Norsk Orientering

Terminliste

86 arrangement treff mellom 01.05.2020 og 31.05.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
fre. 1.5Ringerikskarusell 3Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
lør. 2.5Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærSMK
1.5*
lør. 2.5 - søn. 3.5Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
søn. 3.5Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
søn. 3.5Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærL
1.5*
søn. 3.5VårløpOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 5.5sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
tir. 5.5Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
tir. 5.5Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold og Telemark-
nærS
tir. 5.53. rankingløpOnarheim IL
Stord Orientering
Hordaland0
nærM
4.5*
tir. 5.5Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
ons. 6.5Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 7.5Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
lør. 9.5KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
lør. 9.5KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
lør. 9.5KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
lør. 9.5KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
lør. 9.5KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
lør. 9.5Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
søn. 10.5HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
søn. 10.5KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKInnlandet-
kretsS
søn. 10.5KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
søn. 10.5Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
søn. 10.5Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 10.5VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
søn. 10.5Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
tir. 12.5Bedriftsløp 5 StavsjøenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 12.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 12.5pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
tir. 12.5Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold og Telemark-
nærS
tir. 12.54. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
11.5*
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 14.5Grenlandskarusellen 6, SkeidimilaOK SkeidiVestfold og Telemark-
nærL
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 14.5Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
lør. 16.5KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
lør. 16.5RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
lør. 16.5Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
lør. 16.5VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
lør. 16.5Morgenfrisk i Follo #3Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
tir. 19.5Bedriftsløp 6 IladalenSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærM
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold og Telemark-
nærM
tir. 19.52. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
18.5
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
ons. 20.5Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 20.5Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
tor. 21.5NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland3
mestS
13.5
tor. 21.5TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 23.5Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
lør. 23.5Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
lør. 23.5VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland3
mestS
13.5
lør. 23.5Morgenfrisk i Follo #4 m. klubbmesterskap Måren OKMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
søn. 24.5NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
søn. 24.5VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 24.5Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
tir. 26.5pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
tir. 26.5Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
tir. 26.5Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold og Telemark-
nærM
tir. 26.55. RankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
25.5
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 27.5Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
lør. 30.5PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
søn. 31.5Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL

Annonser

IOF Eventor