Norsk Orientering

Terminliste

68 arrangement treff mellom 29.07.2020 og 31.08.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 31ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo341
mestLVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo350
mestSVis ruter i LiveloxResultat
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo373
nasjL
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
tor. 6.8
fre. 7.8WMOC, Slovakia - 7.-15.augIOF0
intL
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo97
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo79
nasjSVis ruter i LiveloxResultat
lør. 8.8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo415
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8Sprintliga - HeatfinalerFossum IF
Heming Orientering
Akershus og Oslo111
nasjSResultat
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8TA-sprint nr.3 - 2020Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag44
kretsS
11.8
fre. 14.8
lør. 15.8NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud372
mestU
13.8*
Ungdoms Ultralang - PÅMELDING VIA NM ULTRALANG fra 4. AugustLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud1
nasjL
12.8
søn. 16.8ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
12.8
Byastafetten, individuelle klasserSteinkjer OKNord-Trøndelag3
kretsM
12.8*
KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark150
kretsL
14.8*
Norgescup Mellomdistanse - Åpnet for direkteløyperLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud304
nasjM
14.8*
MyrtrampenVang OLInnlandet101
kretsL
12.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8EOC, Estland - 19.-23.augIOF0
intL
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms109
nasjS
14.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo73
kretsL
17.8*
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane15
kretsM
16.8*
KM Sprint Agder O-kretsAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
12
kretsS
MarkaløpetVerdal OKNord-Trøndelag33
kretsL
17.8
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjL
Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cupRingerike OLBuskerud39
kretsM
17.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
NNM LangSørreisa OLTroms125
nasjL
14.8
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark53
kretsL
18.8
KM Mellomdistanse - FinndultenLunderseter ILInnlandet80
kretsM
20.8*
KM Mellom (Rogaland)Suldal OrienteringslagRogaland85
kretsM
19.8
søn. 23.8KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane13
kretsL
16.8
KM Sprint (Mjølnerløpet)Elverum OKInnlandet53
kretsS
19.8
KM sprint NTOK/STOKVerdal OKNord-Trøndelag46
kretsS
17.8*
KM stafett Vestfold og Telemark - Individuelle løyperSkien OKVestfold og Telemark3
kretsM
20.8
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag0
nasjSL
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
NNM StafettSørreisa OLTroms35
nasjSM
14.8
Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo93
nasjM
18.8
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark5
kretsSM
18.8
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland72
kretsL
19.8
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark7
kretsL
25.8
KM LangSarpsborg OLØstfold7
kretsL
25.8*
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet21
kretsL
25.8
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud34
kretsL
24.8
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag0
kretsM
KM Prolog, Abborvann Bjørnevatn 1. Start kl 1530Kirkenes IF
Sandnes IL (Finnmark)
Finnmark-
kretsS
KM SprintKirkenes IFFinnmark-
kretsS
Kort mellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag50
kretsM
22.8
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo62
kretsL
25.8
Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland20
nasjM
26.8*
NM PreO, nM pre-oLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjP
KM langFrol ILNord-Trøndelag3
kretsL
24.8
KM Stafett NordlandHerringen IL
Olderskog IL
Nordland-
kretsSL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
25.8*
søn. 30.8NM PreO, nM tempoLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjT
KM Lang, Kart: Pinemyra Syd. 1. start kl 1000IL Pasvik Hauk
Kirkenes IF
Finnmark-
kretsL
KM MellomdistanseRøros ILSør-Trøndelag53
kretsM
22.8
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag0
kretsS
KM stafettKonnerud ILBuskerud0
kretsSM
24.8
KM stafettLillehammer OKInnlandet0
kretsSM
25.8*
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
NM i TempOLardal OLVestfold og Telemark-
Pre
nasjL
Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020Varegg FleridrettHordaland17
nasjL
26.8
KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM ultralang distanseKorgen ILNordland5
kretsU
25.8
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark0
nasjSS
24.8
u 36man. 31.8

Annonser

IOF Eventor