Norsk Orientering

Terminliste

78 arrangement treff mellom 01.06.2020 og 30.06.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6Bedriftsløp 8 Østmarka - VårstafettSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærSM
pokalkamp 4 BergenVaregg FleridrettHordaland-
nærL
6. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
1.6*
Nordmarka 1-2-3 - løp 4IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 4Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
1.6*
ons. 3.6SørlandskarusellenTorridal ILAgder O-krets-
nær
F
M
Østfoldsprinten løp 3Halden SKØstfold-
nærS
Aust-Agder-karusellen løp 8IL ImåsAgder O-krets-
nær
F
L
tor. 4.6Ringerikskarusell 6Ringerike OLBuskerud-
nærL
Grenlandskarusellen 8OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
fre. 5.6
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
MellembygdløpetMellembygd OLTroms-
nærL
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellom distanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
BarduløpetBardu ILTroms-
nærL
Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
u 24man. 8.6NordhordlandskarusellenLindås ILHordaland-
nærM
tir. 9.6Ungdomsserien løp 3Halden SKØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 8Sandefjord OKVestfold og Telemark-
nærM
7. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
8.6*
Nordmarka 1-2-3 - løp 5IL KollAkershus og Oslo-
nærM
NK4 Haugesund sentrumHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
8.6*
Østmarka Open 5Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
8.6
ons. 10.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 9Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
L
NØK-karusell nr. 3Røros ILSør-Trøndelag-
nærM
Nammo Cup 3 Snertingdal IF OrienteringInnlandet-
nærM
tor. 11.6Grenlandskarusellen løp 9Skien OKVestfold og Telemark-
nærL
Ungdomsløp 5 SkogskareneSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
fre. 12.6Camp Stokke-sprintenStokke ILVestfold og Telemark-
nærS
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsM
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsL
u 25man. 15.6
tir. 16.6Bedriftsløp 10 FrøsetSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Vestfold Vårcup 9Hedrum OLVestfold og Telemark-
nærM
3. sprintløp Stord OrienteringHordaland0
nærS
15.6*
Nordmarka 1-2-3 - løp 6IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 6Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
15.6
ons. 17.6SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
nærS
tor. 18.6
fre. 19.6EYOC Ungarn - 19.-22.junIOF-
intL
Sprintløp på HjelmelandStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærS
VeteranløpetIF TraumaAgder O-krets-
nærM
ØyfjelløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
nærM
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
HarstadsprintenHarstad OLTroms-
nærS
KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
Oppdal 2-dagers LørdagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Harstad langHarstad OLTroms-
nærL
Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Oppdal 2-dagers SøndagFreidigSør-Trøndelag-
nærM
Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
u 26man. 22.6
tir. 23.6Bedriftsløp 12 VassfjelletSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud1
intS
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud1
intM
15.6
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud1
nasjM
15.6
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud1
intL
15.6
Tyrkia, JWOC - 28.jun-5.julIOF-
intL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud1
nasjL
15.6
u 27man. 29.6
tir. 30.6Bedriftsløp 13 HenriksåsenByåsen ILSør-Trøndelag-
nærM

Annonser

IOF Eventor