Norsk Orientering

Terminliste

179 arrangement treff mellom 29.07.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31ons. 29.7TreningSkien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
HL camp Gupu, race 1Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
treningLVis ruter i Livelox
Test for sekretariatetSturla, IFBuskerud0
nærU
Skjærgårdscup 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
treningLVis ruter i Livelox
Birkenes sommersprint cup 5Birkenes ILAgder O-krets37
nærSResultat
OSI/GeoForm Rankingløp 5 - Maridalsalpene på langsIL GeoFormAkershus og Oslo120
nærLVis ruter i LiveloxResultat
SommertreningsløpIK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets21
nærL
MOT.TV sprinttreningPorsgrunn OLVestfold og Telemark46
treningSVis ruter i LiveloxResultat
Sommertrening 4 HedmarkenVang OLInnlandet56
treningL
tor. 30.7TreningSkien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
fre. 31.7TreningSkien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
lør. 1.8TreningSkien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Morgenfrisk 2-dagers, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo127
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo341
mestLVis ruter i LiveloxResultat
Morgenfrisk i Follo #6Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo4
nærMVis ruter i Livelox
søn. 2.8TreningSkien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Morgenfrisk 2-dagers, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo58
nærLVis ruter i LiveloxResultat
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo350
mestSVis ruter i LiveloxResultat
Trening uke 32Skien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
u 32man. 3.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Trening uke 32Skien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
Nærløp - Arboretet - Uke 32 sommerløyperSandnes IL (Rogaland)Rogaland20
nærMVis ruter i Livelox
tir. 4.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Trening uke 32Skien OKVestfold og Telemark-
treningLVis ruter i Livelox
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo24
nærMVis ruter i LiveloxResultat
KOK Sommercup, løp 7Kristiansand OKAgder O-krets84
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Saltenkarusell 10 - SkjerstadBodø og Omegn IF OrienteringNordland22
nærLVis ruter i LiveloxResultat
ons. 5.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
TreningsløpVerdal OKNord-Trøndelag-
treningLVis ruter i Livelox
Veivalgstrening HajernBotne SKVestfold og Telemark64
treningLVis ruter i LiveloxResultat
Kompasstrening HajernBotne SKVestfold og Telemark47
treningM
Linje-O HajernBotne SKVestfold og Telemark17
treningM
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
Birkenes sommersprint cup 6Birkenes ILAgder O-krets40
nærSResultat
Sommerløp StølsvigaHisøy OKAgder O-krets44
treningMResultat
tor. 6.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Åpen sprintdag med landslaget, formiddagNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland20
nærS
Åpen sprintdag med landslaget, ettermiddagNorges Orienteringsforbund
Varegg Fleridrett
Hordaland19
nærS
O-karusell 5 / MotionsorienteringenEidskog OLInnlandet52
treningLVis ruter i LiveloxResultat
fre. 7.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo97
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Publikumsløp Sprint Nydalens SKAkershus og Oslo50
nærSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo79
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo415
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8SvabergsprintenFredrikstad SK
Nydalens SK
Østfold
Akershus og Oslo
42
nærMVis ruter i LiveloxResultat
Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo102
nasjSResultat
HølondløpetIL LeikSør-Trøndelag57
nærLResultat
u 33man. 10.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
Ukas løype uke 33 - Frolfjellet skisenterFrol ILNord-Trøndelag-
treningLVis ruter i Livelox
TreningsløpHadeland OLInnlandet13
treningL
9.8*
Vis ruter i Livelox
tir. 11.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
Bedriftsløp 15Melhus ILSør-Trøndelag-
nærM
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærMVis ruter i Livelox
Nordmarka 1-2-3 - løp 1IL KollAkershus og Oslo5
nær
F
L
10.8
KOK Sommercup, løp 8Kristiansand OKAgder O-krets27
nærM
10.8*
Numedalsserien - Nore - Borgegrend - (merka fra Fv 40)Rollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 11 Vågsbotn - NaurstadeidetTverlandet ILNordland8
nærL
10.8
Tour de GLåmdal/karusellEidskog OLInnlandet17
nærM
10.8
Vis ruter i Livelox
ons. 12.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
O-karusell 3, KlubbmesterskapVerdal OKNord-Trøndelag0
treningSL
O-karusell 3/klubbmesterskapVerdal OKNord-Trøndelag-
treningL
SørlandskarusellenOddersjaa SSKAgder O-krets0
nær
F
M
OSI/Geoform rankingløp 6Oslostudentenes IKAkershus og Oslo-
nærM
STOK ungdomsløp MelhusMelhus ILSør-Trøndelag65
nærL
10.8
Dølakarusell - StrussbergTormod SkilagInnlandet-
nærM
Førde IL Nærløp Langeland SkisenterFørde ILSogn og Fjordane2
nærM
12.8*
Raumarkarusellen løp 1Raumar OrienteringAkershus og Oslo-
nærS
tor. 13.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag16
kretsS
11.8
TreningsløpNotodden OLVestfold og Telemark-
treningM
O-cup 8 - Ekrehagen skoleIL BUL-TromsøTroms-
treningL
Ringerikskarusell 3Ringerike OLBuskerud6
nærM
12.8*
Torsdagløp Ekstra - TomannsstafettLillehammer OKInnlandet1
nærSM
12.8
Klubbkarusell Løp 6Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
treningSVis ruter i Livelox
fre. 14.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
VM-MimreløpIndre Østfold OKØstfold49
nærM
12.8
lør. 15.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
O-trolleir for Vestfold og TelemarkSandefjord OKVestfold og Telemark-
treningL
NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud370
mestU
9.8
Ungdoms Ultralang - PÅMELDING VIA NM ULTRALANG fra 4. AugustLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
12.8
Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo14
nærM
14.8*
NØK-karusellOK FjellSør-Trøndelag7
nærL
12.8
Endres UtfororienteringsløpHemsedal ILBuskerud0
treningL
12.8
søn. 16.8Trening uke 33Skien OKVestfold og Telemark-
treningL
O-trolleir for Vestfold og TelemarkSandefjord OKVestfold og Telemark-
treningL
ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
12.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsM
12.8*
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark102
kretsL
10.8
Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyperLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud285
nasjM
14.8*
MyrtrampenVang OLInnlandet76
kretsL
12.8
u 34man. 17.8TreningsløpMalvik ILSør-Trøndelag-
treningM
tir. 18.8Bedriftsløp 16 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Høstcup 1OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark28
nærS
16.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
4. sprintløpFitjar IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærS
17.8*
8. rankingløpStord OrienteringHordaland4
nærM
17.8*
Nordmarka 1-2-3 - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Numedalsserien - Veggli - Skjerbrekka - Vegglifjell sørRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Østmarka Open 8Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
17.8
KOK Pizza Cup, dag 1Kristiansand OKAgder O-krets-
treningL
ons. 19.8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
O-karusell 5Verdal OKNord-Trøndelag0
treningL
OSI/GeoForm Rankingløp 7IL GeoFormAkershus og Oslo0
nærM
19.8*
Aust-Agder-karusellen løp 10Øyestad IF allianseAgder O-krets12
nær
F
S
18.8*
Varteig o-lagVarteig OLØstfold15
nær
F
L
16.8
"Finn fram"-dag, KabelvågmarkaKabelvåg O-lagNordland-
nærM
18.8*
Andy Cap 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo0
treningL
19.8*
Bygdakamp 1Frol ILNord-Trøndelag-
treningL
Vestmjøsa-cup 4Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet6
nærM
18.8*
SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets6
nær
F
M
18.8
tor. 20.8Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud1
nærM
19.8*
Klubbranking 1 VannbassengeneEgersund OKRogaland6
nærM
20.8*
TreningsløpNotodden OLVestfold og Telemark-
treningM
O-cup 9 - HåpetIL BUL-TromsøTroms-
treningS
Ungdomsløp 5Wing OKSør-Trøndelag11
nærM
18.8
Grenlandskarusellen 10Porsgrunn OLVestfold og Telemark13
nærM
19.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
Rekrutten - med O-troll-leirAgder O-krets
IL Imås
Agder O-krets4
nærM
19.8*
NNM SprintSørreisa OLTroms108
nasjS
14.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo68
kretsL
17.8*
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane12
kretsM
10.8
KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
12
kretsS
20.8
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag26
kretsL
17.8
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud31
kretsM
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
NNM LangSørreisa OLTroms123
nasjL
14.8
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark49
kretsL
18.8
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet71
kretsM
20.8*
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland79
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane12
kretsL
10.8
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet47
kretsS
19.8
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag37
kretsS
17.8*
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark2
kretsM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
SørreisaløpetSørreisa OLTroms1
nærM
14.8
NNM StafettSørreisa OLTroms35
nasjSM
14.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo85
nasjM
18.8
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark4
kretsSM
18.8
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland69
kretsL
19.8
Dølakarusell - Gamle BreistulvegenTormod SkilagInnlandet-
nærM
Fjelløp "Vossagampen"Voss ILHordaland9
nærU
22.8*
u 35man. 24.8NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 25.8KOK Pizza Cup, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets-
treningL
Bedriftsløp 17 - KM stafett bedriftByåsen ILSør-Trøndelag-
nærSM
Nærløp og Sunnhordlandsranking (NK6 og SR9)Haugesund IL Orientering
Sveio OL - Orientering
Rogaland-
nærM
Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
nærL
Vestfold Høstcup 2Hedrum OLVestfold og Telemark11
nærS
23.8*
9. Rankingløp Sunnhordland - ResultatføringStord OrienteringHordaland-
treningL
25.8*
Aurskog-Høland KarusellenOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
pokalkamp 1 BergenAskøy OLHordaland11
nærL
24.8*
Nordmarka 1-2-3 - løp 8IL KollAkershus og Oslo-
treningM
Le Tour de Glåmdal 5Lunderseter ILInnlandet4
nærM
24.8*
Numedalsserien - Veggli - Elehovd - Vegglifjell nordRollag og Veggli ILBuskerud-
nærM
Saltenkarusell 13 -BestemorengaBodø og Omegn IF OrienteringNordland3
nærL
24.8*
Østmarka Open 9Østmarka OKAkershus og Oslo-
nærM
24.8
ons. 26.8bedriftsløp HBIK BergenHordalandHordaland-
treningL
Nammo-cup 4Hamar OK
Innlandet
Vang OL
Innlandet19
nærS
17.8
Aust-Agder-karusellen løp 11Vegårshei ILAgder O-krets3
nær
F
L
25.8*
SørlandskarusellenBirkenes ILAgder O-krets6
nær
F
M
24.8*
Dølakarusell - TunebuhaugenTormod SkilagInnlandet-
nærM
tor. 27.8TreningsløpNotodden OLVestfold og Telemark-
treningM
O-cup 10 - EidkjosenIL BUL-TromsøTroms-
treningM
Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
26.8*
Torsdagsløp nr. 12Rudsbygd ILInnlandet0
nærM
26.8
Klubbkarusell Løp 7Eidsvoll OLAkershus og Oslo-
treningM
Grenlandskarusellen løp 10Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
STOK Ungdomsløp 7 NidarøstNidarøst OKSør-Trøndelag3
nærM
25.8
fre. 28.8
lør. 29.8Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark7
kretsL
25.8
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet16
kretsL
25.8
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud24
kretsL
24.8
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 1530Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM SprintKirkenes IFFinnmark-
kretsS
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag44
kretsM
22.8
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo60
kretsL
25.8
Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland10
nasjM
26.8*
NM PreO, nM pre-oLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjP
Km-langFrol ILNord-Trøndelag2
kretsL
24.8
Aurskog-Høland Karusellen - HimdalsløpetOK ØstAkershus og Oslo-
nærM
KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsSL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8NM PreO, nM tempoLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjT
KM Lang, Kart: Pinemyra Syd. 1. start kl 1000IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark-
kretsL
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag47
kretsM
22.8
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
KM stafettLillehammer OKInnlandet0
kretsSM
25.8*
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland10
nasjL
26.8
KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark0
nasjSS
24.8
u 36man. 31.8HL camp Gupu, race 2Sandnes IL (Rogaland)Rogaland-
treningLVis ruter i Livelox
Klubbranking 2 Husabø Egersund OKRogaland6
nærM
31.8*

Annonser

IOF Eventor