Norsk Orientering

Terminliste

230 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Här visas alla tävlingar på karta ihop med tävlingsområden (gul färg) och avlysningar (röd färg). Tänk på att du som tävlande inte får skaffa dig kännedom om tävlingsområdet genom avsiktlig rekognosering, om det inte tydligt har tillåtits av arrangören. För nivå 1-tävlingar är tävlingsområden avlysta för all tränings- och tävlingsverksamhet till dess tävlingen är avgjord. Det inkluderar även klubbanslutna medlemmar som inte själva kommer att delta i tävlingen. För detaljer, se regelverket.

Henter side...

Henter kart...

Løpsområde mangler for 112 arrangement.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1
søn. 12.1
u 3man. 13.1
tir. 14.1
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag45
kretsSK
lør. 7.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag50
kretsS
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland305
intS
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland300
intS
søn. 22.3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland296
intS
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3KM, natt UTSATT, NY DATO KOMMERÅlgård OrienteringRogaland10
kretsLN
Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold24
nasjLN
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets3
kretsM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark27
kretsM
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold32
nasjM
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets3
nasjL
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark36
kretsM
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet0
kretsS
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4KM natt - UTSATT PÅ UBESTEMT TIDOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsMN
TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag0
kretsS
fre. 17.4
lør. 18.4Bysprinten MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
kretsS
Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland0
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold34
nasjM
Sørløpene Mellomdistanse - UTSATTOK SørAgder O-krets0
kretsM
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag0
kretsM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland0
kretsU
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold23
nasjL
Sørløpene Fellesstart - UTSATTOK SørAgder O-krets0
kretsM
u 17man. 20.4
tir. 21.4
ons. 22.4
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
nasjS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold4
intS
lør. 25.4VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag0
kretsM
Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold0
nasjSM
Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold9
intM
Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane0
kretsM
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold13
intL
Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland0
kretsL
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4Mjølnernatta (AVLYST)Elverum OK
Løten o-lag
Innlandet0
kretsMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold0
kretsS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud0
kretsS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsS
fre. 1.5
lør. 2.5Koronacup 2020 - løp 1, lørdagKonnerud ILBuskerud-
kretsS
søn. 3.5Koronacup 2020 - løp 1, søndagKonnerud ILBuskerud-
kretsS
OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet0
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag0
kretsS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag0
kretsS
fre. 8.5
lør. 9.5KM Mellom (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
kretsM
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland0
kretsSS
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark0
kretsM
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo0
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo0
nasjL
KM Mellomdistanse, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
KM Sprint (AVLYST)Elverum OKInnlandet0
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud0
kretsM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark0
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag0
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold0
kretsS
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag0
kretsS
fre. 15.5
lør. 16.5Ringsakersprinten - ukas løypeRingsaker OKInnlandet-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark0
kretsM
KM mellomdistanse Hordaland, med innlagt HOK-ranking 1/2020IL GularHordaland152
kretsMVis ruter i LiveloxResultat
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5
ons. 20.5
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud0
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo0
kretsSM
TradisjonsbærernByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag0
kretsS
lør. 23.5Trondheim "open"Wing OKSør-Trøndelag158
kretsLVis ruter i LiveloxResultat
Unionsmatchen 2020 individuelt - utsatt til 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet0
nasjL
Våronnløpet - utsatt til 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag0
kretsSM
Barlindkohorten 2020Nydalens SKAkershus og Oslo188
krets
F
MVis ruter i LiveloxResultat
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark0
kretsM
Unionsmatchen 2020 stafett - utsatt til 2021Gjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5
tor. 28.5
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet0
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark0
nasjM
tir. 2.6
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6KM-sprintBodø og Omegn IF OrienteringNordland17
kretsS
2.6
lør. 6.6Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark0
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland0
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland0
kretsSL
Koronacup 2020 - løp 5, lørdagSturla, IFBuskerud-
kretsS
5.6*
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark0
nasjM
Mini-KVM for Junior/SeniorOppsal OrienteringAkershus og Oslo115
kretsL
3.6
KM langBodø og Omegn IF OrienteringNordland23
kretsL
2.6
søn. 7.6Klubb-KM stafettGimle IFØstfold0
kretsSM
Koronacup 2020 - løp 5, søndagSturla, IFBuskerud-
kretsS
4.6
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland0
kretsM
Mellomdistanse, KårvågKårvåg ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)Oppsal OrienteringAkershus og Oslo108
kretsL
3.6
KM mellomBodø og Omegn IF OrienteringNordland24
kretsM
2.6
u 24man. 8.6
tir. 9.6
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6KM mellomdistanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag15
kretsM
10.6
MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark0
kretsS
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsM
Sommerløp i PorsgrunnPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo306
kretsS
10.6
søn. 14.6MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark0
kretsM
Odda 2-dagars 2020Odda OLHordaland-
kretsL
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6
tor. 18.6TA-sprint 1Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 19.6
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag0
kretsSM
KM SprintSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
Romerike 2-dagers - Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cup - koronaklarertRaumar OrienteringAkershus og Oslo53
kretsM
16.6
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
455
kretsM
17.6*
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
455
kretsM
17.6*
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland0
kretsM
Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarertFet OLAkershus og Oslo10
kretsL
18.6
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud9
kretsM
17.6*
Sandefjord Skogs-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia Stavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud31
intS
15.6
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud12
intM
15.6
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud0
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjM
15.6
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark0
kretsS
22.6
TotenåsløpetOL Toten-TrollInnlandet61
kretsM
24.6
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (Elite og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud12
intL
15.6
Kretsmesterskap Vestfold - Telemark i LangangenIL HaukenVestfold og Telemark3
kretsM
21.6*
Tour de Oslofjord 2020 - løp 1Halden SKØstfold85
kretsM
22.6
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud19
nasjL
15.6
u 27man. 29.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 2Halden SKØstfold83
kretsL
22.6
tir. 30.6Tour de Oslofjord 2020 - løp 3OK MossØstfold87
kretsM
22.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 4Larvik OKVestfold og Telemark86
kretsS
22.6
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Tour de Oslofjord 2020 - løp 5Larvik OKVestfold og Telemark87
kretsM
22.6
lør. 4.7Notodden o-lagNotodden OLVestfold og Telemark2
kretsM
30.6
Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet0
nasjM
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet0
nasjL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets0
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag0
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag0
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag0
kretsL
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 19.7Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane557
nasjM
14.5
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane557
nasjL
14.5
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane553
nasjL
14.5
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane554
nasjM
14.5
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo161
nasjL
30.6
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo161
nasjL
30.6
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo164
mestL
30.6
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo161
nasjL
30.6
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo164
mestS
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo161
nasjL
30.6
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo161
nasjL
30.6
ons. 5.8Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 8.8FossumløpetFossum IFAkershus og Oslo-
nasjM
Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo0
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Ungdoms UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
NM Ultralang Lierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
3.8
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
Norgescup MellomdistanseLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
3.8
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms4
kretsS
7.8
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM MellomSuldal OrienteringslagRogaland-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms6
nasjL
7.8
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM stafett Vestfold og TelemarkSkien OKVestfold og Telemark-
kretsSM
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM StafettSørreisa OLTroms0
nasjSM
7.8
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Km-langFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
KM stafettGanddal ILRogaland-
kretsSM
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Mellomdistanse, VelledalenVelledalen ILMøre og Romsdal-
nasj
F
L
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
KM Langdistanse, MoldeMolde og Omegn IFMøre og Romsdal-
nasjL
Kretsløp Rogalandsranking mellomdistanseVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsM
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
17.9
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
18.9
u 39man. 21.9
tir. 22.9
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland13
mestS
16.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
NM knockout sprint Haugesund IL OrienteringRogaland13
mestS
16.9
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 27.9Fjellgeita, EmblemEmblem ILMøre og Romsdal-
nasjL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
16.9
u 40man. 28.9
tir. 29.9
ons. 30.9
tor. 1.10
fre. 2.10KM NattInnlandetInnlandet-
kretsMN
Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
Tour de orientering, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
søn. 4.10Tour de orientering, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10KM nattOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsMN
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10SkiensmilaSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12Test flerdagars, dag 1Norges Orienteringsforbund3
nasjL
1.12
lør. 5.12Test flerdagars, dag 2Norges Orienteringsforbund2
nasjL
1.12
søn. 6.12Test flerdagars, dag 3Norges Orienteringsforbund3
nasjL
1.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor