*** Instance-specific ***

Terminliste

111 arrangement treff mellom 01.09.2020 og 30.09.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
tir. 1.9Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 1.9sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
tir. 1.9Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 1.9Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
tir. 1.9Vestfold Høstcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærM
tir. 1.9Nordmarka 1-2-3 - løp 9IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 1.910. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
31.8*
tir. 1.9Saltenkarusell 14 - NordvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
tir. 1.9NK7 Hagland - MellomdistanseHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
31.8*
tir. 1.9Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
31.8
ons. 2.9O-karusell 6Verdal OKNord-Trøndelag-
treningM
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 3.9Ringerikskarusell 9Ringerike OLBuskerud-
treningL
tor. 3.9Grenlandskarusellen 12OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
fre. 4.9 - søn. 6.9MTBO in The NorthIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intSK
31.7
fre. 4.9 - søn. 6.9Tour de TrondheimNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
lør. 5.9KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSM
lør. 5.9Lofoten OKabelvåg O-lagNordland-
nærM
lør. 5.9Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
lør. 5.9Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 6.9Mellomdistanse, VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
søn. 6.9Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
man. 7.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland-
nærM
tir. 8.9Bedriftsløp 19 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 8.9pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
tir. 8.9Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 8.9Nordmarka 1-2-3 - løp 10IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 8.9Ungdomscup/Klubbkamp - KvernevikStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
tir. 8.9NK8Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærM
7.9*
tir. 8.9Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
7.9
ons. 9.9Bygdakamp 6Verdal OKNord-Trøndelag-
treningS
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 9.9Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
tor. 10.9Grenlandskarusellen løp 13Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
lør. 12.9 - søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cupMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
lør. 12.9 - søn. 13.9O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
lør. 12.9RondslitetRond OLInnlandet0
treningL
10.9
søn. 13.9KM Langdistanse, MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 13.9Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsM
søn. 13.9NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
søn. 13.9Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 13.9Vesterålen 2-dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 15.9sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
tir. 15.9Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 15.9Sprint 1 - Maskinisten- TrollskogenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærS
tir. 15.9NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
14.9*
tir. 15.9Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
14.9
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9Treningsløp nattVerdal OKNord-Trøndelag-
treningMN
ons. 16.9Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 16.9O-karusellen Vågan 4. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærL
7.9*
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9Bedriftsløp 21 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
lør. 19.9Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
lør. 19.9Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
lør. 19.9Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
lør. 19.9publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
lør. 19.9Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
17.9
lør. 19.9Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
nærL
lør. 19.9 - søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndagFana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
søn. 20.9Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
søn. 20.9publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
søn. 20.9SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
søn. 20.9Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
søn. 20.9Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
18.9
søn. 20.9Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
17.9
søn. 20.9Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 20.9HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
man. 21.9NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
tir. 22.9pokalkampfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærL
tir. 22.9Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 22.9Hjalmarkarusellen løp 1Skien OKVestfold og Telemark-
treningM
tir. 22.9Sprint 2 - Aspåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærS
tir. 22.9Østmarka Open 13Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
21.9
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland12
mestS
16.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
lør. 26.9NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland12
mestS
16.9
lør. 26.9Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
lør. 26.9Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
søn. 27.9Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
søn. 27.9O-karusell 7, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
søn. 27.9RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
søn. 27.9Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
søn. 27.9NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
16.9
søn. 27.9Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
man. 28.9NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
tir. 29.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
tir. 29.9Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 29.9Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 30.9O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
ons. 30.9Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN

Annonser

IOF Eventor