Norsk Orientering

Terminliste

35 arrangement treff mellom 12.01.2020 og 14.02.2020 med følgende utvalg: Norges Orienteringsforbund, IOF, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 3 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 2søn. 12.1Ski-o-treff LangdistanseNordmarka SkiorienteringsklubbAkershus og Oslo280
S
nasjMVis ruter i LiveloxResultat
u 3man. 13.1
tir. 14.114.-19.jan WMSOC - ØsterrikeIOF-
intL
Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo119
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.1Vinter-Jukola løp 10Skien OKTelemark64
nærLNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 16.1Nattsprintkøppen 5 HaraldsstøttaHaugesund IL OrienteringRogaland10
nær
F
SNResultat
Vinterråtassen 2020 # 3Indre Østfold OKØstfold13
nærMNVis ruter i Livelox
fre. 17.1
lør. 18.1Vinterkarusell Sviland/ArboretetSandnes IL (Rogaland)Rogaland96
nærLResultat
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1Vintercup 4 Bodø og Omegn IF OrienteringNordland21
nærSN
20.1*
ons. 22.1TV-Cupen race 2Agder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets24
nærMN
21.1*
Vis ruter i Livelox
SI Nattløp Gramstad, løp 6Sandnes IL (Rogaland)Rogaland30
nærMN
22.1*
Nattcup 4 BergenOs OrienteringsklubbHordaland53
nærLN
20.1
Vis ruter i Livelox
Vinterjukola nr11Hedrum OLVestfold34
nærLN
21.1
Vis ruter i Livelox
tor. 23.1Vinterråtassen 2020 # 4Indre Østfold OKØstfold3
nærMN
22.1
fre. 24.1O-løp, pizza og quizStokke ILVestfold35
nærLMN
22.1
lør. 25.1Beitostølen Ski-O langdistanse - Hovedløp og NMLillomarka OLAkershus og Oslo243
S
mestL
20.1
Vinterkarusell EOK 3 HusabøEgersund OKRogaland12
nærM
25.1*
søn. 26.1Beitostølen Ski-O sprint - NorgescupLillomarka OLAkershus og Oslo204
S
nasjS
20.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo15
nærM
27.1*
ons. 29.1RetronattaNydalens SKAkershus og Oslo2
nærMN
29.1*
Vinterjukola 12Porsgrunn OLTelemark8
nærLN
28.1
tor. 30.1Torsdagsløp JanuarStavanger OrienteringsklubbRogaland-
nærLN
Nattsprintkøppen 6 Gard skoleHaugesund IL OrienteringRogaland3
nær
F
SN
30.1*
Toten vintersprintcup 1OL Toten-TrollOppland0
nærSN
30.1*
Vinterråtassen 2020 # 5Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
29.1
fre. 31.1
lør. 1.2Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo8
nærM
31.1*
Vinterkarusell Tengs/FotlandEgersund OKRogaland3
nærM
1.2*
søn. 2.2Worldcup og JWSOC, Latvia - 2.-8.febIOF-
S
intL
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2Nattløp GrødalandGanddal ILRogaland10
nærMN
5.2*
TV-Cupen race 3 - FinaleAgder O-krets
Kristiansand OK
Agder O-krets3
nær
F
MN
4.2*
Vinter-Jukola løp 13Larvik OKVestfold3
nærLN
5.2*
tor. 6.2Vinterråtassen 2020 # 6Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
5.2
fre. 7.2
lør. 8.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland1
nærM
7.2*
søn. 9.2ROOTS-leir GanddalGanddal ILRogaland1
nærM
7.2*
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2Vinter-Jukola løp 14OK SkeidiTelemark3
nærLN
11.2
tor. 13.2Nattsprintkøppen 7 Hauge skoleHaugesund IL OrienteringRogaland1
nær
F
SN
13.2*
Vinterråtassen 2020 # 7Indre Østfold OKØstfold0
nærMN
12.2
fre. 14.2

Annonser

IOF Eventor