Norsk Orientering

Terminliste

104 arrangement treff mellom 01.08.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo369
nasjL
16.7
Morgenfrisk 2-dagers, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo7
nærL
31.7*
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo375
mestL
16.7
Morgenfrisk i Follo #6Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo4
nærM
31.7*
Vis ruter i Livelox
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo369
nasjL
16.7
Morgenfrisk 2-dagers, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo7
nærL
31.7*
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo380
mestS
16.7
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo369
nasjL
16.7
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo369
nasjL
16.7
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKAgder O-krets0
nærM
3.8*
Saltenkarusell 10 - SkjerstadBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
ons. 5.8Sommertrening Hajern, dag 1Botne SKVestfold og Telemark-
nærL
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
Birkenes sommersprint cup 6Birkenes ILAgder O-krets0
nærS
4.8
tor. 6.8
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo7
nasjS
3.8
Publikumsløp Sprint Nydalens SKAkershus og Oslo5
nærS
6.8
Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo4
nasjS
3.8
lør. 8.8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
nasjM
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo-
nasjS
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag-
nærL
u 33man. 10.8
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
8. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
10.8*
KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKAgder O-krets0
nærM
10.8*
Numedalsserien - Nore - Borgegrend - (merka fra Fv 40)Rollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets-
nær
F
M
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag5
kretsS
11.8
fre. 14.8
lør. 15.8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud70
mestU
3.8
Ungdoms UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
3.8
Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
Norgescup MellomdistanseLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud55
nasjM
3.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærS
4. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
Nordmarka 1-2-3 - løp 7IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
Varteig o-lagVarteig OLØstfold-
nær
F
L
"Finn fram"-dag, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærM
Vestmjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet-
nærM
18.8*
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms17
nasjS
7.8
Rekrutten - med O-troll-leirAgder O-krets
IL Imås
Agder O-krets3
nærM
19.8*
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag5
kretsL
17.8
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms19
nasjL
7.8
Ringeriksløpet KM MellomRingerike OLBuskerud-
kretsM
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet5
kretsM
20.8*
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark0
kretsL
18.8
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland20
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet-
kretsS
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag6
kretsS
17.8*
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark-
kretsSM
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
NNM StafettSørreisa OLTroms1
nasjSM
7.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo9
nasjM
18.8
Dølakarusell - Gamle BreistulvegenTormod SkilagInnlandet-
nærM
u 35man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9)Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
pokalkamp 5 BergenAskøy OLHordaland-
nærL
Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærS
Le Tour de Glåmdal 5Lunderseter ILInnlandet0
nærM
24.8*
Numedalsserien - Veggli - Elehovd - Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 13 -BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland-
nærL
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
M
24.8
ons. 26.8Nammo-cup 4Hamar OK
Innlandet
Vang OL
Innlandet-
nærS
17.8
Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets-
nær
F
L
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag-
nærM
Grenlandskarusellen løp 10Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
Km-langFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag-
kretsM
21.8
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo7
kretsL
25.8
Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjM
NM PreO, nM pre-oLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjP
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8NM PreO, nM tempoLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjT
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag-
kretsM
22.8
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
u 36man. 31.8

Annonser

IOF Eventor