Norsk Orientering

Terminliste

50 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: Akershus og Oslo, orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp, nærløp, trening.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 9 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1
søn. 12.1
u 3man. 13.1
tir. 14.1Ås by Night & Fog Cup #4Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo119
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1Ås by Night & Fog Cup #5Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo103
nærMVis ruter i LiveloxResultat
ons. 29.1RetronattaNydalens SKAkershus og Oslo28
nærMNVis ruter i LiveloxResultat
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2Ås by Night & Fog Cup #6Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo209
nærMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2Grønn vinter 1Asker SkiklubbAkershus og Oslo117
nærMVis ruter i LiveloxResultat
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2IL GeoForms Skuddårsløp 2020IL GeoFormAkershus og Oslo12
nærM
28.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3Ås by Night & Fog Cup #7Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo12
nærMN
2.3*
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3
lør. 7.3
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3Ås by Night & Fog Cup #8Ås-NMBU OrienteringAkershus og Oslo7
nærMN
16.3*
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3
søn. 22.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3
lør. 28.3
søn. 29.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3Ås by Night & Cup FinaleÅs-NMBU OrienteringAkershus og Oslo-
nærMN
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4
fre. 17.4
lør. 18.4
søn. 19.4
u 17man. 20.4
tir. 21.4
ons. 22.4
tor. 23.4
fre. 24.4
lør. 25.4
søn. 26.4
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4
tor. 30.4
fre. 1.5
lør. 2.5Lille-tio - Morgenfrisk i Follo #1Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo0
nærSMK
1.5*
Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
søn. 3.5Gubbjävlarnas TiomilaNydalens SKAkershus og Oslo1
nærSLK
1.5*
Morgenfrisk i Follo #2Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærL
1.5*
u 19man. 4.5
tir. 5.5Oslo City Cup, FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærS
ons. 6.5
tor. 7.5
fre. 8.5
lør. 9.5Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5
fre. 15.5
lør. 16.5KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
Morgenfrisk i Follo #3Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5
ons. 20.5
tor. 21.5KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
fre. 22.5
lør. 23.5Morgenfrisk i Follo #4 m. klubbmesterskap Måren OKMåren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
nærM
søn. 24.5
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5
tor. 28.5
fre. 29.5
lør. 30.5
søn. 31.5
u 23man. 1.6
tir. 2.6
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
søn. 7.6Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
u 24man. 8.6
tir. 9.6
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6
søn. 14.6
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6
tor. 18.6
fre. 19.6
lør. 20.6Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 21.6Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6
lør. 27.6
søn. 28.6
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7
fre. 3.7
lør. 4.7Morgenfrisk i Follo #5Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo1
nærM
3.7*
søn. 5.7
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7
lør. 11.7
søn. 12.7
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7
tor. 23.7
fre. 24.7
lør. 25.7
søn. 26.7
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo60
nasjL
1.5
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo60
nasjL
1.5
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo53
mestS
30.6
Morgenfrisk i Follo #6Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo60
nasjL
1.5
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo53
mestL
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo60
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo60
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo60
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Morgenfrisk i Follo #7Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
søn. 16.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8
lør. 22.8Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
søn. 30.8
u 36man. 31.8
tir. 1.9
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9
lør. 5.9
søn. 6.9Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9
tor. 10.9
fre. 11.9
lør. 12.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 17.9
fre. 18.9
lør. 19.9
søn. 20.9Morgenfrisk i Follo #8Nordre Follo Orientering
Ås IL
Akershus og Oslo-
nærM
u 39man. 21.9
tir. 22.9
ons. 23.9Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9
søn. 27.9Morgenfrisk i Follo #9Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
u 40man. 28.9
tir. 29.9Nattpotta - Klubbmesterskap NattØstmarka OKAkershus og Oslo-
nær
F
MN
ons. 30.9Harry Lagerst Nattcup 2020 - BonusløpNydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 1.10
fre. 2.10
lør. 3.10
søn. 4.10Morgenfrisk i Follo #10Nordre Follo OrienteringAkershus og Oslo-
nærM
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10Lillomarka Nord/SørLillomarka OLAkershus og Oslo-
nær
F
U
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - Bonusløp 2Nydalens SKAkershus og Oslo-
nærMN
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10Harry Lagerts Nattcup 2020 - FinaleNydalens SKAkershus og Oslo-
nærUN
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11Trollnatta og natt-O-togetIL KollAkershus og Oslo-
nærMN
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor