Norsk Orientering

Terminliste

104 arrangement treff mellom 01.05.2020 og 31.05.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 18fre. 1.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
Morgenfrisk i Follo #1 Omgjort til individuelt løp - se nytt løpNordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærSMK
1.5*
Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
søn. 3.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
VårløpOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
u 19man. 4.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
NordhordlandskarusellenEikanger ILHordaland-
nærL
tir. 5.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Bedriftsløp 4 LohoveSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold og Telemark-
nærS
3. rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærM
4.5*
UTSATT / AVLYST Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag0
kretsS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM MellomElverum OKInnlandet-
kretsM
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark-
kretsM
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Morgenfrisk i Follo #1 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærMK
Morgenfrisk i Follo #2 UsynligONordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærL
25.4*
Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
KM Mellomdistanse, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
KM SprintElverum OKInnlandet-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
u 20man. 11.5NordhordlandskarusellenManger ILHordaland-
nærM
tir. 12.5Bedriftsløp 5 StavsjøenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
4. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
11.5*
Nordmarka 1-2-3 - løp 1IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Ungdomscup og klubbkamp VannbassengeneEgersund OKRogaland-
nærM
Østmarka Open 1Østmarka OKAkershus og Oslo2
nær
F
M
11.5
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
Åpent klubbmesterskap sprintØstmarka OKAkershus og Oslo0
nærS
11.5
tor. 14.5Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærL
TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 15.5
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
Morgenfrisk i Follo #3Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5Bedriftsløp 6 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
2. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.5
Nordmarka 1-2-3 - løp 2IL KollAkershus og Oslo-
nærM
Østmarka Open 2Østmarka OKAkershus og Oslo0
nær
F
M
18.5*
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF0
intL
Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
NM sprint - UTSATTHaugesund IL OrienteringRogaland6
mestS
13.5
TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
Unionsmatchen 2020 individuelt - UTSATTGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
18.5
Våronnløpet - UTSATTGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
NM knockout sprint - UTSATTHaugesund IL OrienteringRogaland6
mestS
13.5
Morgenfrisk i Follo #4 m. klubbmesterskap Måren OKMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
MYTOLOGIFESTIVALEN 2020, KulturkveldIL Strand-UlvHordaland-
nærM
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
NM sprint stafett - UTSATTHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
MYTOLOGIFESTIVALEN 2020, StallsleppetIL Strand-UlvHordaland-
nær
F
M
Unionsmatchen 2020 stafett - UTSATTGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
u 22man. 25.5NordhordlandskarusellenKvernbit ILHordaland-
nærM
tir. 26.5Bedriftløp 7 MånenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold og Telemark-
nærM
5. RankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
25.5
Nordmarka 1-2-3 - løp 3IL KollAkershus og Oslo-
nærM
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
Foll-O-karusellen #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL

Annonser

IOF Eventor