Norsk Orientering

Terminliste

73 arrangement treff mellom 01.05.2020 og 31.05.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 18fre. 1.5Tyritreffen 2Fossekallen ILBuskerud-
nærM
lør. 2.5Vårløp mellom SkibotnTromsTroms-
nærM
Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo2
nærSMK
1.5*
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringHedmark-
kretsM
Vårløp Lang SkibotnTromsTroms-
nærL
Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærL
1.5*
VårløpOK SkeidiTelemark-
nærM
u 19man. 4.5
tir. 5.5KSO Vår 3Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
sprintcup 2 BergenFana ILHordaland-
nærS
Ungdomsserien løp 2Trøsken ILØstfold-
nærL
Vestfold Vårcup 4OL TrolloVestfold-
nærS
Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
Aust-Agder-karusellen løp 4Hisøy OKAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 7.5Ringerikskarusell 4Ringerike OLBuskerud-
nærM
TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5RekruttenVegårshei ILAgder O-krets-
nærM
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsM
KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
Silsandsprinten løp 2OK SilsandTroms-
nærS
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
HofsøyaløpetOK SilsandTroms-
nærM
KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKHedmark-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
Skien City RaceSkien OKTelemark-
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
u 20man. 11.5
tir. 12.5KSO Vår 4Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
pokalkamp 2 BergenBergens TFHordaland-
nærL
Vestfold Vårcup 5Larvik OKVestfold-
nærS
ons. 13.5Aust-Agder-karusellen løp 5Øyestad IF allianseAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
Ungdomsløp nr. 1Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
fre. 15.5
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
RingsakersprintenRingsaker OKHedmark-
kretsM
Tromsø KnockoutIL BUL-TromsøTroms-
nærS
VårløpetPorsgrunn OLTelemark-
kretsM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5Vestfold Vårcup 6Sande SportsklubbVestfold-
nærM
ons. 20.5SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
World Cup, Sveits 20.-24.maiIOF-
intL
Aust-Agder-karusellen løp 6Gjerstad ILAgder O-krets-
nær
F
M
Ungdomsløp 2FreidigSør-Trøndelag-
nærL
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestS
RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland1
nasjL
18.5
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland-
mestSS
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Oppland18
nasjSL
18.5
VårløpetHedrum OLVestfold-
kretsM
u 22man. 25.5
tir. 26.5pokalkamp 3 BergenFana ILHordaland-
nærL
Ungdomscup og klubbkampSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nærL
Vestfold Vårcup 7OK HortenVestfold-
nærM
ons. 27.5SørlandskarusellenSøgne og Songdalen OKAgder O-krets-
nær
F
M
Aust-Agder-karusellen løp 7IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 28.5Ringerikskarusell 5Ringerike OLBuskerud-
nærM
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Hedmark-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold-
nasjL

Annonser

IOF Eventor