Norsk Orientering

Terminliste

143 arrangement treff mellom 29.07.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
ons. 29.7Test for sekretariatetSturla, IFBuskerud0
nærU
ons. 29.7Birkenes sommersprint cup 5Birkenes ILAgder O-krets37
nærSResultat
ons. 29.7OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langsIL GeoFormAkershus og Oslo120
nærLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 29.7SommertreningsløpIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets21
nærL
tor. 30.7 - søn. 9.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 31.7 - tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
lør. 1.8 - søn. 2.8Morgenfrisk 2-dagersMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo185
nærLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.8Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo341
mestLVis ruter i LiveloxResultat
lør. 1.8Morgenfrisk i Follo #6Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo4
nærMVis ruter i Livelox
søn. 2.8Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo350
mestSVis ruter i LiveloxResultat
man. 3.8Nærløp - Arboretet - Uke 32 sommerløyperSandnes IL (Rogaland)Rogaland20
nærMVis ruter i Livelox
tir. 4.8Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo24
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 4.8KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKAgder O-krets84
nærMVis ruter i LiveloxResultat
tir. 4.8Saltenkarusell 10 - SkjerstadBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
nærLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
ons. 5.8Birkenes sommersprint cup 6Birkenes ILAgder O-krets40
nærSResultat
tor. 6.8Åpen sprintdag med landslagetNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland22
nærS
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
fre. 7.8Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo97
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 7.8Publikumsløp Sprint Nydalens SKAkershus og Oslo50
nærSVis ruter i LiveloxResultat
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo79
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo415
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo102
nasjSResultat
søn. 9.8HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag57
nærLResultat
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
tir. 11.8Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
tir. 11.8Nordmarka 1-2-3 - løp 1IL KollAkershus og Oslo5
nær
F
L
10.8
tir. 11.8KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKAgder O-krets27
nærM
10.8*
tir. 11.8Numedalsserien - Nore - Borgegrend - (merka fra Fv 40)Rollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 11.8Saltenkarusell 11 Vågsbotn - NaurstadeidetTverlandet ILNordland8
nærL
10.8
tir. 11.8Tour de GLåmdal/karusellEidskog OLInnlandet17
nærM
10.8
Vis ruter i Livelox
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets0
nær
F
M
ons. 12.8OSI/Geoform rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
ons. 12.8STOK ungdomsløp MelhusMelhus ILSør-Trøndelag65
nærL
10.8
ons. 12.8Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagInnlandet-
nærM
ons. 12.8Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane2
nærM
12.8*
ons. 12.8Raumarkarusellen løp 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag16
kretsS
11.8
tor. 13.8Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud6
nærM
12.8*
tor. 13.8Torsdagløp Ekstra - TomannsstafettLillehammer OKInnlandet1
nærSM
12.8
fre. 14.8VM-MimreløpIndre Østfold OKØstfold49
nærM
12.8
lør. 15.8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud370
mestU
9.8
lør. 15.8Ungdoms Ultralang - PÅMELDING VIA NM ULTRALANG fra 4. AugustLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
12.8
lør. 15.8Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo14
nærM
14.8*
lør. 15.8NØK-karusellOK FjellSør-Trøndelag7
nærL
12.8
søn. 16.8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
12.8
søn. 16.8Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsM
12.8*
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark102
kretsL
10.8
søn. 16.8Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyperLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud285
nasjM
14.8*
søn. 16.8MyrtrampenVang OLInnlandet76
kretsL
12.8
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 18.8Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark28
nærS
16.8*
tir. 18.8Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 18.84. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
tir. 18.88. rankingløpStord OrienteringHordaland4
nærM
17.8*
tir. 18.8Nordmarka 1-2-3 - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
nærM
tir. 18.8Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 18.8Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
ons. 19.8OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoFormAkershus og Oslo0
nærM
19.8*
ons. 19.8Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets12
nær
F
S
18.8*
ons. 19.8Varteig o-lagVarteig OLØstfold15
nær
F
L
16.8
ons. 19.8"Finn fram"-dag, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærM
18.8*
ons. 19.8Vestmjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet6
nærM
18.8*
ons. 19.8SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets6
nær
F
M
18.8
tor. 20.8Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud1
nærM
19.8*
tor. 20.8Klubbranking 1 VannbassengeneEgersund OKRogaland6
nærM
20.8*
tor. 20.8Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag11
nærM
18.8
tor. 20.8Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLVestfold og Telemark13
nærM
19.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
fre. 21.8Rekrutten - med O-troll-leirAgder O-krets
IL Imås
Agder O-krets4
nærM
19.8*
fre. 21.8NNM SprintSørreisa OLTroms108
nasjS
14.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo68
kretsL
17.8*
lør. 22.8KM MellomIL VetenSogn og Fjordane12
kretsM
10.8
lør. 22.8KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
12
kretsS
20.8
lør. 22.8MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag26
kretsL
17.8
lør. 22.8Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
lør. 22.8Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud31
kretsM
17.8
lør. 22.8Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
lør. 22.8NNM LangSørreisa OLTroms123
nasjL
14.8
lør. 22.8KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark49
kretsL
18.8
lør. 22.8KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet71
kretsM
20.8*
lør. 22.8KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland79
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane12
kretsL
10.8
søn. 23.8KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet47
kretsS
19.8
søn. 23.8KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag37
kretsS
17.8*
søn. 23.8KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark2
kretsM
20.8
søn. 23.8Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
søn. 23.8Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
søn. 23.8SørreisaløpetSørreisa OLTroms1
nærM
14.8
søn. 23.8NNM StafettSørreisa OLTroms35
nasjSM
14.8
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo85
nasjM
18.8
søn. 23.8KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark4
kretsSM
18.8
søn. 23.8KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland69
kretsL
19.8
søn. 23.8Dølakarusell - Gamle BreistulvegenTormod SkilagInnlandet-
nærM
søn. 23.8Fjelløp "Vossagampen"Voss ILHordaland9
nærU
22.8*
man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
tir. 25.8Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9)Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
nærL
tir. 25.8Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark11
nærS
23.8*
tir. 25.8Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
tir. 25.8pokalkamp 1 BergenAskøy OLHordaland11
nærL
24.8*
tir. 25.8Le Tour de Glåmdal 5Lunderseter ILInnlandet4
nærM
24.8*
tir. 25.8Numedalsserien - Veggli - Elehovd - Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
tir. 25.8Saltenkarusell 13 -BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærL
24.8*
tir. 25.8Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
24.8
ons. 26.8Nammo-cup 4Hamar OK
Innlandet
Vang OL
Innlandet19
nærS
17.8
ons. 26.8Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets3
nær
F
L
25.8*
ons. 26.8SørlandskarusellenBirkenes ILAgder O-krets6
nær
F
M
24.8*
ons. 26.8Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 27.8Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
26.8*
tor. 27.8Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILInnlandet0
nærM
26.8
tor. 27.8Grenlandskarusellen løp 10Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
tor. 27.8STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag3
nærM
25.8
lør. 29.8Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark7
kretsL
25.8
lør. 29.8KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
lør. 29.8KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet16
kretsL
25.8
lør. 29.8KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
lør. 29.8KM langdistanseKonnerud ILBuskerud24
kretsL
24.8
lør. 29.8KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
lør. 29.8KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 1530Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
lør. 29.8KM SprintKirkenes IFFinnmark-
kretsS
lør. 29.8Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag44
kretsM
22.8
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo60
kretsL
25.8
lør. 29.8Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland10
nasjM
26.8*
lør. 29.8 - søn. 30.8NM PreOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjP
lør. 29.8Km-langFrol ILNord-Trøndelag2
kretsL
24.8
lør. 29.8Aurskog-Høland Karusellen - HimdalsløpetOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
lør. 29.8KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsSL
lør. 29.8KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8KM Lang, Kart: Pinemyra Syd. 1. start kl 1000IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark-
kretsL
søn. 30.8KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag47
kretsM
22.8
søn. 30.8KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
søn. 30.8KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
søn. 30.8KM stafettLillehammer OKInnlandet0
kretsSM
25.8*
søn. 30.8KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
søn. 30.8NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
søn. 30.8Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland10
nasjL
26.8
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
søn. 30.8KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark0
nasjSS
24.8
man. 31.8Klubbranking 2 Husabø Egersund OKRogaland6
nærM
31.8*

Annonser

IOF Eventor