Norsk Orientering

Terminliste

41 arrangement treff mellom 29.07.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7
lør. 1.8
søn. 2.8
u 32man. 3.8
tir. 4.8
ons. 5.8
tor. 6.8
fre. 7.8
lør. 8.8
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag16
kretsS
11.8
fre. 14.8
lør. 15.8
søn. 16.8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
12.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsM
12.8*
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark102
kretsL
10.8
MyrtrampenVang OLInnlandet76
kretsL
12.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo68
kretsL
17.8*
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane12
kretsM
10.8
KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
12
kretsS
20.8
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag26
kretsL
17.8
Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud31
kretsM
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark49
kretsL
18.8
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet70
kretsM
20.8*
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland79
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane12
kretsL
10.8
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet47
kretsS
19.8
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag37
kretsS
17.8*
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark2
kretsM
20.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark4
kretsSM
18.8
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland69
kretsL
19.8
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark7
kretsL
25.8
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet16
kretsL
25.8
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud24
kretsL
24.8
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 1530Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM SprintKirkenes IFFinnmark-
kretsS
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag44
kretsM
22.8
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo60
kretsL
25.8
Km-langFrol ILNord-Trøndelag2
kretsL
24.8
KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsSL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8KM Lang, Kart: Pinemyra Syd. 1. start kl 1000IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark-
kretsL
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag47
kretsM
22.8
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
KM stafettLillehammer OKInnlandet0
kretsSM
25.8*
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
u 36man. 31.8

Annonser

IOF Eventor