Norsk Orientering

Terminliste

201 arrangement treff mellom 01.01.2020 og 31.12.2020 med følgende utvalg: orienteringsløp, internasjonalt løp, mesterskap, nasjonalt løp, kretsløp.

Dato Konkurranse Arrangør Krets
Påm.
G
Kat
F
KT
D
L
PF
u 1ons. 1.1
tor. 2.1
fre. 3.1
lør. 4.1
søn. 5.1
u 2man. 6.1
tir. 7.1
ons. 8.1
tor. 9.1
fre. 10.1
lør. 11.1
søn. 12.1
u 3man. 13.1
tir. 14.1
ons. 15.1
tor. 16.1
fre. 17.1
lør. 18.1
søn. 19.1
u 4man. 20.1
tir. 21.1
ons. 22.1
tor. 23.1
fre. 24.1
lør. 25.1
søn. 26.1
u 5man. 27.1
tir. 28.1
ons. 29.1
tor. 30.1
fre. 31.1
lør. 1.2
søn. 2.2
u 6man. 3.2
tir. 4.2
ons. 5.2
tor. 6.2
fre. 7.2
lør. 8.2
søn. 9.2
u 7man. 10.2
tir. 11.2
ons. 12.2
tor. 13.2
fre. 14.2
lør. 15.2
søn. 16.2
u 8man. 17.2
tir. 18.2
ons. 19.2
tor. 20.2
fre. 21.2
lør. 22.2
søn. 23.2
u 9man. 24.2
tir. 25.2
ons. 26.2
tor. 27.2
fre. 28.2
lør. 29.2
søn. 1.3
u 10man. 2.3
tir. 3.3
ons. 4.3
tor. 5.3
fre. 6.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 1OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 7.3Heimdal vintersprint, heimdal vintersprint dag 2OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
søn. 8.3
u 11man. 9.3
tir. 10.3
ons. 11.3
tor. 12.3
fre. 13.3
lør. 14.3
søn. 15.3
u 12man. 16.3
tir. 17.3
ons. 18.3
tor. 19.3
fre. 20.3
lør. 21.3Bergen Sprint Camp, wRE sprintVaregg FleridrettHordaland121
intS
11.3
Bergen Sprint Camp, interval sprintVaregg FleridrettHordaland121
intS
11.3
søn. 22.3Bergen Sprint Camp, heat finalsVaregg FleridrettHordaland121
intS
11.3
u 13man. 23.3
tir. 24.3
ons. 25.3
tor. 26.3
fre. 27.3Nattsvermeren Fredrikstad SKØstfold2
nasjLN
24.3
lør. 28.3KOK 2-dagers, dag1Kristiansand OKAgder O-krets-
kretsM
Vestfold 2-dagers, dag 1Larvik OKVestfold og Telemark15
kretsM
23.3
BlåveissprintenFredrikstad SKØstfold5
nasjM
24.3
søn. 29.3KOK 2-dagers, dag 2Kristiansand OKAgder O-krets-
nasjL
Vestfold 2-dagers, dag 2Sandefjord OKVestfold og Telemark13
kretsM
24.3
u 14man. 30.3
tir. 31.3
ons. 1.4
tor. 2.4
fre. 3.4
lør. 4.4
søn. 5.4
u 15man. 6.4
tir. 7.4
ons. 8.4
tor. 9.4
fre. 10.4
lør. 11.4
søn. 12.4
u 16man. 13.4MyrsprintenVang OLInnlandet-
kretsS
tir. 14.4
ons. 15.4
tor. 16.4TA-sprint 1Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 17.4
lør. 18.4Kretsløp SveineskogenEgersund OKRogaland-
kretsM
Sørløpene MellomdistanseOK SørAgder O-krets-
kretsM
LørdagskjappenOK MossØstfold2
nasjM
13.4
søn. 19.4BlåveisløpetFrol ILNord-Trøndelag-
kretsM
GanddalsløpetGanddal ILRogaland-
kretsU
KM Sprint Vestfold og TelemarkBotne SK
Sande Sportsklubb
Vestfold og Telemark-
kretsS
SmaaleneneløpetIndre Østfold OKØstfold-
nasjL
Sørløpene FellesstartOK SørAgder O-krets-
kretsM
u 17man. 20.4
tir. 21.4Ungdomsserien 1Gimle IFØstfold-
kretsM
ons. 22.4
tor. 23.4TA-sprint 2Stjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
nasjS
fre. 24.4KM-nattAgder O-krets
Kristiansand OK
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsMN
Sprint Norges Cup med World Cup uttakSarpsborg OLØstfold-
intS
lør. 25.4Halden O-Meeting MellomHalden SKØstfold-
intM
14.4
Halden O-Meeting UngdomsstafettHalden SKØstfold-
nasjSM
Mellomdistanse KaupangerSogndal ILSogn og Fjordane-
kretsM
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsS
VårsleppetBjugn ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 26.4Halden O-Meeting LangHalden SKØstfold-
intL
Kristtornløpet, HOK-ranking 1/2020Stord OrienteringHordaland-
kretsL
u 18man. 27.4
tir. 28.4
ons. 29.4MjølnernattaElverum OK
Løten o-lag
Innlandet-
kretsMN
Østfoldsprinten 1Fredrikstad SKØstfold-
kretsS
tor. 30.4KM sprint BuskerudEiker OLBuskerud-
kretsS
TA-sprint 3Steinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 1.5Kretsløp KolbeinshauglioVindafjord OrienteringslagRogaland-
kretsL
lør. 2.5
søn. 3.5OdalsløpetOdal OL - OrienteringInnlandet-
kretsM
u 19man. 4.5
tir. 5.5
ons. 6.5Sunnfjordorienteringa 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsM
tor. 7.5TA-sprint 4Frol ILNord-Trøndelag-
kretsS
Trondheim sprintcup løp 5OL TrollelgSør-Trøndelag-
kretsS
fre. 8.5
lør. 9.5Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), HOK-ranking 2/2020Samnanger ILHordaland-
kretsL
KM Mellom AAOK og VAOKAgder O-krets
Vegårshei IL
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsM
KM Mellom, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKInnlandet-
kretsM
KM sprintOK SilsandTroms-
kretsS
KM sprint, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsS
KM-sprintstafett, RiskaSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
kretsSS
Lille GromløpetLillomarka OLAkershus og Oslo-
kretsM
søn. 10.5Gromløpet 2020Lillomarka OLAkershus og Oslo-
nasjL
KM Sprint, Hedmark/Oppland (Innlandet)Elverum OKInnlandet-
kretsS
KompisstafettenSamnanger ILHordaland-
kretsSM
Ringeriksløpet, KM Mellom og UnionmatchuttakRingerike OLBuskerud-
kretsM
Skien City RaceSkien OKVestfold og Telemark-
kretsL
VårløpetStjørdals-Blink OrienteringNord-Trøndelag-
kretsL
Østfoldsprinten løp 2 / KM SprintOK MossØstfold-
kretsS
u 20man. 11.5
tir. 12.5
ons. 13.5
tor. 14.5TA-sprint 5 finaleOK SkøynarNord-Trøndelag-
kretsS
fre. 15.5
lør. 16.5HOK-ranking 3/2020IL GularHordaland-
kretsM
KM Sprint - med Trimtex-cupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
kretsS
RingsakersprintenRingsaker OKInnlandet-
kretsM
VårløpetPorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsM
søn. 17.5
u 21man. 18.5
tir. 19.5
ons. 20.5
tor. 21.5EikerløpetEiker OLBuskerud-
kretsL
KvistkvasetÅs ILAkershus og Oslo-
kretsSM
NM sprintHaugesund IL OrienteringRogaland3
mestS
13.5
TradisjonsbryternByåsen ILSør-Trøndelag-
kretsM
fre. 22.5Trondheim Open, prologWing OKSør-Trøndelag-
kretsS
lør. 23.5RotekoppenBreimsbygda ILSogn og Fjordane-
kretsM
Trondheim open, KM langdistanseWing OKSør-Trøndelag-
kretsL
Unionsmatchen 2020 individueltGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
VåronnløpetGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet1
nasjL
18.5
NM knockout sprintHaugesund IL OrienteringRogaland3
mestS
13.5
søn. 24.5KM Stafett STOK/NTOKFreidigSør-Trøndelag-
kretsSM
NM sprint stafettHaugesund IL OrienteringRogaland0
mestSS
13.5
VårløpetHedrum OLVestfold og Telemark-
kretsM
Unionsmatchen 2020 stafettGjø-Vard OL
OL Toten-Troll
Innlandet18
nasjSL
18.5
u 22man. 25.5
tir. 26.5
ons. 27.5
tor. 28.5Ungdomsløp 3OL TrollelgSør-Trøndelag-
nasjL
fre. 29.5
lør. 30.5Pinseløpet, dag 1 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
PinsesprintenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjS
søn. 31.5ElgdiltenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjM
Pinseløpet, dag 2 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjL
u 23man. 1.6LøvsprettenHamar OK
Løten o-lag
Innlandet-
nasjL
Pinseløpet, dag 3 inkl JWOC uttakOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
nasjM
tir. 2.6
ons. 3.6
tor. 4.6
fre. 5.6
lør. 6.615 stafettenOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsSL
Erik Balchens MinneløpOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsM
Jubileumsløp NotoddenNotodden OLVestfold og Telemark-
nasjL
KM mellom Hordaland, HOK-ranking 4/2020Os OrienteringsklubbHordaland-
kretsM
KM stafett VigreskogenGanddal ILRogaland-
kretsSL
Varanger 2-dagers dag 1Varanger OrienteringslagFinnmark-
nasjM
Verdal 2-dagers, dag 1, KM mellom distanse NTOKVerdal OKNord-Trøndelag-
kretsM
søn. 7.6Verdal 2-dagers, dag 2Verdal OKNord-Trøndelag-
kretsL
Jubileumsløp BøBø OLVestfold og Telemark-
kretsL
Klubb-KM stafettGimle IFØstfold-
kretsSM
Knut Valstads minneløp - med Trimtex-cupOppsal OrienteringAkershus og Oslo-
kretsL
Kretsløp HellvikEgersund OKRogaland-
kretsM
u 24man. 8.6
tir. 9.6
ons. 10.6
tor. 11.6
fre. 12.6
lør. 13.6MidtsommersprintenStokke ILVestfold og Telemark-
kretsS
søn. 14.6GlåmdalsløpetGrue ILInnlandet-
kretsL
MidtsommerløpetStokke ILVestfold og Telemark-
kretsM
u 25man. 15.6
tir. 16.6
ons. 17.6Østfoldsprinten FinaleSarpsborg OLØstfold-
kretsS
tor. 18.6
fre. 19.6
lør. 20.6ByastafettenSteinkjer OKNord-Trøndelag-
kretsSM
Fjelløpet i Vinje dag 1Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM-Ultralang Rogaland på OmboStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsU
Romeriksløpet 2020 - med Trimtex-cupRaumar OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
Geilo 2-dagers, dag 1Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
søn. 21.6Geilo 2-dagers, dag 2Buskerud
IL Gular
Buskerud
Hordaland
-
kretsM
Fjelløpet i Vinje dag 2Porsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Huldersprinten - med Trimtex-cupFet OLAkershus og Oslo-
kretsL
Jonsokløpet Fossekallen ILBuskerud-
kretsM
Kretsløp Mellomdistanse på BjødnabuStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsM
Sandefjord city-raceSandefjord OKVestfold og Telemark-
kretsL
u 26man. 22.6
tir. 23.6
ons. 24.6
tor. 25.6
fre. 26.6Norsk O-Festival sprintKongsberg OLBuskerud-
nasjS
lør. 27.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 1Kongsberg OLBuskerud-
nasjM
Norsk O-Festival Lagkonkurranse 8-12 årKongsberg OLBuskerud-
nasjSL
15.6
Norsk O-Festival mellomdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjM
søn. 28.6Norsk O-Festival mellom og lang (junior og 15-16), dag 2Kongsberg OLBuskerud-
nasjL
Norsk O-Festival langdistanseKongsberg OLBuskerud-
nasjL
u 27man. 29.6
tir. 30.6
ons. 1.7
tor. 2.7Sørlandsgaloppen - dag 1Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
fre. 3.7Sørlandsgaloppen - dag 2Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
lør. 4.7Sørlandsgaloppen - dag 3Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intM
Morokulien 2-dagers, dag 1Eidskog OLInnlandet-
nasjM
søn. 5.7Morokulien 2-dagers, dag 2Eidskog OLInnlandet-
nasjL
Sørlandsgaloppen - dag 4Birkenes IL
IL Høvdingen
IL Vindbjart
Kristiansand OK
Oddersjaa SSK
OK Sør
Søgne og Songdalen OK
Torridal IL
Agder O-krets-
intL
u 28man. 6.7
tir. 7.7
ons. 8.7
tor. 9.7
fre. 10.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 1Tynset IFSør-Trøndelag-
nasjS
lør. 11.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsM
søn. 12.7Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3Vingelen ILSør-Trøndelag-
kretsL
u 29man. 13.7
tir. 14.7
ons. 15.7
tor. 16.7
fre. 17.7
lør. 18.7
søn. 19.7
u 30man. 20.7
tir. 21.7
ons. 22.7Fjord-O 2020, dag 1Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
tor. 23.7Fjord-O 2020, dag 2Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
fre. 24.7
lør. 25.7Fjord-O 2020, dag 3Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjL
31.3
søn. 26.7Fjord-O 2020, dag 4Førde IL
IL Tambarskjelvar
Sogn og Fjordane5
nasjM
31.3
u 31man. 27.7
tir. 28.7
ons. 29.7
tor. 30.7
fre. 31.7O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo61
nasjL
1.5
lør. 1.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo61
nasjL
1.5
Hovedløpet sprintØstmarka OKAkershus og Oslo54
mestS
30.6
søn. 2.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo61
nasjL
1.5
Hovedløpet langdistanseØstmarka OKAkershus og Oslo54
mestL
30.6
u 32man. 3.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo61
nasjL
1.5
tir. 4.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo61
nasjL
1.5
ons. 5.8O-LandsleirenØstmarka OKAkershus og Oslo61
nasjL
1.5
Kretsstafetten 2020Østmarka OKAkershus og Oslo1
nasjSS
3.8
tor. 6.8
fre. 7.8Sprintliga - rerunNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
Sprintliga - sprintNydalens SKAkershus og Oslo-
nasjS
lør. 8.8Night Hawk RelayFossum IF
Natthauken IL
Tyrving IL
Akershus og Oslo-
nasjSMK
søn. 9.8
u 33man. 10.8
tir. 11.8
ons. 12.8
tor. 13.8
fre. 14.8
lør. 15.8Norgescup Mellomdistanse og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjM
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsM
søn. 16.8KjoseløpetKjose ILVestfold og Telemark-
kretsL
NM UltralangLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
mestU
Tromsø 2-dagersIL BUL-TromsøTroms-
kretsL
Ungdoms Ultralang og PublikumsløpLierbygda OL
Sturla, IF
Buskerud-
nasjL
u 34man. 17.8
tir. 18.8
ons. 19.8
tor. 20.8
fre. 21.8Midt-Norsk Mesterskap, SprintKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjS
NNM SprintSørreisa OLTroms-
kretsS
lør. 22.8FinndultenLunderseter ILInnlandet-
kretsM
Ivar-o-løpet med Trimtex-cupTyrving ILAkershus og Oslo-
kretsL
KM lang Ve-Te, DrangedalsløpetDrangedal OLVestfold og Telemark-
kretsL
KM MellomIL VetenSogn og Fjordane-
kretsM
KM Sprint AAOK og VAOKAgder O-krets
IK Grane Arendal Orientering
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
-
kretsS
Midt-Norsk Mesterskap, LangdistanseKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjL
NNM LangSørreisa OLTroms-
nasjL
Sørlandsmesterskapet LangdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsL
søn. 23.8Askerløpet med Trimtex CupAsker SkiklubbAkershus og Oslo-
nasjM
KM LangdistanseIL VetenSogn og Fjordane-
kretsL
KM-langSauda OrienteringsklubbRogaland-
kretsL
Midt-Norsk Mesterskap, StafetterKvikne ILSør-Trøndelag-
nasjSL
MyrtrampenVang OLInnlandet-
kretsL
NNM StafettSørreisa OLTroms-
nasjSM
Sørlandsmesterskapet MellomdistanseAgder O-krets
Vest-Agder
Agder O-krets
Vest-Agder
0
kretsM
u 35man. 24.8
tir. 25.8Ungdomsserien løp 4OK MossØstfold-
kretsL
ons. 26.8
tor. 27.8
fre. 28.8
lør. 29.8BlåbærløpetOL Tønsberg og omegnVestfold og Telemark-
kretsL
KM LangSarpsborg OLØstfold-
kretsL
KM Lang / FjelldiltenLillehammer OKInnlandet-
kretsL
KM Lang / MerkeløpetOddersjaa SSKAgder O-krets-
kretsL
KM langdistanseKonnerud ILBuskerud-
kretsL
KM mellomNordreisa ILTroms-
kretsM
KM mellomdistanse, O-helg NeadalTydal ILSør-Trøndelag-
kretsM
Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cupNydalens SKAkershus og Oslo-
kretsL
Vestlandsmesterskapet (DM) Lang, HOK-ranking 5/2020Varegg FleridrettHordaland-
nasjL
søn. 30.8KM LangNordreisa ILTroms-
kretsL
KM sprint, O-helg NeadalSelbu OKSør-Trøndelag-
kretsS
KM sprintstafettLarvik OKVestfold og Telemark-
nasjSS
KM stafettKonnerud ILBuskerud-
kretsSM
KM stafettLillehammer OKInnlandet-
kretsSM
KM stafett Akershus, Oslo og ØstfoldHalden SKØstfold-
kretsSL
KM Stafett, AAOK og VAOKKristiansand OKAgder O-krets-
kretsSM
Vestlandsmesterskapet (DM) StafettVaregg FleridrettHordaland-
nasjSM
u 36man. 31.8
tir. 1.9
ons. 2.9
tor. 3.9
fre. 4.9Veteranmesterskapet sprintEiker OLBuskerud-
nasjS
Tour de Trondheim, sprintNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 5.9Tour de Trondheim, mellom (ungdomsløp 8)NTNUISør-Trøndelag-
kretsM
KM MellomFredrikstad SKØstfold-
kretsM
Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020Fitjar ILHordaland-
kretsM
Veteranmesterskapet langEiker OLBuskerud-
nasjL
søn. 6.9Tour de Trondheim, langNTNUISør-Trøndelag-
kretsL
Hemingløpet - med Trimtex-cupHeming OrienteringAkershus og Oslo-
kretsM
KM LangFrol ILNord-Trøndelag-
kretsL
Veteranmesterskapet mellomEiker OLBuskerud-
nasjM
u 37man. 7.9
tir. 8.9
ons. 9.9
tor. 10.9NM langdistanseFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestL
fre. 11.9NM mellom kvalifiseringFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
lør. 12.9NM mellom finalerFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestM
RogalandsrankingSandnes IL (Rogaland)Rogaland-
nasjL
Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 1Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsM
søn. 13.9Follo 2-dagers - med Trimtex-cup, dag 2Måren OK
Nordre Follo Orientering
Akershus og Oslo-
kretsL
NM stafettFreidig
Malvik IL
Wing OK
Sør-Trøndelag-
mestSL
Trollo løpetOL TrolloVestfold og Telemark-
kretsM
u 38man. 14.9
tir. 15.9
ons. 16.9
tor. 17.9
fre. 18.9Norgescup sprint junior+senior med løpstilbud også for D/H16HordalandHordaland-
nasjS
lør. 19.9KM NattStorsteinnes ILTroms-
kretsLN
Norgescupfinale junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse)Fana ILHordaland-
nasjM
Ungdomsserien FinaleFredrikstad SKØstfold-
kretsL
Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 1Fana ILHordaland-
nasjM
søn. 20.9Norgescup senior med norgescupfinale med jaktstart søndag, dag 2Fana ILHordaland-
nasjL
NM junior stafettFana ILHordaland-
mestSL
Sprint på MiljøsøndagStavanger OrienteringsklubbRogaland-
kretsS
u 39man. 21.9
tir. 22.9
ons. 23.9
tor. 24.9
fre. 25.9
lør. 26.9Furugampen 2020Hamar OKInnlandet-
kretsM
Over SkauenEiker OLBuskerud-
kretsU
Porsgrunn City RacePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
Tour de orientering, dag 1Ganddal ILRogaland-
kretsL
Tour de orientering, dag 2Ganddal ILRogaland-
kretsL
søn. 27.9Tour de orientering, dag 3Ganddal ILRogaland-
kretsL
Høstløp, MOT.TV-finalePorsgrunn OLVestfold og Telemark-
kretsL
RingrevenRingsaker OKInnlandet-
kretsSM
Ringreven individueltRingsaker OKInnlandet-
kretsM
u 40man. 28.9
tir. 29.9
ons. 30.9
tor. 1.10
fre. 2.10Hu & Hei, snuskeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsS
lør. 3.10Hu & Hei, gampeløpetNTNUISør-Trøndelag-
kretsU
KM Natt 2020Førde ILSogn og Fjordane-
kretsMN
søn. 4.10HaustbløytaIL TambarskjelvarSogn og Fjordane-
kretsL
u 41man. 5.10
tir. 6.10
ons. 7.10
tor. 8.10
fre. 9.10
lør. 10.10
søn. 11.10
u 42man. 12.10
tir. 13.10
ons. 14.10
tor. 15.10
fre. 16.10
lør. 17.10BlodslitetFredrikstad SKØstfold-
intU
Blodslitet EliteFredrikstad SKØstfold-
intU
søn. 18.10
u 43man. 19.10
tir. 20.10KM nattIndre Østfold OKØstfold-
kretsLN
ons. 21.10
tor. 22.10
fre. 23.10
lør. 24.10
søn. 25.10
u 44man. 26.10
tir. 27.10
ons. 28.10
tor. 29.10
fre. 30.10
lør. 31.10
søn. 1.11FrostsprintenRøyken OLBuskerud-
kretsM
u 45man. 2.11
tir. 3.11
ons. 4.11
tor. 5.11
fre. 6.11
lør. 7.11
søn. 8.11
u 46man. 9.11
tir. 10.11
ons. 11.11
tor. 12.11
fre. 13.11
lør. 14.11
søn. 15.11
u 47man. 16.11
tir. 17.11
ons. 18.11
tor. 19.11
fre. 20.11
lør. 21.11
søn. 22.11
u 48man. 23.11
tir. 24.11
ons. 25.11
tor. 26.11
fre. 27.11
lør. 28.11
søn. 29.11
u 49man. 30.11
tir. 1.12
ons. 2.12
tor. 3.12
fre. 4.12
lør. 5.12
søn. 6.12
u 50man. 7.12
tir. 8.12
ons. 9.12
tor. 10.12
fre. 11.12
lør. 12.12
søn. 13.12
u 51man. 14.12
tir. 15.12
ons. 16.12
tor. 17.12
fre. 18.12
lør. 19.12
søn. 20.12
u 52man. 21.12
tir. 22.12
ons. 23.12
tor. 24.12
fre. 25.12
lør. 26.12
søn. 27.12
u 53man. 28.12
tir. 29.12
ons. 30.12
tor. 31.12

Annonser

IOF Eventor