Norsk Orientering

Terminliste

58 arrangement treff mellom 01.04.2020 og 30.04.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 39 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
ons. 1.4SørlandskarusellenIL HøvdingenAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 2.4Drammen City Cup - løp 1Sturla, IFBuskerud-
nærS
tor. 2.4Grenlandskarusellen 1OK SkeidiVestfold og Telemark-
nærM
tor. 2.4Trondheim Sprintcup 1Wing OKSør-Trøndelag-
nærS
man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
man. 13.4Ringerikskarusell 1Fossekallen ILBuskerud-
nærM
tir. 14.4Bedriftsløp 1 LadeSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 14.4sprintcup 1 BergenTIF VikingHordaland-
nærS
ons. 15.4SørlandskarusellenKristiansand OKAgder O-krets-
nær
F
M
ons. 15.4Aust-Agder-karusellen løp 1IK Grane Arendal OrienteringAgder O-krets-
nær
F
M
tor. 16.4Drammen City Cup - Løp 2Røyken OLBuskerud-
nærS
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
tor. 16.4Trondheim Sprintcup 2NTNUISør-Trøndelag-
nærS
lør. 18.4Fredrikstad PreOFredrikstad SKØstfold8
Pre
nasjP
13.4
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
lør. 18.4Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
lør. 18.4LørdagskjappenOK MossØstfold19
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 19.4GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
søn. 19.4KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
søn. 19.4SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
søn. 19.4Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
søn. 19.4Ås PreOÅs ILAkershus og Oslo6
Pre
nasjP
12.4
man. 20.4NordhordlandskarusellenIL AlvidraHordaland-
nærM
tir. 21.4Bedriftsløp 2 StorsandSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 21.4KSO Vår 1Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 21.4pokalkamp 1 BergenÅrstad ILHordaland-
nærL
tir. 21.4Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
nærM
tir. 21.4Vestfold Vårcup 2OL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nærM
tir. 21.42. rankingløpStord OrienteringHordaland0
nærM
20.4
tir. 21.4NK1Haugesund IL Orientering
Vindafjord Orienteringslag
Rogaland0
nærL
20.4*
ons. 22.4Aust-Agder-karusellen løp 2Hope ILAgder O-krets-
nær
F
S
tor. 23.4Drammen City Cup - løp 3Konnerud ILBuskerud-
nærS
tor. 23.4Ringerikskarusell 2Ringerike OLBuskerud-
nærM
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
tor. 23.4Trondheim Sprintcup 3Nidarøst OKSør-Trøndelag-
nærS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
fre. 24.4Sprint publikumSarpsborg OLØstfold9
nærS
19.4
fre. 24.4Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold0
intS
21.4
lør. 25.4Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
lør. 25.4Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
20.4
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold1
intM
20.4
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold1
intL
20.4
søn. 26.4Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
tir. 28.4Bedriftsløp 3 DragvollSør-TrøndelagSør-Trøndelag-
nærS
tir. 28.4KSO Vår 2Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Agder O-krets-
nærS
tir. 28.4Vestfold Vårcup 3Stokke ILVestfold og Telemark-
nærM
tir. 28.41. sprintløpStord OrienteringHordaland0
nærS
27.4*
tir. 28.4NK2 DeepOcean Arena - Knockout-sprintHaugesund IL OrienteringRogaland0
nær
F
S
27.4*
tir. 28.4NØK Sprintcup nr. 2Røros ILSør-Trøndelag-
nær
F
S
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
ons. 29.4Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
ons. 29.4Aust-Agder-karusellen løp 3IF TraumaAgder O-krets-
nær
F
S
ons. 29.4Sprintcup løp nr. 4Byåsen ILSør-Trøndelag-
nærS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
tor. 30.4TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS

Annonser

IOF Eventor