
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms12
kretsLN
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intP
søn. 20.9publikumsløp NM FanaFana ILHordaland0
nærL
søn. 20.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland35
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland80
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark127
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.9Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold131
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.9Kondisjonstrøkken 2020Grue ILInnlandet33
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.9Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets76
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 20.9Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud35
nærMResultat
søn. 20.9Rankingløp Sprint - Stavanger ØstStavanger OrienteringsklubbRogaland66
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
man. 21.9Klubbranking 4 VannbassengeneEgersund OKRogaland42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
man. 21.9Pre-o karusell konkurranse 2 (inkludert klubbmesterskap)Nydalens SKAkershus og Oslo72
Pre
nærP
man. 21.9KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo53
nærLVis ruter i LiveloxResultat
man. 21.9Tour Of Lillomarka høst 2020 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo110
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
man. 21.9NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland26
nærMResultat
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 22.9Pokalkamp 3 Bergen - SkagemarkenGneist, ILHordaland192
nærLVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark168
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.9Nordmarka 1-2-3 - løp 7IL KollAkershus og Oslo105
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.9KOK Pizza Cup Finale og KM sprintKristiansand OKAgder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.9Sprint 2 - Løpsmarka (flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland24
nærSVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.9Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark33
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 22.9SturlanattaSturla, IFBuskerud78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15 - StafettHisøy OKAgder O-krets18
nærSSResultat
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15 - IndividueltHisøy OKAgder O-krets39
nærSResultat
ons. 23.9Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane32
nærSResultat
ons. 23.9Østfoldsprinten 1 høstFredrikstad SKØstfold80
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo203
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 24.9Råtassløp #4Indre Østfold OKØstfold30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tor. 24.9Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet31
nærMResultat
tor. 24.9Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark40
nærSResultat
tor. 24.9Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud41
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland251
mestSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 25.9NattløpHarstad OLTroms16
nær
F
LNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.9NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland232
mestSVis ruter i LiveloxStarttider
lør. 26.9Harstad langHarstad OLTroms26
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.9BlodsmakenAlta OLFinnmark23
nærUVis ruter i Livelox
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud75
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.9OSI/Geoform Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo33
nærMVis ruter i Livelox
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet170
kretsMResultat
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark148
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet40
kretsSMResultat
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet34
kretsMResultat
søn. 27.9NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland54
mestSSVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo77
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo47
nærLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark181
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9Vesterålsmesterskapet - fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms4
nærL
søn. 27.9Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal117
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
man. 28.9Klubbmesterskap GrudaskogenGanddal ILRogaland82
nærM
man. 28.9NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
tir. 29.9Bedriftsløp 24 HeimdalSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 29.9sprintcup 3 BergenIL GularHordaland0
nærS
28.9*
tir. 29.9Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark101
nærS
29.9*
tir. 29.9Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
M
29.9*
tir. 29.9Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark20
nærM
28.9
Vis ruter i Livelox
tir. 29.9Nattløp HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland7
nærMN
28.9*
ons. 30.9O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
29.9
ons. 30.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag107
nærMN
29.9
Vis ruter i Livelox
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo186
nærMN
27.9
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
tor. 1.10SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland14
nærM
1.10*
tor. 1.10Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark24
nærL
29.9
tor. 1.10Treningsløp/ sesongavslutning VikesåEgersund OKRogaland30
nærM
1.10*
fre. 2.10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet39
kretsMN
29.9
fre. 2.10 - lør. 3.10Hu & HeiNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo29
Pre
nasjP
28.9
lør. 3.10O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag31
kretsU
30.9*
Vis ruter i Livelox
lør. 3.10OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoFormAkershus og Oslo15
nærM
3.10*
lør. 3.10KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane8
kretsMN
1.10
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo27
Pre
nasjL
28.9
søn. 4.10Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo11
nærM
3.10*
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
kretsL
3.10
man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo20
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattløp VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
MN
5.10
ons. 7.10Pre-o karusell konkurranse 3Fet OLAkershus og Oslo-
Pre
nærP
ons. 7.10Nattløp IngebergVang OLInnlandet3
nærLN
5.10
ons. 7.10NATTJAKTA #2 - KONGSVINGERBrandval/Kongsvinger OKInnlandet2
nærMN
4.10
ons. 7.10Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ons. 7.10ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
ons. 7.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo231
nærMN
4.10*
tor. 8.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark4
nærS
6.10
fre. 9.10KM nattKristiansand OKAgder O-krets-
kretsMN
fre. 9.10KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag7
kretsMN
4.10
lør. 10.10Pre-o-helg på HedmarkenLøten o-lagInnlandet24
Pre
nasjP
5.10
lør. 10.10Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo29
nær
F
U
8.10
lør. 10.10Pre-o-helg på Hedmarken - nattRingsaker OKInnlandet12
Pre
nærPN
5.10
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
søn. 11.10Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark0
nærL
søn. 11.10Pre-o-helg på HedmarkenRingsaker OKInnlandet24
Pre
nasjL
5.10
man. 12.10Skumringskampen, Løp 4Røyken OLBuskerud11
nærMN
11.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo100
nasjLN
10.10
tir. 13.10Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
12.10
tir. 13.10Nattugla 2Ringerike OLBuskerud-
nærMN
12.10
tir. 13.10Nattløp SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
12.10*
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
ons. 14.10O-karusellen Vågan 6. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
ons. 14.10Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo-
nærMN
ons. 14.10JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag8
nærMN
11.10
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark0
nærS
13.10
tor. 15.10Toten nattcup 1OL Toten-TrollInnlandet1
nærMN
15.10*

Annonser

IOF Eventor