Norsk Orientering

Terminliste

143 arrangement treff mellom 29.07.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31ons. 29.7Test for sekretariatetSturla, IFBuskerud0
nærU
Birkenes sommersprint cup 5Birkenes ILAgder O-krets37
nærSResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langsIL GeoFormAkershus og Oslo120
nærLVis ruter i LiveloxResultat
SommertreningsløpIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets21
nærL
tor. 30.7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 31.7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
lør. 1.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Morgenfrisk 2-dagers, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo127
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo341
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #6Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo4
nærMVis ruter i Livelox
søn. 2.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Morgenfrisk 2-dagers, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo58
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo350
mestSVis ruter i LiveloxResultat
u 32man. 3.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Nærløp - Arboretet - Uke 32 sommerløyperSandnes IL (Rogaland)Rogaland20
nærMVis ruter i Livelox
tir. 4.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo24
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKAgder O-krets84
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Saltenkarusell 10 - SkjerstadBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
nærLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
Birkenes sommersprint cup 6Birkenes ILAgder O-krets40
nærSResultat
tor. 6.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Åpen sprintdag med landslaget, formiddagNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland20
nærS
Åpen sprintdag med landslaget, ettermiddagNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland19
nærS
fre. 7.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo97
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp Sprint Nydalens SKAkershus og Oslo50
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo79
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo415
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo111
nasjSResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag57
nærLResultat
u 33man. 10.8
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo30
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Nordmarka 1-2-3 - løp 1IL KollAkershus og Oslo118
nær
F
LVis ruter i LiveloxResultat
KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKAgder O-krets85
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Numedalsserien - Nore - Borgegrend - (merka fra Fv 40)Rollag og Veggli ILBuskerud14
nærMResultat
Saltenkarusell 11 Vågsbotn - NaurstadeidetTverlandet ILNordland34
nærLVis ruter i Livelox
Tour de GLåmdal/karusellEidskog OLInnlandet44
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets0
nær
F
M
OSI/Geoform rankingløp 6IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo156
nærMVis ruter i LiveloxResultat
STOK ungdomsløp MelhusMelhus ILSør-Trøndelag94
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagInnlandet0
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane20
nærMResultat
Raumarkarusellen løp 1Hurdal OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærS
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag59
kretsSStarttider
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud35
nærM
13.8*
Vis ruter i Livelox
Torsdagløp Ekstra - TomannsstafettLillehammer OKInnlandet13
nærSM
12.8
fre. 14.8VM-MimreløpIndre Østfold OKØstfold63
nærM
12.8
Vis ruter i Livelox
lør. 15.8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud375
mestU
13.8*
Ungdoms Ultralang - PÅMELDING VIA NM ULTRALANG fra 4. AugustLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
12.8
Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo13
nærM
14.8*
Vis ruter i Livelox
NØK-karusell-HaltdalenOK FjellSør-Trøndelag28
nærL
13.8*
søn. 16.8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag6
kretsSM
14.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag3
kretsM
14.8
Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyperLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud316
nasjM
14.8*
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark170
kretsL
14.8*
MyrtrampenVang OLInnlandet153
kretsL
15.8*
u 34man. 17.8
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark54
nærS
16.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
4. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
8. rankingløpStord OrienteringHordaland4
nærM
17.8*
Nordmarka 1-2-3 - løp 2IL KollAkershus og Oslo1
nærM
18.8*
Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo3
nærM
17.8
ons. 19.8OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoFormAkershus og Oslo0
nærM
19.8*
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets19
nær
F
S
18.8*
Varteig o-lagVarteig OLØstfold18
nær
F
L
16.8
"Finn fram"-dag, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærM
18.8*
Raumarkarusellen løp 2Gjerdrum OL
Raumar Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
Vestmjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet25
nærM
18.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets7
nær
F
M
18.8
tor. 20.8Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud2
nærM
19.8*
Klubbranking 1 VannbassengeneEgersund OKRogaland11
nærM
20.8*
Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag19
nærM
18.8
Klubbmesterskap Sprint Hamar OKHamar OKInnlandet1
nærS
19.8*
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLVestfold og Telemark18
nærM
19.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
Rekrutten - med O-troll-leirAgder O-krets
IL Imås
Agder O-krets4
nærM
19.8*
NNM SprintSørreisa OLTroms110
nasjS
14.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo91
kretsL
17.8*
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane27
kretsM
16.8*
KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
18
kretsS
19.8
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag40
kretsL
17.8
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud46
kretsM
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
NNM LangSørreisa OLTroms127
nasjL
14.8
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark58
kretsL
18.8
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet85
kretsM
20.8*
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland101
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane27
kretsL
16.8
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet56
kretsS
19.8
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag49
kretsS
17.8*
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark3
kretsM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
SørreisaløpetSørreisa OLTroms1
nærM
14.8
NNM StafettSørreisa OLTroms35
nasjSM
14.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo114
nasjM
18.8
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark5
kretsSM
18.8
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland87
kretsL
19.8
Dølakarusell - Gamle BreistulvegenTormod SkilagInnlandet-
nærM
Fjelløp "Vossagampen"Voss ILHordaland10
nærU
22.8*
u 35man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9)Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark15
nærS
23.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
pokalkamp 1 BergenAskøy OLHordaland28
nærL
24.8*
Le Tour de Glåmdal 5Lunderseter ILInnlandet7
nærM
24.8*
Numedalsserien - Veggli - Elehovd - Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 13 -BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland5
nærL
24.8*
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo1
nærM
24.8
ons. 26.8Nammo-cup 4Hamar OK
Innlandet
Vang OL
Innlandet28
nærS
17.8
Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets3
nær
F
L
25.8*
SørlandskarusellenBirkenes ILAgder O-krets6
nær
F
M
24.8*
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 27.8Klubbmesterskap for OTO og OK HortenOK Horten
OL Tønsberg og omegn
Vestfold og Telemark2
nærM
17.8
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
26.8*
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILInnlandet0
nærM
26.8
Grenlandskarusellen løp 10Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag12
nærM
25.8
fre. 28.8
lør. 29.8Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark7
kretsL
25.8
KM LangSarpsborg OLØstfold17
kretsL
25.8*
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet25
kretsL
25.8
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud45
kretsL
24.8
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 1530Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM SprintKirkenes IFFinnmark-
kretsS
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag65
kretsM
22.8
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo69
kretsL
25.8*
Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland27
nasjM
26.8*
NM PreO, nM pre-oLardal OLVestfold og Telemark4
Pre
nasjP
24.8*
KM langFrol ILNord-Trøndelag3
kretsL
24.8
Aurskog-Høland Karusellen - HimdalsløpetOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsSL
KM mellomNordreisa ILTroms0
kretsM
25.8*
søn. 30.8NM PreO, nM tempoLardal OLVestfold og Telemark4
Pre
nasjT
24.8*
KM Lang, Kart: Pinemyra Syd. 1. start kl 1000IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark-
kretsL
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag67
kretsM
22.8
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
KM stafettLillehammer OKInnlandet0
kretsSM
25.8*
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland21
nasjL
26.8
KM LangNordreisa ILTroms0
kretsL
25.8*
KM ultralang distanseKorgen ILNordland7
kretsU
25.8
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark0
nasjSS
24.8
u 36man. 31.8Klubbranking 2 Husabø Egersund OKRogaland6
nærM
31.8*

Annonser

IOF Eventor