Norsk Orientering

Terminliste

149 arrangement treff mellom 13.09.2020 og 15.10.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 29 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 37søn. 13.9Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal51
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cupModum OLBuskerud156
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag137
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms14
nærLVis ruter i Livelox
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark107
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland64
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Le Tour de Glåmdal finaleGrue ILInnlandet43
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Trimtex-cup FinaleNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo138
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
EtterløpetNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo122
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 38man. 14.9Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo120
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Skumringskampen, Løp 1Røyken OLBuskerud49
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
SprintCup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland24
nærS
Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark163
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo21
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomscup og klubbkamp BakkebøEgersund OKRogaland139
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - løp 6IL KollAkershus og Oslo91
nærMResultat
Sprint 1 - Maskinisten- TrollskogenBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo64
nærMVis ruter i LiveloxResultat
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets86
nær
F
MResultat
O-karusellen Vågan 4. Løp, KongsmarkaKabelvåg O-lagNordland19
nærSVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets59
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane31
nærSResultat
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo19
nærM
VestMjøsa-cup 7OL Toten-TrollInnlandet60
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen løp 6Gjerdrum OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo36
nærMResultat
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo200
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 17.9STOK ungdomsløp 5OL TrollelgSør-Trøndelag133
kretsMResultat
Klubbmesterskap Distanse og Råtassløp #3Indre Østfold OKØstfold28
nærMVis ruter i Livelox
Torsdagsløp nr.15, SnauskallenLillehammer OKInnlandet30
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Ringerikskarusellen 8Fossekallen ILBuskerud37
nærMResultat
Asker ABC nr. 5 / KlubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo89
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 14Porsgrunn OLVestfold og Telemark67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 18.9Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland300
nasjS
lør. 19.9HemsedalsløpHemsedal ILBuskerud67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intP
Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intT
publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland0
nærM
Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland253
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 1Fana ILHordaland52
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo74
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold117
nærLVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo81
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Finn Skedsmos minneløp 2020Hadeland OLInnlandet106
nærUVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap / O-jakt Sørreisa OLTroms5
nær
F
MVis ruter i Livelox
KM NattStorsteinnes ILTroms12
kretsLN
søn. 20.9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 2Fana ILHordaland52
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet0
Pre
intP
publikumsløp NM FanaFana ILHordaland0
nærL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland35
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
NM junior stafettFana ILHordaland80
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark127
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold131
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Kondisjonstrøkken 2020Grue ILInnlandet33
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets76
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud35
nærMResultat
Rankingløp Sprint - Stavanger ØstStavanger OrienteringsklubbRogaland66
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
u 39man. 21.9Klubbranking 4 VannbassengeneEgersund OKRogaland42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Pre-o karusell konkurranse 2 (inkludert klubbmesterskap)Nydalens SKAkershus og Oslo72
Pre
nærP
KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo53
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Tour Of Lillomarka høst 2020 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo110
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland26
nærMResultat
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
Pokalkamp 3 Bergen - SkagemarkenGneist, ILHordaland192
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark168
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - løp 7IL KollAkershus og Oslo105
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KOK Pizza Cup Finale og KM sprintKristiansand OKAgder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprint 2 - Løpsmarka (flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland24
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark33
nærMVis ruter i LiveloxResultat
SturlanattaSturla, IFBuskerud78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15 - StafettHisøy OKAgder O-krets18
nærSSResultat
Aust-Agder-karusellen løp 15 - IndividueltHisøy OKAgder O-krets39
nærSResultat
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane32
nærSResultat
Østfoldsprinten 1 høstFredrikstad SKØstfold80
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo203
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 24.9Råtassløp #4Indre Østfold OKØstfold17
nærM
23.9
Vis ruter i Livelox
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet22
nærM
24.9*
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark37
nærS
22.9
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud29
nærM
23.9
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland248
mestS
21.9
Starttider
NattløpHarstad OLTroms14
nær
F
LN
24.9*
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud62
kretsU
25.9*
NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland231
mestS
21.9
Starttider
Harstad langHarstad OLTroms17
nær
F
L
24.9*
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo45
nærL
25.9*
BlodsmakenAlta OLFinnmark21
nærU
25.9*
Vis ruter i Livelox
OSI/Geoform Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo11
nærM
25.9
Furugampen 2020Hamar OKInnlandet164
kretsM
24.9*
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark142
kretsL
24.9
Vis ruter i Livelox
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark165
kretsL
25.9
O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag36
kretsU
23.9*
Vis ruter i Livelox
RingrevenRingsaker OKInnlandet39
kretsSM
25.9
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet29
kretsM
25.9
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland54
mestSS
21.9
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo16
nærM
26.9*
Vesterålsmesterskapet - fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms4
nærL
27.9*
Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal91
nasjL
26.9*
Vis ruter i Livelox
u 40man. 28.9Klubbmesterskap GrudaskogenGanddal ILRogaland39
nærM
27.9
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
tir. 29.9Bedriftsløp 24 HeimdalSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 3 BergenIL GularHordaland0
nærS
28.9*
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark51
nærS
29.9*
Klubbmesterskap i NM-løypeneHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
29.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark3
nærM
28.9
Nattløp HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
28.9*
ons. 30.9O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
29.9
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag31
nærMN
27.9
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo159
nærMN
27.9*
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland8
nærM
1.10*
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark8
nærL
29.9
Treningsløp/ sesongavslutning VikesåEgersund OKRogaland14
nærM
1.10*
fre. 2.10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet27
kretsMN
29.9
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
Lillomarka PreOLillomarka OLAkershus og Oslo22
Pre
nasjP
28.9
OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoFormAkershus og Oslo4
nærM
3.10*
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane8
kretsMN
1.10
søn. 4.10O-treffenNedre Romerike Handicapidrettslag
Østmarka OK
Akershus og Oslo19
Pre
nasjL
28.9
Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærM
3.10*
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
kretsL
3.10
u 41man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo15
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
5.10*
Nattløp VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
5.10*
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo3
nær
F
MN
5.10
ons. 7.10Pre-o karusell konkurranse 3Fet OLAkershus og Oslo-
Pre
nærP
Nattløp IngebergVang OLInnlandet1
nærLN
5.10
Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo224
nærMN
4.10*
tor. 8.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark3
nærS
6.10
fre. 9.10KM nattKristiansand OKAgder O-krets-
kretsMN
KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag6
kretsMN
4.10
lør. 10.10Pre-o-helg på HedmarkenLøten o-lagInnlandet22
Pre
nasjP
5.10
Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
Pre-o-helg på Hedmarken - nattRingsaker OKInnlandet11
Pre
nærPN
5.10
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark0
nærL
Pre-o-helg på HedmarkenRingsaker OKInnlandet23
Pre
nasjL
5.10
u 42man. 12.10Skumringskampen, Løp 4Røyken OLBuskerud10
nærMN
11.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo69
nasjLN
10.10
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
12.10
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud-
nærMN
12.10
Nattløp SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
12.10*
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
O-karusellen Vågan 6. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo-
nærMN
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag4
nærMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærS

Annonser

IOF Eventor