Norsk Orientering

Terminliste

71 arrangement treff mellom 01.08.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 54 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo55
mestS
30.6
Morgenfrisk i Follo #6Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo55
mestL
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo62
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF-
intL
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
8. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
10.8*
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
4. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
Østmarka Open 7Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF-
intL
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
M
Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
tor. 20.8Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
kretsL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærS
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
24.8
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
NM PreO, dag 1Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
NM PreO, dag 2Lardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8

Annonser

IOF Eventor