Norsk Orientering

Terminliste

141 arrangement treff mellom 13.09.2020 og 15.10.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 37søn. 13.9Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal51
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cupModum OLBuskerud156
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag137
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms14
nærLVis ruter i Livelox
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark107
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland64
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Le Tour de Glåmdal finaleGrue ILInnlandet43
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Trimtex-cup FinaleNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo138
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
EtterløpetNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo122
nærLVis ruter i LiveloxResultat
u 38man. 14.9Tour Of Lillomarka høst 2020 - Løp 4Lillomarka OLAkershus og Oslo120
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Skumringskampen, Løp 1Røyken OLBuskerud49
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
SprintCup 2 BergenVaregg FleridrettHordaland24
nærS
Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark163
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo21
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomscup og klubbkamp BakkebøEgersund OKRogaland139
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - løp 6IL KollAkershus og Oslo91
nærMResultat
Sprint 1 - Maskinisten- TrollskogenBodø og Omegn IF OrienteringNordland37
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo64
nærMVis ruter i LiveloxResultat
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
L
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets86
nær
F
MResultat
O-karusellen Vågan 4. Løp, KongsmarkaKabelvåg O-lagNordland19
nærSVis ruter i LiveloxResultat
SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets59
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
Førde IL Nærløp Sunde SkuleFørde ILSogn og Fjordane31
nærSResultat
Postplukkmesterskap Lillomarka OLLillomarka OLAkershus og Oslo19
nærM
VestMjøsa-cup 7OL Toten-TrollInnlandet60
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Raumarkarusellen løp 6Gjerdrum OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo36
nærMResultat
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo200
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 17.9STOK ungdomsløp 5OL TrollelgSør-Trøndelag133
kretsMResultat
Klubbmesterskap Distanse og Råtassløp #3Indre Østfold OKØstfold28
nærMVis ruter i Livelox
Torsdagsløp nr.15, SnauskallenLillehammer OKInnlandet30
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Ringerikskarusellen 8Fossekallen ILBuskerud37
nærMResultat
Asker ABC nr. 5 / KlubbmesterskapAsker SkiklubbAkershus og Oslo89
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Grenlandskarusellen 14Porsgrunn OLVestfold og Telemark67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 18.9Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland300
nasjS
lør. 19.9HemsedalsløpHemsedal ILBuskerud67
nærLVis ruter i LiveloxResultat
publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland0
nærM
Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland253
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 1Fana ILHordaland52
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo74
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold117
nærLVis ruter i LiveloxResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 11IL GeoFormAkershus og Oslo81
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Finn Skedsmos minneløp 2020Hadeland OLInnlandet106
nærUVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap / O-jakt Sørreisa OLTroms5
nær
F
MVis ruter i Livelox
KM NattStorsteinnes ILTroms12
kretsLN
søn. 20.9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 2Fana ILHordaland52
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
publikumsløp NM FanaFana ILHordaland0
nærL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland35
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
NM junior stafettFana ILHordaland80
mestSLVis ruter i LiveloxResultat
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark127
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold131
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Kondisjonstrøkken 2020Grue ILInnlandet33
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets76
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
Klubbmesterskap Fossekallen ILFossekallen ILBuskerud35
nærMResultat
Rankingløp Sprint - Stavanger ØstStavanger OrienteringsklubbRogaland66
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
u 39man. 21.9Klubbranking 4 VannbassengeneEgersund OKRogaland42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KlubbmesterskapNittedal OLAkershus og Oslo53
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Tour Of Lillomarka høst 2020 - FinaleLillomarka OLAkershus og Oslo110
nær
F
MVis ruter i LiveloxResultat
NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland26
nærMResultat
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
Pokalkamp 3 Bergen - SkagemarkenGneist, ILHordaland192
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark168
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - løp 7IL KollAkershus og Oslo105
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KOK Pizza Cup Finale og KM sprintKristiansand OKAgder O-krets124
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprint 2 - Løpsmarka (flyttet)Bodø og Omegn IF OrienteringNordland24
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark33
nærMVis ruter i LiveloxResultat
SturlanattaSturla, IFBuskerud78
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15 - StafettHisøy OKAgder O-krets18
nærSSResultat
Aust-Agder-karusellen løp 15 - IndividueltHisøy OKAgder O-krets39
nærSResultat
Førde IL Nærløp Slåtten SkuleFørde ILSogn og Fjordane32
nærSResultat
Østfoldsprinten 1 høstFredrikstad SKØstfold80
kretsSVis ruter i LiveloxResultat
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo203
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 24.9Råtassløp #4Indre Østfold OKØstfold30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Torsdagsløp nr. 16Lillehammer OKInnlandet31
nærMResultat
Pollicup 1OK SkeidiVestfold og Telemark40
nærSResultat
Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud41
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland251
mestSVis ruter i LiveloxResultat
NattløpHarstad OLTroms16
nær
F
LNVis ruter i LiveloxResultat
lør. 26.9NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland232
mestSVis ruter i LiveloxStarttider
Harstad langHarstad OLTroms26
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
BlodsmakenAlta OLFinnmark23
nærUVis ruter i Livelox
Over SkauenEiker OLBuskerud75
kretsUVis ruter i LiveloxResultat
OSI/Geoform Rankingløp 12Oslostudentenes IKAkershus og Oslo33
nærMVis ruter i Livelox
Furugampen 2020Hamar OKInnlandet170
kretsMResultat
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark148
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet40
kretsSMResultat
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet34
kretsMResultat
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland54
mestSSVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo77
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo47
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark181
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Vesterålsmesterskapet - fellesstart - TrollfjordløpetStokmarknes OLTroms4
nærL
Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal117
nasjLVis ruter i LiveloxResultat
u 40man. 28.9Klubbmesterskap GrudaskogenGanddal ILRogaland82
nærM
NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland0
nærM
tir. 29.9Bedriftsløp 24 HeimdalSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 3 BergenIL GularHordaland0
nærS
28.9*
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark102
nærS
29.9*
Klubbmesterskap i NM-løypene. Oppmøte på RådhusplassenHaugesund IL OrienteringRogaland9
nær
F
M
29.9*
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark20
nærM
28.9
Vis ruter i Livelox
Nattløp HopenBodø og Omegn IF OrienteringNordland8
nærMN
28.9*
ons. 30.9O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
29.9
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag107
nærMN
29.9
Vis ruter i Livelox
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo186
nærMN
27.9
tor. 1.10Worldcup finale, Italia - 1.-6.oktIOF-
intL
SO-Cup løp 10Stavanger OrienteringsklubbRogaland14
nærM
1.10*
Pollicup 2OK SkeidiVestfold og Telemark24
nærL
29.9
Treningsløp/ sesongavslutning VikesåEgersund OKRogaland30
nærM
1.10*
fre. 2.10KM NattInnlandet
OL Toten-Troll
Innlandet41
kretsMN
29.9
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
O-karusell 6, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag31
kretsU
30.9*
Vis ruter i Livelox
OSI/GeoForm Rankingløp 13 - SognsvannIL GeoFormAkershus og Oslo15
nærM
3.10*
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane8
kretsMN
1.10
søn. 4.10Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo11
nærM
3.10*
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane10
kretsL
3.10
u 41man. 5.10Skumringskampen løp nr. 3Asker SkiklubbAkershus og Oslo20
nærMN
5.10*
tir. 6.10Nattugla 1Ringerike OLBuskerud-
nærMN
5.10*
Nattløp VatnliaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
5.10*
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo5
nær
F
MN
5.10
ons. 7.10Nattløp IngebergVang OLInnlandet3
nærLN
5.10
NATTJAKTA #2 - KONGSVINGERBrandval/Kongsvinger OKInnlandet2
nærMN
4.10
Raumarkarusellen løp 8 - NattløpEidsvoll OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærMN
ByåsennattaByåsen ILSør-Trøndelag-
nærMN
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo231
nærMN
4.10*
tor. 8.10Pollicup 3OK SkeidiVestfold og Telemark4
nærS
6.10
fre. 9.10KM nattKristiansand OKAgder O-krets-
kretsMN
KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag7
kretsMN
4.10
lør. 10.10Gromløpet - Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo29
nær
F
U
8.10
søn. 11.10KM sprint ØstfoldOK MossØstfold-
kretsS
Marum-milaSandefjord OKVestfold og Telemark0
nærL
u 42man. 12.10Skumringskampen, Løp 4Røyken OLBuskerud11
nærMN
11.10
tir. 13.10KM natt AOOKOppsal OrienteringAkershus og Oslo100
nasjLN
10.10
Hjalmarkarusellen løp 3Skien OKVestfold og Telemark0
nærM
12.10
Nattugla 2Ringerike OLBuskerud-
nærMN
12.10
Nattløp SkihyttaBodø og Omegn IF OrienteringNordland1
nærMN
12.10*
ons. 14.10nattcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærLN
O-karusellen Vågan 6. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Raumarkarusellen løp 9 - NattløpRaumar Orientering
Ullensaker OL
Akershus og Oslo-
nærMN
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag8
nærMN
11.10
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo0
nærMN
tor. 15.10Pollicup finaleOK SkeidiVestfold og Telemark0
nærS
13.10
Toten nattcup 1OL Toten-TrollInnlandet1
nærMN
15.10*

Annonser

IOF Eventor