Norsk Orientering

Terminliste

141 arrangement treff mellom 29.07.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31ons. 29.7Test for sekretariatetSturla, IFBuskerud0
nærU
Birkenes sommersprint cup 5Birkenes ILAgder O-krets37
nærSResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langsIL GeoFormAkershus og Oslo120
nærLVis ruter i LiveloxResultat
SommertreningsløpIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets21
nærL
tor. 30.7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 31.7SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
lør. 1.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Morgenfrisk 2-dagers, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo127
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo341
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #6Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo4
nærMVis ruter i Livelox
søn. 2.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Morgenfrisk 2-dagers, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo58
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo350
mestSVis ruter i LiveloxResultat
u 32man. 3.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Nærløp - Arboretet - Uke 32 sommerløyperSandnes IL (Rogaland)Rogaland20
nærMVis ruter i Livelox
tir. 4.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo24
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKAgder O-krets84
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Saltenkarusell 10 - SkjerstadBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
nærLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
Birkenes sommersprint cup 6Birkenes ILAgder O-krets40
nærSResultat
tor. 6.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Åpen sprintdag med landslaget, formiddagNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland20
nærS
Åpen sprintdag med landslaget, ettermiddagNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland19
nærS
fre. 7.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo97
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp Sprint Nydalens SKAkershus og Oslo50
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo79
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo415
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo111
nasjSResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag57
nærLResultat
u 33man. 10.8
tir. 11.8Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
Nordmarka 1-2-3 - løp 1IL KollAkershus og Oslo63
nær
F
L
11.8*
Vis ruter i Livelox
KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKAgder O-krets85
nærM
10.8*
Vis ruter i Livelox
Numedalsserien - Nore - Borgegrend - (merka fra Fv 40)Rollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 11 Vågsbotn - NaurstadeidetTverlandet ILNordland34
nærL
10.8
Tour de GLåmdal/karusellEidskog OLInnlandet35
nærM
10.8
Vis ruter i Livelox
ons. 12.8SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets0
nær
F
M
OSI/Geoform rankingløp 6IL GeoForm
Oslostudentenes IK
Akershus og Oslo23
nærM
12.8*
Vis ruter i Livelox
STOK ungdomsløp MelhusMelhus ILSør-Trøndelag94
nærL
10.8
Vis ruter i LiveloxStarttider
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagInnlandet-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane7
nærM
12.8*
Raumarkarusellen løp 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag44
kretsS
11.8
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud8
nærM
12.8*
Torsdagløp Ekstra - TomannsstafettLillehammer OKInnlandet6
nærSM
12.8
fre. 14.8VM-MimreløpIndre Østfold OKØstfold56
nærM
12.8
Vis ruter i Livelox
lør. 15.8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud372
mestU
13.8*
Ungdoms Ultralang - PÅMELDING VIA NM ULTRALANG fra 4. AugustLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
12.8
Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo14
nærM
14.8*
Vis ruter i Livelox
NØK-karusell-HaltdalenOK FjellSør-Trøndelag13
nærL
12.8
søn. 16.8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
12.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag3
kretsM
12.8*
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark150
kretsL
14.8*
Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyperLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud303
nasjM
14.8*
MyrtrampenVang OLInnlandet101
kretsL
12.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark36
nærS
16.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
4. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
8. rankingløpStord OrienteringHordaland4
nærM
17.8*
Nordmarka 1-2-3 - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo0
nærM
17.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoFormAkershus og Oslo0
nærM
19.8*
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets17
nær
F
S
18.8*
Varteig o-lagVarteig OLØstfold15
nær
F
L
16.8
"Finn fram"-dag, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærM
18.8*
Vestmjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nærM
18.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets6
nær
F
M
18.8
tor. 20.8Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud1
nærM
19.8*
Klubbranking 1 VannbassengeneEgersund OKRogaland8
nærM
20.8*
Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag14
nærM
18.8
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLVestfold og Telemark14
nærM
19.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
Rekrutten - med O-troll-leirAgder O-krets
IL Imås
Agder O-krets4
nærM
19.8*
NNM SprintSørreisa OLTroms109
nasjS
14.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo73
kretsL
17.8*
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane13
kretsM
19.8
KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
12
kretsS
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag33
kretsL
17.8
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud39
kretsM
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
NNM LangSørreisa OLTroms125
nasjL
14.8
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark53
kretsL
18.8
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet80
kretsM
20.8*
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland85
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane13
kretsL
20.8
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet53
kretsS
19.8
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag46
kretsS
17.8*
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark3
kretsM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
SørreisaløpetSørreisa OLTroms1
nærM
14.8
NNM StafettSørreisa OLTroms35
nasjSM
14.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo93
nasjM
18.8
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark5
kretsSM
18.8
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland72
kretsL
19.8
Dølakarusell - Gamle BreistulvegenTormod SkilagInnlandet-
nærM
Fjelløp "Vossagampen"Voss ILHordaland9
nærU
22.8*
u 35man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9)Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark12
nærS
23.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
pokalkamp 1 BergenAskøy OLHordaland13
nærL
24.8*
Le Tour de Glåmdal 5Lunderseter ILInnlandet4
nærM
24.8*
Numedalsserien - Veggli - Elehovd - Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 13 -BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærL
24.8*
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo0
nærM
24.8
ons. 26.8Nammo-cup 4Hamar OK
Innlandet
Vang OL
Innlandet24
nærS
17.8
Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets3
nær
F
L
25.8*
SørlandskarusellenBirkenes ILAgder O-krets6
nær
F
M
24.8*
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 27.8Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
26.8*
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILInnlandet0
nærM
26.8
Grenlandskarusellen løp 10Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag6
nærM
25.8
fre. 28.8
lør. 29.8Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark7
kretsL
25.8
KM LangSarpsborg OLØstfold7
kretsL
25.8*
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet21
kretsL
25.8
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud34
kretsL
24.8
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 1530Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM SprintKirkenes IFFinnmark-
kretsS
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag50
kretsM
22.8
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo62
kretsL
25.8
Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland20
nasjM
26.8*
KM langFrol ILNord-Trøndelag3
kretsL
24.8
Aurskog-Høland Karusellen - HimdalsløpetOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsSL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8KM Lang, Kart: Pinemyra Syd. 1. start kl 1000IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark-
kretsL
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag53
kretsM
22.8
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
KM stafettLillehammer OKInnlandet0
kretsSM
25.8*
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland17
nasjL
26.8
KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM ultralang distanseKorgen ILNordland5
kretsU
25.8
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark0
nasjSS
24.8
u 36man. 31.8Klubbranking 2 Husabø Egersund OKRogaland6
nærM
31.8*

Annonser

IOF Eventor