Norsk Orientering

Terminliste

72 arrangement treff mellom 01.08.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 55 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
fre. 31.7 - ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo69
nasjL
1.5
lør. 1.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestS
30.6
lør. 1.8Morgenfrisk i Follo #6Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 2.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo61
mestL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
tir. 11.88. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
10.8*
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
lør. 15.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
lør. 15.8Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 16.8NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
søn. 16.8Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
søn. 16.8Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 18.8Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
tir. 18.84. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
tir. 18.8Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
ons. 19.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 19.8Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
tor. 20.8Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 22.8KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
søn. 23.8KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
søn. 23.8MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 25.8pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
nærL
tir. 25.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærS
tir. 25.8Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
24.8
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 29.8NM PreOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
søn. 30.8KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
søn. 30.8KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM

Annonser

IOF Eventor