Norsk Orientering

Terminliste

116 arrangement treff mellom 01.09.2020 og 30.09.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 36tir. 1.9Numedalsserien - Veggli skoleRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
sprintcup 3 BergenBergens TFHordaland-
nærS
Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
Vestfold Høstcup 3Botne SKVestfold og Telemark-
nærM
Nordmarka 1-2-3 - løp 9IL KollAkershus og Oslo-
nærM
10. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
31.8*
Saltenkarusell 14 - NordvikaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
Rekrutt og råtassløp Fossum IFAkershus og Oslo-
nærM
NK7 Hagland - MellomdistanseHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
M
31.8*
Østmarka Open 10Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
31.8
ons. 2.9Aust-Agder-karusellen løp 12Froland ILAgder O-krets-
nær
F
M
Dølakarusell - SkårslåhaugenTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 3.9T-A-sprint finaleVerdal OKNord-Trøndelag0
kretsS
1.9
Grenlandskarusellen 12OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 4.9MTBO in The North, evening SprintIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intSK
31.7
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud68
nasjS
26.8*
lør. 5.9MTBO in The North, long DistanceIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intL
31.7
Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
Lofoten OKabelvåg O-lagNordland-
nærM
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
Nammo-cup 5 - finaleInnlandet
Løten o-lag
Innlandet-
nærL
24.8
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud69
nasjL
26.8*
søn. 6.9MTBO in The North, middle DistanceIL BUL-TromsøTroms0
Sy
intM
31.7
Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
Mellomdistanse, VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud75
nasjM
26.8*
u 37man. 7.9NordhordlandskarusellenHordvik ILHordaland-
nærM
tir. 8.9Bedriftsløp 19 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
pokalkamp 6 BergenTIF VikingHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 4Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
Nordmarka 1-2-3 - løp 10IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ungdomscup/Klubbkamp - KvernevikStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærM
NK8Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærM
7.9*
Østmarka Open 11Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
7.9
ons. 9.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 13IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
M
Dølakarusell - LomsetraTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag36
mestL
31.8
Grenlandskarusellen løp 13Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag17
mestM
31.8
lør. 12.9HøstløpSandefjord OKVestfold og Telemark-
nærL
NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag20
mestM
31.8
Vesterålen 2-dagersStokmarknes OLTroms-
nærM
Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
O-troll leirTrøsken ILØstfold-
nærL
KM Langdistanse, MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjL
Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsM
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag0
mestSL
31.8
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
Vesterålen 2-dagersSortland OL - OrienteringTroms-
nærL
u 38man. 14.9
tir. 15.9Bedriftsløp 20 TillerSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
sprintcup 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 5Andebu ILVestfold og Telemark-
nærM
Ungdomscup og klubbkamp Lagård/BakkebøEgersund OKRogaland-
nærM
Sprint 1 - Maskinisten- TrollskogenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærS
NK9 Nærløpskarusellen - Lang - Sveio golfbaneHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
L
14.9*
Østmarka Open 12Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
14.9
ons. 16.9SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 14IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
O-karusellen Vågan 4. Løp, TeisthauganKabelvåg O-lagNordland-
nærL
7.9*
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16IL Gular
Norges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland7
nasjS
13.9
lør. 19.9Bedriftsløp 21 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
HemsedalsløpHemsedal ILBuskerud0
nærL
11.9
KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
Nordisk landskamp, PreO 1Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
Nordisk landskamp, TempOLøten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intT
Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland12
nasjM
10.9
publikumsløp NC og O-Idol FanaFana ILHordaland-
nærM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
17.9
Ungdomsserien løp 5Indre Østfold OKØstfold-
nærL
Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 1Fana ILHordaland1
nasjM
10.9
søn. 20.9Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag), dag 2Fana ILHordaland1
nasjL
10.9
NM junior stafettFana ILHordaland0
mestSL
10.9
Nordisk landskamp, PreO 2Løten o-lag
Ringsaker OK
Innlandet-
Pre
intP
publikumsløp NM FanaFana ILHordaland-
nærL
SaltendiltenBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
kretsU
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
18.9
Tunevannet RundtSarpsborg OLØstfold-
nærL
17.9
Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo-
nærM
HøstgampenHedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
u 39man. 21.9NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 22.9Bedriftsløp 22 NilsbyenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærMN
pokalkampfinale BergenGneist, ILHordaland-
nærL
Vestfold Høstcup 6Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærS
Sprint 2 - Aspåsen skoleBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærS
Østmarka Open 13Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
21.9
SturlanattaSturla, IFBuskerud-
nærMN
22.9*
ons. 23.9Aust-Agder-karusellen løp 15Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
S
Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 24.9
fre. 25.9NattløpHarstad OLTroms-
nærLN
NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland25
mestS
16.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
KraftløpetEidsvoll OLAkershus og Oslo-
nærL
NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland25
mestS
16.9
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
JaktprøvenFreidigSør-Trøndelag-
nærL
O-karusell 7, åpent kretsløp ultralangVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsU
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
16.9
Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
u 40man. 28.9NordhordlandskarusellenKnarvik ILHordaland-
nærM
tir. 29.9sprintcupfinale BergenIL GularHordaland-
nærS
Vestfold Høstcup 7Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
Hjalmarkarusellen løp 2Skien OKVestfold og Telemark-
nærM
Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
O-karusellen Vågan 5. Løp, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærMN
Gimse by NightMelhus ILSør-Trøndelag-
nærMN
27.9*
Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN

Annonser

IOF Eventor